Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
Jerzy Józef Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski, 2018-
#reprezentacja #mecz #brzeczek #heheszki
#reprezentacja #mecz #brzeczek #heheszki
źródło: comment_ECZdMsxMXab1BnR5aLUpQbSsioKWxaIO.jpg
Pobierz- 29
1
Jerzy Brzęczek o słabej grze reprezentacji Polski w el. EURO

Styl gry biało-czerwonych pozostawił wiele do życzenia. Na temat dyspozycji kadry przed meczem z Izraelem wypowiedział się selekcjoner Jerzy Brzęczek. Zwolnijmy WUJA: https://www.wykop.pl/link/4991825/zwolnijmy-wuja/
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Obawy przez Izraelem, czyli – Jurek, ogarnij się!

Obawy przez Izraelem, czyli – Jurek, ogarnij się! Przed poniedziałkowym meczem z Izraelem wśród polskich kibiców dominuje obawa o wynik.(...) Przecież określenie, że nasz zespół narodowy gra w kiepskim stylu absolutnie nie oddaje zaistniałego stanu.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Teoria spiskowa: Boniek specjalnie tak wybiera słabych trenerów, żeby lewy z reprezentacja nic większego nie ugrał i żeby były wątpliwości co do tego kto jest najlepszym polskim piłkarzem w historii (coś jak messi vs Maradona).
#mecz #lewandowski #boniek #brzeczek
#mecz #lewandowski #boniek #brzeczek
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
@Conner przecież boniek nawet bez lewego nie jest najlepszym polskim piłkarzem
- 1
- 48
Pytam zupełnie szczerze, proszę bez memów, śmieszków itd.
Czy są tutaj jacyś zwolennicy Brzęczka? Czy znacie (wy i przeciwnicy też) jakiekolwiek argumenty za tym, że powinien on być trenerem kadry? Że po Lidze Narodów, kolejnych meczach eliminacji do euro (na które i tak pojedziemy) powinien ciągnąć ten wózek.
Pytam zupełnie poważnie, nie że wujek, niska płaca, jest tani. Cokolwiek, jakie są argumenty za tym, że on powinien być trenerem. Jeden, dwa, cokolwiek co pozwoli
Czy są tutaj jacyś zwolennicy Brzęczka? Czy znacie (wy i przeciwnicy też) jakiekolwiek argumenty za tym, że powinien on być trenerem kadry? Że po Lidze Narodów, kolejnych meczach eliminacji do euro (na które i tak pojedziemy) powinien ciągnąć ten wózek.
Pytam zupełnie poważnie, nie że wujek, niska płaca, jest tani. Cokolwiek, jakie są argumenty za tym, że on powinien być trenerem. Jeden, dwa, cokolwiek co pozwoli
- 47
@MarcinDerk: jest tani.
- 134
@MarcinDerk: Ogień w oczach.
- 32
- 18
Mamy 3 top napastnikow w europie... ludzie sie zastanawiaja czy daloby rade tak dobrac kadre zeby zagrac nawet 3.
2 napastnikow to zadna fanaberia w futbolu... powiedzialbym ze 'norma'
Co robi Brzeczek?
Sadza 2 napastnikow na lawce... i wychodzi jednym napastnikiem, broniac zwycieskiego remisu 0:0 z POTEZNA Macedonia Polnocna!
2 napastnikow to zadna fanaberia w futbolu... powiedzialbym ze 'norma'
Co robi Brzeczek?
Sadza 2 napastnikow na lawce... i wychodzi jednym napastnikiem, broniac zwycieskiego remisu 0:0 z POTEZNA Macedonia Polnocna!
I znowu jednym napastnikiem. #wuja liczy na max remis lub fart?
#lewandowski doskonale, by sobie poradził jako podwieszony napastnik, bo i tak będzie się cofać żeby rozgrywać. Nie byłby kryty przez 3 obrońców, a przede wszystkim rozluźniłby strefę, dając więcej swobody klasycznej 9 (tu już bez znaczenia czy Milik czy Piątek).
#mecz #reprezentacja #macedonia #euro2020 #brzeczek #pilkanozna
#lewandowski doskonale, by sobie poradził jako podwieszony napastnik, bo i tak będzie się cofać żeby rozgrywać. Nie byłby kryty przez 3 obrońców, a przede wszystkim rozluźniłby strefę, dając więcej swobody klasycznej 9 (tu już bez znaczenia czy Milik czy Piątek).
#mecz #reprezentacja #macedonia #euro2020 #brzeczek #pilkanozna
konto usunięte via iOS
- 1
@itpr: Jeden napastnik sprawia że pole jest zagęszczone. Jak byśmy grali 4-3-3 4-2-4 to w srodku byłyby takie dziury, ze nawet Mali u20 by nas ograło
konto usunięte via iOS
- 1
Większy pożytek byłby z Milika na fałszywym skrzydle. Frankowski będzie pierwszy do zmiany
- 1
Widze na Laczy Nas Pilka nie ma juz pelnych nagrań z konferencji tylko pocięte wypowiedzi... xD Wycieli ekstra bełkot wuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najbardziej kisnę z fragmentu...
xD Widać kto jest pupilem
#reprezentacja #wuja #brzeczek #pilkanozna
Najbardziej kisnę z fragmentu...
'Po dzisiejszym treningu jestem bardziej smutny(...) zgrupowanie opuścił Arek Reca...'
'Niestety dzisiaj w trakcie treningu urazu doznał Kownacki, przy dośrodkowaniu...'
xD Widać kto jest pupilem
#reprezentacja #wuja #brzeczek #pilkanozna

- 0
Jakies TL;DW co tam Brzeczek belkotal na konferencji?
#reprezentacja #pilkanozna #brzeczek #wuja #mecz
#reprezentacja #pilkanozna #brzeczek #wuja #mecz
- 1
jakim cudem powołanie dostał gikiewicz a nie drągowski? ktoś mi to wyjaśni?
#pilkanozna #reprezentacja #brzeczek
#pilkanozna #reprezentacja #brzeczek
- 1
@Kalafiores: Dragowski chyba pokazał co potrafi. Więc bądź co bądź, są więksi gwiazdorzy albo piłkarzyki które jeżdżą bo pasują do koncepcji.... XD
- 1
@Kalafiores: no tak samo każdy mówił o Buksie itp xD
Wiesz, jedno stwierdzenie potwierdza głupotę zrobioną wcześniej i głupota potwierdza złe decyzje xd
Gównokrąg reprezentacyjny
Wiesz, jedno stwierdzenie potwierdza głupotę zrobioną wcześniej i głupota potwierdza złe decyzje xd
Gównokrąg reprezentacyjny
- 3
Czy jest juz gdzies jakas wypowiedz Brzeczka w ktorej uzasadnia powolanie Recy?
#reprezentacja #reca #brzeczek #pilkanozna
#reprezentacja #reca #brzeczek #pilkanozna
#reprezentacja ktoś wie kiedy Jurek Brzeczek ma ogłosić powołania na najbliższe mecze?
#brzeczek #wuja #pilkanozna
#brzeczek #wuja #pilkanozna
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FantaZy: mam pewne info. Będzie Kuba i Reca
- 4
#reprezentacja #avengers #marvel #brzeczek #pilkanozna #sport #heheszki #polska #europa #boniek #lewandowski #milik #filmy #mundial


















Brzeczek to trener ktory dziala na szkode zespolu. Ile bylo reki trenera/pomyslu Brzeczka w tym co wczoraj zagrali?
- nic! zero! null!
Chlopaki sami sie ustawili w najprostszy, podrecznikowy sposob i grali do przodu. Bez zadnych kombinacji wymyslanych przez nieudolnego Jurka Brzeczka ktory w tej kadrze tylko przeszkadza.
Janusze
@Merytoryk: Nie, to ustawienie Ziela na skrzydle wymyslił Ancelotti. Wuja ustawił go tam dopiero wtedy gdy już pół wykopu go tam ustawiało.
Niestety prawdziwy test to bedzie dopiero na euro. Wtedy zobaczymy czy ma nosa do zmian czy nie jesli faktycznie bedziemy w jakiejs trudnej sytuacji kiedy np. trzeba przytrzymac wyniki albo go gonic.
@TheAwaken: dokladnie tak