Po wczorajszym meczu wniosek jest jeden...
Brzeczek to trener ktory dziala na szkode zespolu. Ile bylo reki trenera/pomyslu Brzeczka w tym co wczoraj zagrali?
- nic! zero! null!

Chlopaki sami sie ustawili w najprostszy, podrecznikowy sposob i grali do przodu. Bez zadnych kombinacji wymyslanych przez nieudolnego Jurka Brzeczka ktory w tej kadrze tylko przeszkadza.

Janusze
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wreszcie odpowiedniego ustawienia Zielińskiego bez decyzji wuja


@Merytoryk: Nie, to ustawienie Ziela na skrzydle wymyslił Ancelotti. Wuja ustawił go tam dopiero wtedy gdy już pół wykopu go tam ustawiało.
  • Odpowiedz
@Merytoryk: rzeczywiscie wielki z niego taktyk... zrobil 3 zmiany na 15 min przed koncem spotkania kiedy prowadzimy 3:0, a z rywali juz w zasadzie uszlo cale powietrze.
Niestety prawdziwy test to bedzie dopiero na euro. Wtedy zobaczymy czy ma nosa do zmian czy nie jesli faktycznie bedziemy w jakiejs trudnej sytuacji kiedy np. trzeba przytrzymac wyniki albo go gonic.

@TheAwaken: dokladnie tak
  • Odpowiedz
Teoria spiskowa: Boniek specjalnie tak wybiera słabych trenerów, żeby lewy z reprezentacja nic większego nie ugrał i żeby były wątpliwości co do tego kto jest najlepszym polskim piłkarzem w historii (coś jak messi vs Maradona).

#mecz #lewandowski #boniek #brzeczek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytam zupełnie szczerze, proszę bez memów, śmieszków itd.

Czy są tutaj jacyś zwolennicy Brzęczka? Czy znacie (wy i przeciwnicy też) jakiekolwiek argumenty za tym, że powinien on być trenerem kadry? Że po Lidze Narodów, kolejnych meczach eliminacji do euro (na które i tak pojedziemy) powinien ciągnąć ten wózek.

Pytam zupełnie poważnie, nie że wujek, niska płaca, jest tani. Cokolwiek, jakie są argumenty za tym, że on powinien być trenerem. Jeden, dwa, cokolwiek co pozwoli
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mamy 3 top napastnikow w europie... ludzie sie zastanawiaja czy daloby rade tak dobrac kadre zeby zagrac nawet 3.
2 napastnikow to zadna fanaberia w futbolu... powiedzialbym ze 'norma'

Co robi Brzeczek?

Sadza 2 napastnikow na lawce... i wychodzi jednym napastnikiem, broniac zwycieskiego remisu 0:0 z POTEZNA Macedonia Polnocna!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I znowu jednym napastnikiem. #wuja liczy na max remis lub fart?

#lewandowski doskonale, by sobie poradził jako podwieszony napastnik, bo i tak będzie się cofać żeby rozgrywać. Nie byłby kryty przez 3 obrońców, a przede wszystkim rozluźniłby strefę, dając więcej swobody klasycznej 9 (tu już bez znaczenia czy Milik czy Piątek).

#mecz #reprezentacja #macedonia #euro2020 #brzeczek #pilkanozna
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widze na Laczy Nas Pilka nie ma juz pelnych nagrań z konferencji tylko pocięte wypowiedzi... xD Wycieli ekstra bełkot wuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najbardziej kisnę z fragmentu...

'Po dzisiejszym treningu jestem bardziej smutny(...) zgrupowanie opuścił Arek Reca...'

'Niestety dzisiaj w trakcie treningu urazu doznał Kownacki, przy dośrodkowaniu...'

xD Widać kto jest pupilem
#reprezentacja #wuja #brzeczek #pilkanozna
FantaZy - Widze na Laczy Nas Pilka nie ma juz pelnych nagrań z konferencji tylko poci...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kalafiores: no tak samo każdy mówił o Buksie itp xD

Wiesz, jedno stwierdzenie potwierdza głupotę zrobioną wcześniej i głupota potwierdza złe decyzje xd

Gównokrąg reprezentacyjny
  • Odpowiedz