No witam uszatku i jak byłeś odprowadzić ala surke na pierwszy dzień w szkole, mam bekę, z ciebie patusie perdolony, anota zapomniałem że surka w bidulu anota

#bonzo
  • Odpowiedz
Uszaty niziołek i pijoczek tajge bonzo zamiast spędzić pierwszy dzień Amelki w szkole/zerówce (właśnie, wie ktoś, w którym roku urodziła się Amelinka?), jedzie po raz 4 albo 5 zgłosić Kumorka na komendę za to, że mu wrzucił kiedyś porno na kanał łobaben xD chociaż byś menelu poudawał czasami, że pamiętasz o istnieniu Amelki. W ogóle to coś często ten ulop masz nierobie śmierdzący tego typu benc
#bonzo #patostreamy
fallenArtist - Uszaty niziołek i pijoczek tajge bonzo zamiast spędzić pierwszy dzień ...

źródło: uszaty-alkoholik-niziolek-tiger-bonzo

Pobierz
Powiem wam szczerze i otwarcie, że gdybym nie zobaczył tego filmiku na własne oczy to nie uwierzyłbym, że można być tak podłym w stosunku do własnego dziecka.

Wysyłajcie paczki, ale do córki nie nie nie bo tego nie przeżremy przecież.


Co za durna, zachłanna gnida z tego naszego menelka.

#bonzo
TragiKomediant - Powiem wam szczerze i otwarcie, że gdybym nie zobaczył tego filmiku ...
Pamiętajcie - spynery, czopki czopelki, elektroniczne gadżety idą do willi Mateusza na Wschodniej 56 mieszkania 41. Gruz, kocie bobki, zdechłe szczury, końskie gówno i zbuki idą do psychopatycznych meneli na Mineralną 3
#bonzo
#bonzo Ja wiem, że to już było nie raz i to jest w stylu Tigera, ale...
Twierdzić, że to MY mamy szansę, że możemy wysłać Tigerowi paczkę i żebyśmy tego nie spieprzyli. To jest cudne!

Jak Tiger konstruuje swoje podejście do rzeczywistości, mimo, że to się powtarza za każdym razem mnie zadziwia.
  • Odpowiedz
@janekhe: Kot który od 3 miesięcy jest dla melina pretekstem do nieróbstwa. Uszaty nie może podjąć pracy bo musi kota prowadzać do kuwety. Melin jest na bezrobociu ogunie od 15 kwietnia czyli już 4,5 miesiąca. Rzucił pracę jakoś tydzień po tym jak zaczął znowu chlać codziennie. Teraz tylko Kobra pracuje i utrzymuje nieroba a melin przepija jej wypłaty i jeszcze żebrze o pozdro na insta bo pije dużo i codziennie.
  • Odpowiedz
Wrzesień, jesień tego typu wizowie. Powoli będzie coraz chłodniej. Ciekawe czy tajge kupił już opał na ogrzanie ala meliny, czy ponownie jedynym źródłem ciepła będą opary spod kołdry? Anowaśnie wizowie i fani.

#bonzo
to #!$%@? intro i outro w gniotach bonza xD
jak można mieć radary wielkości klap od śmietniku, być na youtube od 10 lat i nie umieć ustawić głośności na filmiku
największy zgierski kleszcz fafluni coś pod nosem jakby się bal ze kobra usłyszy, a potem fala uderzeniowa wytrąca kotlety z ręki
no trzeba być skończonym DLR i debilem

#bonzo #oznob
magister-coachingu - to #!$%@? intro i outro w gniotach bonza xD
jak można mieć radar...

źródło: IMG_3947

Pobierz