#bonzo tajger. czemu nie chcesz wyjść pogadać? byłem o 17.30? 18.00, 18.40, 19.10. obsrałeś się? anota.

A2 gumowe zasłony, przyczajka z kobrą w oknie.

p---a jesteś a nie kozak. TFU!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do #rozowepaski #bonzo #taniec
PonuryBatyskaf - Pytanie do #rozowepaski  #bonzo #taniec

źródło: tiger-bonzo

Pobierz

Ten chłopak podchodzi do Ciebie w dyskotece i prosi do tańca. Co robisz?

  • Zgadzam się na taniec i czuję się zaszczycona 17.4% (21)
  • Odmawiam i idę dopić majonez 9.1% (11)
  • Tańczę jednocześnie robiąc pokaz makijażowy 0.8% (1)
  • Pytam czy nasra dla mnie do wiadra 10.7% (13)
  • Mówię Łobaben i oddaję sureszkę do Lombardu 24.0% (29)
  • Tańczę, ale kręcę się tylko tam w lewo teras 2.5% (3)
  • Pytam czy ma kotletu. Jak ma to tańcze 12.4% (15)
  • Nie odpowiadam, bo akat coś mi tam wpadło 5.0% (6)
  • Nie odpowiadam, bo jestem zalatana teras 1.7% (2)
  • Puszczam mocnego bąka, żeby poczuł się jak w domu 16.5% (20)

Oddanych głosów: 121

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Który to już mija miesiąc od zapowiedzi naczelnego głupka internetu Bonza że jego Kober jest w ciąży? 16? 18?? ktoś liczy?

#bonzo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co jest większym problemem na melinie

  • mróz 61.7% (58)
  • przeciekający dach i okna 38.3% (36)

Oddanych głosów: 94

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Łoo baben, czy uszatek ma wifi zwifi? Noaśnie, otojespytanie. Tylko sioty mają wifi bezwifi. Takajesprafda wizowie.

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach