Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Przemas129: Ah pamiętam te emocje i zaskoczenie że Tomek miał nagle w drugich nominacjach 6 a w piierwszych 0. Te pierwsze chwile na streamie po wykupieniu jak odblokowali 1 sypialnie i jak Tomek rozmawiał z Justyną o programie. Dom się inny wydawał na początku a potem człowiek się do niego przyzwyczaił. Pierwsze zakupy (╯︵╰,)
kuurwa, ale zatesknilem za budowlancem-dyktatorem
#bigbrother
#bigbrother
@pardon3000: masz na myśli tego od miodu i gòwna???XD jak to sie perspektywa zmienia. Wtedy to byl mega irytujacy typek a dziś juz spoko gościu xd
- 2
@Przemas129: yup, niedoceniony bohater drugiego uniwersum
Do dzisiaj nie wiem czemu Madzia sie popłakała, bo nie zdążyła robić obiadu z resztą xD Potem i tak go nigdy nie robiła chyba, że z Ukaniem.
#bigbrother
#bigbrother
@Jasmonowayy: jak to? Przecież robiła noodle z prawn’sami xd hanys stwierdził ze zbyt pikantne i zjadł makaron z parówkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@suesylvester: taaak zawsze najebywala tam tyle pieprzu, że nie wiem jak to można było jeść xD Ledwo to inni przełykali. Hitem było jak zrobiła dwie wersje: łagodne i ostre przy czym obie były ostre xD
Z braku laku oglądam sobie odcinki z wiosny 2019 i ta rozmowa z odcinka 10 Maćka i Justyny złoto xDDD Może nie nawet sama rozmowa, ale to że ich słodziaki obsiadły jak kleszcze i jeszcze ten rage Justyny jak Karolina tam przyszła mu powiedzieć o upranych spodniach. Justyna już tyle razy dochodziła do tego samego wniosku, że Karolina raczej i tak nie zepsuła jej tej rozmowy tymi spodniami( ͡° ͜ʖ
- 2
@Przemas129: Lubić to i może się lubili, ale tak oglądając teraz na chłodo to zarówno Justyna jak i Maciek mają trudne charaktery, są dominujący i na dłuższą metę by się jeszcze gorzej żarli. Aczkolwiek życie lubi zaskakiwać. Natomiast obecność słodziaków przeszkadzała.
- 1
@Jasmonowayy: @Przemas129: Fakt Marlena najbardziej wkurzała i psuła atmosferę tym wychodzeniem. Nawet Łukanio się w-----ł. Ewidentnie Marlence plan nie wypalił bo myślała, że wszyscy będą ją błagać na kolanach by została
- 6
Ahhh takiego Kamila to bym zobaczył w Big Brother 3. Jak byłbym produkcją i miał w planach 3 sezon to bym mu od ręki zapewnił udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
#bigbrother
#hotelparadise
#bigbrother
- 4
konto usunięte via iOS
- 7
@Zings: Nie widzę podobieństwa na tych zdjęciach.
@galileon: z braku laku to nawet tej ..ujowej edycji zaczyna mi brakować xd
Kamil ma live,30 oglądaczy jprdl ale oglądalność
#bigbrother
#bigbrother
@kipman1: bliźniaczki mialy szczescie ze ogòlnie nie załapaly sie jeszcze na te cyrki ktòre zaczely sie dziac gdzies od polowy programu. Ogòlnie wiekszosci mi ich jest szkoda. Moze w innych okolicznosciach inaczej by to wygladalo. Oni byli troche winni produkcja tez nie pomagala.Tam prawie nic nie zagralo. A ze zwycięzca dzis w sumie jest przegranym tez o czyms swiadczy.Zapomnieni i wypluci ale pewnie juz
@Adu_Jean: wiele razy o tym.pisalem ale sie powtòrze.Do polowy sezonu bylo w miare ok. Powtarzam w miare ok. Chyba po tej akcji hejt stop sie zesralo, a mialo niby to pomòc. Oczywiscie z tym obgadywaniem kamila w pewnym momencie przesadzali ale mozna bylo inaczej to rozwiazac a zrobili z tego taką szopke. Trzeba bylo pokolei zawolac ich do pokoju zwierzen i powiedziec sluchajcie, dogadajcie sie z
3
Monkey?

monkey monkey monkey
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
Wiecie jaka dzis jest rocznica? Wiecie ? Dzis jest druga rocznica jak Daniel"wojownik" Barłòg opuścił dom BB po raz pierwszy
#bigbrother
#bigbrother
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Przemas129: podziwiam...
https://styl.fm/newsy/380734.anna-hoksa-z-big-brothera
W końcu jakiś mini artykuł o kimś nie z pierwszej edycji.
#bigbrother
W końcu jakiś mini artykuł o kimś nie z pierwszej edycji.
#bigbrother
- 0
@Przemas129: dokładnie, też tak miałem przez wiele lat. Ale fakt, że tamta edycja wyprzedziła znacznie swoją epokę, bo była tam masa dymów jak zacząłem o niej ostatnio czytać
@galileon: gdzieś czytałem ze ustawionych, np wyjsce jednej laski przez przez dach i ucieczka z domu, bo ogladalnolsc mieli słaba w poròwnaniu do jedynki xd
- 3
hahaha, w ogóle na playerze teraz każą sobie wykupić dostęp żeby móc obejrzeć stare odcinki chociażby pierwszego sezonu, ja p------e xD
#bigbrother
#bigbrother
- 0
I'll spill the tea.. chociaz to bardziej domysly ale prawdopodobnie kreca Ex on the beach z Madzia i Olehem z BB, Stiflerem z Warsaw Shore i uczestnikami Love island i Hotel paradise.
#bigbrother #loveisland #hotelparadise #warsawshore
#bigbrother #loveisland #hotelparadise #warsawshore
@galileon: @Jasmonowayy: Oleha napewno tam nie ma po walce ma kontuzje i dzis poleciał na Ukraine do siebie się leczyć
@galileon: chociaż uj wie w sumie xD
źródło: comment_1616085091SHZ6FXeStMJ0lpp38vOzoo.jpg
Pobierz- 6
Dawid minął się z programem. On by się nadawał do BB. Już widzę jak mu odbija jak innemu Dawidowi przez Kamila albo jak jest najlepszym ziomkiem z Kamilem. Kamil śmiejący się śmiechem swoim a on mówiący do Kleszcza BUJAKA BUJAKA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
#bigbrother
#hotelparadise
#bigbrother
- 5
@Adu_Jean: Zdecydowanie bardziej nadaje się do programu z jakimiś zawodami / wyzwaniami, a nie do randkowego, bo w dziewczyny to on nie umie. xD Rzeczywiście BB byłoby idealne, może go wezmą do tej domniemanej edycji VIP
@Adu_Jean: moze by sie nadał ale bez takiego klauna Lemieszewskiego jakby go wzieli to by skonczył jak tamten Dawid z bb- sam by w koncu zrezygnował, a pewnie o wiele szybciej z hektolitrami hejtu po programie.Nie sadze by byli kumplami. Tam prawie nikt nie dawal rady z Kamilem a co dopiero on z slaboutka psychika jak widac Do takiego bb to by sie nadal Kamil z HP albo Łukasz bo
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: ale przypomniałeś!
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Polsat długo szukał mocnej konkurencji dla BB. Dwa Światy nie wypaliły. Potem były te programy dla par w tej samej lokalizacji w sumie w podobnej formułe co obecne No i w końcu wypalił im Bar.
- 5
@rzapom: ja tez, ale teraz w modzie romansidła, i slodko pierdzace show ...
- 3
@Przemas129: wiadomo, ja tego gówna nigdy nie oglądałem i nie zamierzam
- 1
Wg Eldursi wczoraj było rajskie, a dzisiaj kto pojawił się na isnta na tle białej plaży?
Ameba z BB1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise #bigbrother
Ameba z BB1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise #bigbrother
- 3
@nati374: No ale fort Boyard jest we Francji, nie ma tam chat ze słomianym dachem ;) I wątpię żeby do takiego programu brali byle jakich instagramerów, obejrzyj edycje które były w Polsce.
a tak wgl wiecie gdzie podziała się ''największa gwiazda'' BB Magda W.
#bigbrother
#bigbrother
@Zoltar999999: albo HP 4 albo Wild Life. Tak czy siak nie wyobrażam sobie w tak lubieżnym programie osoby, która bała się co rodzina o niej pomyśli jak sie ukrainiec do niej przytula xD
@Jasmonowayy: chyba nie HP bo za dużo 'gwiazd' i tylko 2 tyg nagrywania i jutro wracają ktoś mówił na instastory
Tak w ramach ciekawostki Karolina Wnęk wystapiła wczoraj w odcinku "Lombardu" na pulsie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bigbrother
#bigbrother
@Przemas129 taa kariera,stary kupił plac i przeniósł tam busy i siedzi teraz tam Karolinka w biurze i zarządza biurem podróży











#bigbrother