Hell's Kitchen wraca do Polsatu po 6 latach. Tam też siedzą zamknięci bez kontaktu, a jedyny kontakt to podczas przygotowania jedzenia dla gości. No to teraz czas na was TVN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bigbrother
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hogataa26: no coś tam pamietam ,coś tam poźniej nawet Darłak sugerował. Ogòlnie nigdy nic do niej nie miałem. Szkoda ze w samym programie była akurat z Hanysem w głosowaniu do odpadniecia. Mogła dluzej pobyć.
  • Odpowiedz
Lece z nudòw po kanałach a tu wielki brat jako narrator w jakis opowiesciach małżenskich na tvn 7. Gdzie ją tam wywiało.
#bigbrother
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzieś mi mignął Kamson na IG i z ciekawości zobaczyłem jego profil "czy żyje", a tu niespodzianka - prawie 150tyś obserwujących - wchodzę w socialblade z ciekawości, a tam dziennie przybywa 8-12tyś obserwujących.
Widać że chłopak niczego się nie uczy - znowu tureccy followersi, a za miesiąc będzie płacz że mu konto albo ukradli albo zbanowali - żenada i cringe w jednym :)
#bigbrother
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fischu24: o ch..ci dzbanie chodzi ?, tak chce kolejnego BB no i co z tego??Co w tym dzbanie złego??Tag dotyczy BB i co to to ma wsòlnego z wojną. Co za zryty łeb i kretyn bedzie mi rozkazywal o czym mam pisac o a o czym nie.
  • Odpowiedz
TVN7 ma koncesje i na fanpegu BB zmienili z powrotem tło na to reklamujące BB. Dobrze tam im piszą w komentarzach. Według mnie najlepszy z nich "Dobra spoko, ale skoro juz użyliście tego profilu żeby zaktywizować fanów do ratowania siodemki, to wypadaloby zrobić tą 3 edycję. "
#bigbrother
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maly2010: sensu by nadal te wszystkie fanpejdze BB istniały nie widze. Tylko złudną nadzieje robią..Wrzucą tylko jakas bzdure raz na pòł roku. No teraz sie przydało jak trzeba bylo żebrać o skargi..
  • Odpowiedz
Teraz sobie w tvn 7 przypomnieli ze mieli w ramòwce taki program jak big brother ktòry dobrze sie kojarzy bo im sie w dupce pali przez ta koncesje. Niech sie wypchaja z takimi zagrywkami.
#bigbrother
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Babi w tvp info z jakimowiczem i jeszcze foty z nim strzela . Troche kobieto szacunku do samej siebie. Pogratulowac kariery...Dziewczyna tyle wie o swiecie ile zje.
#bigbrother
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jasmonowayy: Tak jak w reklamie wózków widłowych. Myśleli, że Kamil bedzie miec swoje 5 minut, a wszyscy juz o nim zapomnieli bo wyszło, że jest durny do potęgi. Zobaczylem jego live na temat covida i przestałem go słuchać i ogladać
  • Odpowiedz