@Defender:

Diablo w prawilnej (dla Ciebie) wersji niemieckiej. XD

BTW jak tam Civka 1? Daleko zaszedłeś?


Nie wiem, czy i sama gra jest po niemiecku, ale mam nadzieję, że tak.
Co do Civ - dostałem łomot, ale nie odpuszczę tak łatwo, niedługo kolejny stream.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz