@ZmutowanaFrytkownica: Z kampanii masz dokładnie 6 assignmentów. Odblokowujesz kolejno: M412 REX, SHANK (nóż zrobiony ze śrubokręta chyba :P), MACHETE (krakowski nóż), QBZ-95-1, P90 i M249. Do znalezienia jest jeszcze kilkanaście nieśmiertelników :)
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: W bc2 zniszczenia to były full wypas, jak się runda kończyła to żadnego budynku nie było ;p A w trójce faktycznie gruzem się super nawalało po łbach wrogów.

@ElCidX: Zniszczenia tez są ważne bo nie ma to jak jednym rpgiem zabić 10 gości (w trójce raz mi się udało tak zrobić) ale nie najważniejsze :P
  • Odpowiedz
@speerpre: (#) niektóre elementy fizyki (np. fale i niszczenie budynków) oraz poprawione w końcu menu dopasażenia robią wrażenie. Ale tak poza tym to niewiele widzę kwestii dodanych względem trójki.
  • Odpowiedz
@speerpre: W bf3 kampania ssała pałę ale w BC2 nie było tak źle. Całkiem fajnie się grało. Chociaż i tak jeśli chodzi o single to CoD wygrywa. No ale w multi BF>CoD :P
  • Odpowiedz