Mirki, problem z kartą SD. Swego czasu, nagrywany był filmik i w pewnym momencie brakło miejsca. No to stop, kasowanie zdjęć i nagle BAM, apart się wyłączył a po ponownym uruchomieniu na aparacie widnieją tylko dwie opcje: "Formatowanie karty" , "Wyłącz aparat". Podłączyłem do kompa kartę jak i aparat - nie bangla, komputer nie znajduje nic. Na aparacie były zdjęcia z wakacji, szkoda by je formatować, więc może macie jakieś rady? Karta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Nokiius: do odzyskania danych ja zawsze używam photorec, jeden z najlepszych :)
http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Download
http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Download
- 0
@BluRaf: Ja kiedyś kupiłem DMDE i odzyskałem wszystko co chciałem, a program zwrócił się już dawno temu :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@SkieryMonster: Kilka tysięcy za niego możesz dostać.
@SkieryMonster: ja tam cykam zenitem i najlepsze zdjęcia z niego wychodzą :)
Daję kumplowi aparat do ręki na imprezie, zrób mi z jedną fotkę a co tam niech też mam... I to zdziwienie "eejj a dlaczego nic nie ma na wyświetlaczu jak mam zdjęcie zrobić? Przecież przez wizjer patrzysz... yyyhhh ale ty masz przewalone robić te zdjęcia. :D "
Śmiechłem z tego :D Włączyłem mu wyświetlacz, żeby sobie oka nie wybił :D (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#fotografia #impreza
Śmiechłem z tego :D Włączyłem mu wyświetlacz, żeby sobie oka nie wybił :D (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#fotografia #impreza
- 1
@deyna: Dokładnie tak :D Możesz i przez wyświetlacz ale jest znacznie trudniej i po co sobie życie utrudniać :) Po drugie więcej energii żre :) Widzę, że z ciebie taki Mati właśnie :)
- 0
@CODER_BEST: też robię przez wizjer jak potrzebuję więcej czasu na baterii
Znacie jakieś sprawdzone serwisy aparatów fotograficznych w Warszawie?
Mam zwykłą małpkę, Nikona Coolpix L27, i po upadku wyświetla mi się "błąd obiektywu". Chcę dać na przegląd, żeby dowiedzieć się czy naprawa jest opłacalna.
#warszawa #nikon #aparat #kiciochpyta
Mam zwykłą małpkę, Nikona Coolpix L27, i po upadku wyświetla mi się "błąd obiektywu". Chcę dać na przegląd, żeby dowiedzieć się czy naprawa jest opłacalna.
#warszawa #nikon #aparat #kiciochpyta
- 1
- 0
@biuna dzięki!
- 3
#kamery #aparat #fotografia
Mirki, pomocy! Potrzebuję sprzętu do filmowania rodzinnych imprez. Nie wiem co będzie lepsze, aparat z nagrywaniem czy kamera. Najlepiej z fullHD. Przedział cenowy to do ok. 1k cebulionów. Doradzicie coś, a może polecicie konkretny sprzęt? Dzięki.
Mirki, pomocy! Potrzebuję sprzętu do filmowania rodzinnych imprez. Nie wiem co będzie lepsze, aparat z nagrywaniem czy kamera. Najlepiej z fullHD. Przedział cenowy to do ok. 1k cebulionów. Doradzicie coś, a może polecicie konkretny sprzęt? Dzięki.
- 2
@cfani4k: Za 1300 zł masz nowego Canona EOS 1200D
• 1920 x 1080 pix (Full HD) z szybkością 29.97, 25 lub 23.976
Zapis wideo
• 1920 x 1080 pix (Full HD) z szybkością 29.97, 25 lub 23.976
- 1
Mirki, co najbardziej opłaca się do amatorskich zdjęć z tej listy?
http://allegro.pl/aparaty-cyfrowe-lustrzanki-110621?order=qd&offerTypeBuyNow=1&price_to=1600&price_enabled=1&price_from=1400
#fotografia #aparat #lustrzanka #nikon #canon #sony
http://allegro.pl/aparaty-cyfrowe-lustrzanki-110621?order=qd&offerTypeBuyNow=1&price_to=1600&price_enabled=1&price_from=1400
#fotografia #aparat #lustrzanka #nikon #canon #sony
Mireczki, jaki polecacie aparat kompaktowy do 1500 zł?
#kiciochpyta #pytanie #fotografia #aparat #cyfrowka
#kiciochpyta #pytanie #fotografia #aparat #cyfrowka
@kryszaldo: Panasonic Lumix, ale ogarnij sobie który model bo nie jestem na bierząco, ja mam TZ7 ma on już ładnych pare lat ale cały czas daje rade
@kryszaldo: http://www.optyczne.pl/index.php?aparat=1838 30 x zoom optyczny wow, jedna z niewielu opcji która się przydaje do robienia zdjęc na wakacjach
Czy możliwe jest robić sobie samojebki z ręki z obiektywem stałoogniskowym 50mm?
Mam wrażenie że to głupie pytanie, ale potrzebuje odpowiedzi,
nie miałem nigdy w rękach dobrego aparatu, a będę w przyszłości
pewnie
Mam wrażenie że to głupie pytanie, ale potrzebuje odpowiedzi,
nie miałem nigdy w rękach dobrego aparatu, a będę w przyszłości
pewnie
- 2
@Greenafik: możliwe, ale będzie z tego 1/4 twarzy, chyba, że masz wybitnie długie ręce ( ͡º ͜ʖ͡º) o ile oczywiście trafisz z ostrością ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Greenafik: jest to możliwe, ale przy pełnej klatce. sam czasem sobie takie dla beki strzelam jak znajomi nie chcą twarzy pokazywać do zdjecia, i wychodzi z tego coś sensownego, natomiast przy cropie już 50mm to nie jest 50mm tylko 75-80mm więc jest to raczej nie możliwe.
konto usunięte via Android
- 7
konto usunięte via Android
- 2
Wyciągasz telefon z kieszeni.
Chcesz szybko zrobić ważne zdjęcie.
Fotografia wychodzi strasznie rozmazana.
Brak
Chcesz szybko zrobić ważne zdjęcie.
Fotografia wychodzi strasznie rozmazana.
Brak
- 1
@niesmialy: mam nokie e63 - 2.0 MP - deal with it.
- 1
Muszę coś wrzucić w koszty, i padło na lustrzankę (czy lepiej jakiś kompakt z dobrym obiektywem?)
Kompletnie się na tym nie znam i raczej zdjęcia będę robił w trybie "auto". Co kupić? Do 1500 zł albo jak będzie coś super co kręci dobre filmy to do 2500 zł. #fotografia #lustrzanka #aparat
Kompletnie się na tym nie znam i raczej zdjęcia będę robił w trybie "auto". Co kupić? Do 1500 zł albo jak będzie coś super co kręci dobre filmy to do 2500 zł. #fotografia #lustrzanka #aparat
3
Nagrody EISA dla najlepszych produktów w Europie 2014-2015 - - Pismo...

Nagrody EISA dla najlepszych produktów w Europie 2014-2015, Serwis i czasopismo Foto-Kurier, ukazujące się ponad 20 lat, zawiera opisy i testy sprzętu foto i wideo: lustrzanek, kompaktów, aparatów z wymienną optyką, kamer, obiektywów, statywów itp. Tu znajdziesz dobre zdjęcia, informacje...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, jaką lustrzankę wybrać ?
Sony A58
Sony A3000
Nikon
Sony A58
Sony A3000
Nikon
mirki, jaka lustrzanke kupic tak do 2000zł (raczej nowa) na początek? Chcialbym aby #aparat byl dobry na przyszlosc jak juz naucze sie pstrykac. Na co zwracac uwage? Czego nie kupywac? Jaka marka aparatu? Narazie wiem, ze dobry obiektyw to podstawa. W wiekszosci jest 18-50mm, ale ja wolalbym cos na przyszlosc kupic np 18-105mm.
#fotografia #pytanie #aparat #zdjecia
#fotografia #pytanie #aparat #zdjecia
konto usunięte via Android
- 2
#fotografia #aparat #canon
Poszukuje matowki do Canona 400d
Chciałem dobrze a chyba upackalem ja i nie mam pomysłu jak ja wyczyścić
Poszukuje matowki do Canona 400d
Chciałem dobrze a chyba upackalem ja i nie mam pomysłu jak ja wyczyścić
#fotografia #aparat
Sony alpha 350 czy 380
za 350 przemawia grip i ogólnie większy lepiej w dłoni leży
a co przemawia za 380?
Sony alpha 350 czy 380
za 350 przemawia grip i ogólnie większy lepiej w dłoni leży
a co przemawia za 380?
konto usunięte via Android
- 3
@konoo: zawsze kisne z tego "to nie sprzęt robi zdjęcia" xD po co ci w takim razie lustrzanka? Rób zdjęcia telefonem albo malpka bo przecież sprzęt nie jest ważny xD
@GilbertEatingGrape: nie pod względem pracy na baterii - tu lustrzanki są bezkonkurencyjne
Starsi ludzie odchodzą, zdarza się. Jest to normalne. Zostawiają po sobie cały swój dobytek. Często nie myślą by sprzedawać starocie, szczególnie gdy ze zdrowiem już u nich kiepsko. Często też te starocie okazują się być w bardzo dobrym stanie. Nie można bowiem zaprzeczyć że kiedyś produkowało się sprzęty na lata, a nie na okres gwarancji. Szczególnie tyczy się to produkcji radzieckich. Stawiano wtedy bowiem na rynek lokalny, a przecież nielogicznie byłoby produkować
źródło: comment_keREXSBUJN5hvIDDoFPKAHTdelH9jz4I.jpg
Pobierz- 2
@goromadska: Wujek miał taki kiedyś.
- 2
8
Piękne zdjęcia z Australii

Zdjęcia w sam raz na tapetę
z- 2
- #
- #
- #
- #
















Mirki, co myslicie o tym aparacie i czy ew. macie jakas alternatywe dla niego? Koniecznie musi byc z wymienna optyka.
#aparat #aparaty #kiciochpyta