Ten uczuć, kiedy biegasz po eBayu w poszukiwaniu 68060 rev.6, widzisz ceny w okolicach 100 EUR, wszystko z Chin, a potem sobie przypominasz, że lata temu kupiłeś 68060 za 200 CBL, lecisz sprawdzić maskę i się okazuje, że to 71E41J i 100 EUR zostaje w kieszeni. WARP060 coraz bliżej. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#czujedobrzeczlowiek #amiga
OSH1980 - Ten uczuć, kiedy biegasz po eBayu w poszukiwaniu 68060 rev.6, widzisz ceny ...

źródło: comment_ARc3N7xpuwczKHaMkYP8TFMiKOGSSLqN.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mentor I misja, gdy mialem amige nie udalo mi sie ich przejsc, moze teraz lepiej mi pojdzie


@ranunculus: teraz tym bardziej dasz radę mając instrukcję obsługi, w której autorzy zawarli m.in. opis wszechsystemu.

Jak utkniesz - pytaj.
  • Odpowiedz
Mam troche elektroniki jakies stare konsole, stare radia stare PCty, mam to w magazynku który ma podłoge i sciany z betunu i jest nie ogrzewany, jak mogę przynajmniej troche zabezpieczyc? Dać styropian na podłoge a pozniej na palety poskladac czy jak to wykombinować? Ktoś coś doradzi?
#pytanie #pytaniedoeksperta #amiga #dom
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artem17: Tylko tak, żeby utrzymywać je w niskim poziomie wilgoci i w miarę stałej temperaturze. Dodatkowo jak stary sprzęt z kondensatorami elektrolitycznymi smd to wymieniłbym je możliwie jak najszybciej - najlepiej na tantalowe. Jak ci elektrolity wyleją to ci płytę zeżrą. Do tego pozbyć się wszelkiego rodzaju baterii i innych takich.
  • Odpowiedz
@con-shonnery: ehm, dziękuję.
@koneser_azbestu: można. I to nie tylko W7. Nie, to nie jest dla kompatybilności. Robiłem tak już za czasów Win98. I w każdym następnym systemie robiłem dokładnie tak samo. Jest to najlepsze ustawienie kolorystyczne jeżeli chodzi o oczy. Patent zaczerpnięty wprost z edytora Turbo Pascala, gdzie jest niebieskie tło i białe litery. Ja sobie ustawiłem ciemnoniebieskie tło i jasnożółte litery. Zrób eksperyment: posiedź sobie przez 12
  • Odpowiedz
Od pewnego czasu nachodzą mnie myśli o przeportowaniu pierwszego Half-Life’a na Amigę.

Sprawa jest o tyle ułatwiona, że Quake 2 działa natywnie na Amidze, dodatkowo HL1 działa na zmodyfikowanym silniku pierwszego Quake’a.

To tylko takie gdybanie, ale gdyby się uprzeć to myśle że najbardziej byłoby to możliwe.
#amiga #staregry
k.....1 - Od pewnego czasu nachodzą mnie myśli o przeportowaniu pierwszego Half-Life’...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach