Mircy jaka alternatywa dla #biedronka? Najbliżej domu mam właśnie ten sklep ale tam zawsze zapchany parking, tłumy ludzi, palety w alejkach i te ich skomplikowane systemy naliczania promocji... Od razu mówię że nie interesują mnie żadne #auchan #kaufland gdzie trzeba przejść kilometry żeby każdą alejkę odhaczyć. Mieszkam na obrzeżach #lodz i mogę na luzie dojechać do okolicznych miejscowosci więc konkurencja jest spora. A

Jaka alternatywa dla biedronki?

  • Dino 39.4% (564)
  • Aldi 25.0% (357)
  • Netto 12.2% (174)
  • Stokrotka 7.5% (107)
  • Polomarket 4.8% (69)
  • Intermarche 11.1% (159)

Oddanych głosów: 1430

  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

[edit] Okazało się że w Aldi kaucjwe naliczają się na dole paragonu. Mój błąd który tu zostawiam
#kaucja Kupiłem właśnie w #aldi czteropak monstera z kaucją, tylko bez kaucji. Polecam tego allegrowicza xDDD
#januszebiznesu
kepak - [edit] Okazało się że w Aldi kaucjwe naliczają się na dole paragonu. Mój błąd...

źródło: IMG_6834

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie pytanie czy ktos z was probował
Czy butelki z #aldi z kaucją przyjmuje butelkomat z #lidl ? Zwykle butelki bez kaucji nie wchodziły . A butelkomat z lidla zazwyczaj prawie wszystko bral
#kaucja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darek-jg: tyle, że jak ostatnio czytałem regulaminy to ponoć sklepy zastrzegają sobie prawo by odmówić przyjęcie opakowań jakich nie da się kupić u nich. Mam nadzieje, że jest to jednak nielegalne i Ministerstwo, itd. to jakoś uregulują :)
  • Odpowiedz
sklepy zastrzegają sobie prawo by odmówić przyjęcie opakowań jakich nie da się kupić u nich


@markusik_: a to nie chodziło o butelki zwrotne po piwie? Bo to prawda w tym wypadku to wewnętrzne systemu producentów gdzie sklep rozlicza się z tego co ma w ofercie, inny smak może nie przejść, butelki kaucyjne po piwie ze znaczkiem będzie musiał przyjąć każdy sklep
  • Odpowiedz

@Matpiotr: bo według plotek, nie mam jak potwierdzić, zarząd przyszedł z biedronek/lidlów (KRS często właśnie przychodzą z lidlów czy biedronek), sama byłam świadkiem jak klienci narzekali (głównie stare baby) że nie ma u nas takich promocji jak w Biedronce ¯\(ツ)/¯ i wgl bieda i drogo, a asortyment dziwny, Aldi postanowiło się dostosować do trendu wielosztuk i skanowania aplikacji (aplikacja im nie wyszła, ale Aldi jest 100 lat za cywilizacją więc
  • Odpowiedz

czy to w ogóle legalne jest że sklep nie wypłaca reszty z tych kuponików za kaucje? jeszcze z tydzień temu normalnie wypłacałem gotówke w #aldi a dzisiaj zdziwko bo zostało 40 groszy z bileciku i paranoja bo kasa zablokowana i muszę coś dobrać na szybko xD
ja wiedziałem że recykling po polsku będzie ujowy ale nie aż tak...
#kiciochpyta #zakupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#aldi #niemcy #slodycze

Kupiłem w aldiku w Niemczech ulubione Schoko bonsy Kindera, paczka 225 gram.
Cena 2 euro, 9 zlotych. U nas za 10 złotych promocji, ale 125 gram. Plus niemiecka wersja wiecej czekolady
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najczęściej robię zakupy w Biedronce, która odpowiada za pomiędzy 40 - 60% moich zakupów spożywczych. W drugiej kolejności jest Netto odpowiadające za 20 - 30% zakupów. W trzeciej kolejności Lidl - około 15 - 25% moich zakupów.

Ostatnio poszedłem do Aldi no i powiem, że biednie wypada asortyment:
- specjalnie bardzo szerokie alejki aby zamaskować małą ilość półek
- połowa oferowanych produktów to słodycze (blee)
- jest co prawda szerszy wybór jakichś tam wegańskich bajo jajo,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ANDRZ_J: takiej do mięsa? w lidlu zawsze kupowałem bez żadnej okazji czy specjalnej oferty z gazetki, myślę że w aldi też będzie na bank i dino też

biedronka niewiadomo, może produkt zbyt ekskluzywny być pod ich strzechy

kaufland, carrefour tam to na 200% jest
  • Odpowiedz
No i mój ulubiony sklep #aldi właśnie się s-----ł i poszedł w stronę #biedronka #lidl Co to ma być? Już nie można pójść do sklepu bez aplikacji i kalkulowania ile to jest 3 gratis, a czy to promocja na co drugi produkt 50% czy 25% na każdy czy inne świerdle, jedna promocja z apką, do drugiej aktywuj kupon, a trzecia promocja tylko w piątki.
ByczekRozplodowy - No i mój ulubiony sklep #aldi właśnie się s-----ł i poszedł w stro...

źródło: aldi lol

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach