Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 0
@BelleDeJour: 1990 - 1994, jak dla mnie złote lata sceny Techno.
- 5
Formicula 4 - Formic Acid [Belgia, 1991]
#belgiantechno #acid #acidtechno #hardmirko #rave #mirkoelektronika #techno
#belgiantechno #acid #acidtechno #hardmirko #rave #mirkoelektronika #techno
![bscoop - Formicula 4 - Formic Acid [Belgia, 1991]
#belgiantechno #acid #acidtechno...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_7hCuenkw3OOuUHRmxhGYagZMWxp2UDUA,w400.jpg)
- 1
Orientuje się ktoś może czy w przyszły weekend w PL nie ma jakiegoś teknivalu ? Już 2 lata na żadnym nie byłem i mnie nosi.
#hardtek #hardcore #hardmirko #acidtechno #mikroelektronika
#hardtek #hardcore #hardmirko #acidtechno #mikroelektronika
Ostatnio słuchałem tego chyba w gimnazjum xd
Dave the Drummer - One Night in Hackney
#techno #mirkoelektronika #acidtechno chyba
Dave the Drummer - One Night in Hackney
#techno #mirkoelektronika #acidtechno chyba

Underground Resistance - Entering Quadrant 5
#mirkoelektronika #muzykaelektroniczna #techno #acidtechno #electro
#mirkoelektronika #muzykaelektroniczna #techno #acidtechno #electro

Underground Resistance - The Lightning
#prawilnetechno #acidtechno #acid #muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #techno
#prawilnetechno #acidtechno #acid #muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #techno

Połączenie Detroit techno z acidem. Świetne.
Aphex Twin - Phonatacid
#mirkoelektronika #detroittechno #techno #prawilnetechno #acidtechno
Aphex Twin - Phonatacid
#mirkoelektronika #detroittechno #techno #prawilnetechno #acidtechno

@japer: śmieciu po co dostałeś bana, ja chce więcej takiej muzy
- 3
BLNDR - Movement Strobe 2
pięknie rozciągnięty kwas
polecam całą epkę przesłuchać
#techno #acidtechno #mirkoelektronika
pięknie rozciągnięty kwas
polecam całą epkę przesłuchać
#techno #acidtechno #mirkoelektronika

- 12

- 10
#acid #acidtechno #techno #mirkoelektronika
Wczoraj zmarł pionier gatunków, szkoda bo wyprzedził czas o 20 lat swoim talentem...miał jeszcze w zeszlym tygodniu grac gdzies na festiwalu ale sie rozchorował i ta choroba go jednak pokonała.
Warto znać.
1982 rok !!
Wczoraj zmarł pionier gatunków, szkoda bo wyprzedził czas o 20 lat swoim talentem...miał jeszcze w zeszlym tygodniu grac gdzies na festiwalu ale sie rozchorował i ta choroba go jednak pokonała.
Warto znać.
1982 rok !!

@koc_grzewczy: niesamowite - jakiś czas temu mignęło mi na reddicie, chyba na poświęconym psytrance, patrzę na rok i nie mogę uwierzyć.
- 0
@bscoop: Niestety żyjemy w czasach kiedy mamy na tyle wrazliwosci aby odkrywac muzyke juz nie prezentowana w głównym paśmie radia zarazem slyszac o odejsciu kolejnych autorów tych dawnych przebojów w aktualnych wiadomosciach.
Mając na myśli czasy kiedy z powodzeniem zaprzęgano automaty perkusyjne do pary z groovboksami w Detroit tworząc tamtejszą scene pominąłem wielu wczesniejszych artystów.Przyznaje rację z tymi 20 latami bo niefortunnie to ująłem zdeka.
Mając na myśli czasy kiedy z powodzeniem zaprzęgano automaty perkusyjne do pary z groovboksami w Detroit tworząc tamtejszą scene pominąłem wielu wczesniejszych artystów.Przyznaje rację z tymi 20 latami bo niefortunnie to ująłem zdeka.
Synus0006 - Modern (Ontal Remix) [B6NY02]
No co tam gnomy?
#mirkoelektronika #techno #t------------l #acidtechno #twojastaraacidtechno #prawilnetechno #the29nov
No co tam gnomy?
#mirkoelektronika #techno #t------------l #acidtechno #twojastaraacidtechno #prawilnetechno #the29nov
![norivtoset - Synus0006 - Modern (Ontal Remix) [B6NY02]
No co tam gnomy?
#mirkoe...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_sZ8F98n7oFs9HoxLdDnxjvuppgXeOz8N,w400.jpg)
@norivtoset: TAURON
- 1
@BelleDeJour: POLSKA ENERGIA
- 5


- 4
@Industrialny: O kuci kuci. A jeszcze niedawno taki zieloniutki był :D
Mina kota,gdy tańczę do techno-bezcenna (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
MPIA3 - Acid Badger
#mirkoelektronika #techno #acidtechno
MPIA3 - Acid Badger
#mirkoelektronika #techno #acidtechno

- 3
- 1
@lmh_: Jakbym siebie widziała XD
TR\ER - You're A Rack Live At BBC Maida Vale
Tu też wstawię bo kosmicznie bangla.
#mirkoelektronika #acidtechno #twojastaraacidtechno #techno #perelka #sztos
Tu też wstawię bo kosmicznie bangla.
#mirkoelektronika #acidtechno #twojastaraacidtechno #techno #perelka #sztos

- 3

- 0
@norivtoset: "Butch jest słaby" XD
- 0
@qwe1337: jadles sperme swojego ojca. Nie masz glosu. Xd
- 5

borze, ale ta scena była dobra
@kamil-litwinczuk-9: pamiętam jak wbiło mnie w podłogę, jak zaczęła lać się krew w slow motion. Coś niesamowitego. (。◕‿‿◕。)
@duncanidaho2: Sama scena walki jest p------j. To jest prawilny film o wampirach a nie jakieś zmierzchy czy tam wschody(wzwody). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ambient #acidtechno #muzykaelektroniczna #aphextwin #muzyka
Dawno Aphexa nie było u mnie w odtwarzaczu <3
Dawno Aphexa nie było u mnie w odtwarzaczu <3
















Regal - Repeat
#mirkoelektronika #techno #acidtechno
takie cos nie mozna puszczac w nowoczesnych klubach, (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)