Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Dziś niedziela to znak, że czas na ACID w #synthnadzis Ciemna energia to naprawdę fajny mały pół-modularny synth! Niedługo (w tym miesiącu!) na rynku zadiebiutuje już 3 wersja Dark Energy! Info tutaj: http://www.doepfer.de/Dark_Energy_III_e.htm
#syntezatory #acidtechno #acidhouse #produkcjamuzyki #muzykaelektroniczna
#syntezatory #acidtechno #acidhouse #produkcjamuzyki #muzykaelektroniczna

@Adel87: dobrze brzmi ten vcf. to diode ladder?
- 0
@VoltageControlled To pytanie do producenta w specyfikacji wersji 3 nic nie widzę.

- 4

- 4
- 7
Hypnotone - Yu Yu [UK, 1991]
Jeden z bardziej pozytywnych kawałków tamtej ery jakie znam.
#rave #breakbeat #acidhouse #90s #mirkoelektronika #muzykaelektroniczna
Jeden z bardziej pozytywnych kawałków tamtej ery jakie znam.
#rave #breakbeat #acidhouse #90s #mirkoelektronika #muzykaelektroniczna
![bscoop - Hypnotone - Yu Yu [UK, 1991]
Jeden z bardziej pozytywnych kawałków tamtej e...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_in5I4GYYLHZrFKk2zy5696m606aamzeE,w400.jpg)
- 3
Sheila - Acid Kiss (Hacienda Mix) [NYC, 1989]
Bardzo przestrzenny miks, jak na końcówkę lat '80tych.
#acidtechno #techno #acidhouse #rave #mirkoelektronika #muzykaelektroniczna
Bardzo przestrzenny miks, jak na końcówkę lat '80tych.
#acidtechno #techno #acidhouse #rave #mirkoelektronika #muzykaelektroniczna
![bscoop - Sheila - Acid Kiss (Hacienda Mix) [NYC, 1989]
Bardzo przestrzenny miks, jak...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_kTFlJqALf7jgUBXdSOhu9pATrdxwhQpu,w400.jpg)


- 0
@clsnm: klasyczna nuta #balearichouse
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Pięknie #studioboners #art #sztuka #muzykaelektroniczna #syntezatory #acidhouse #househeads #produkcjamuzyki
źródło: comment_BjZ6BhNJZXWmxG06TYDoKVbhhg6aOi3U.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 5
Mirki, dzisiaj jest dzień 3.03 czyli szaleństwo #acidhouse #produkcjamuzyki #syntezatory z tek okazji chce was zapytać o coś trochę innego.
Jak klon 303 obojętnie czy sprzętowy czy programowy uważacie za najlepszy dla was?
Jak klon 303 obojętnie czy sprzętowy czy programowy uważacie za najlepszy dla was?
źródło: comment_ZC9Dg9sA3zUqd9oJPRmdUmdPriFcjlEa.jpg
Pobierz- 2
@Adel87: Mam Bass Bota v1, ale porównać mogę tylko do MAM MB33II. No więc jest lepszy xD
A z programowych spróbuj sobie D16 Phoscyon, daje radę
A z programowych spróbuj sobie D16 Phoscyon, daje radę
Dzięki za odpowiedź @Adel87: Problem rozwiązany.Testowane Demo nie pozwalało na wyłączenie wewnętrznego sekwencera, po zakupie Phoscyona działa w Abletonie jak ta lala (ʘ‿ʘ).
- 3
#muzyka #muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #techno #acidhouse
Humanoid - Stakker Humanoid (Snowman Mix)
Myślałem, że ten mix ma z 10 lat, a ma 30.
Humanoid - Stakker Humanoid (Snowman Mix)
Myślałem, że ten mix ma z 10 lat, a ma 30.

Nie wiem czy już było na mirko ale wrzucam, bo Ventolin to projekt który warto poznać.
Ventolin - Totem
#muzykaelektroniczna #house #acidhouse #experimental #ventolin
Ventolin - Totem
#muzykaelektroniczna #house #acidhouse #experimental #ventolin

- 0
@ciezka_rozkmina: Jeszcze jeden, tak dla porównania.
Ventolin - Supersonik
Ventolin - Supersonik

- 8
Farley "Jackmaster" Funk - I need a friend [Chicago, 1988]
Jak słychać Chicagowska scena już 30 lat temu przecierała p----------e brzmienia w czarnej muzyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#acidhouse #rave #muzykadlasomsiada #house #househeads #classichouse #mirkoelektronika #muzykaelektroniczna #80s
Jak słychać Chicagowska scena już 30 lat temu przecierała p----------e brzmienia w czarnej muzyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#acidhouse #rave #muzykadlasomsiada #house #househeads #classichouse #mirkoelektronika #muzykaelektroniczna #80s
![bscoop - Farley "Jackmaster" Funk - I need a friend [Chicago, 1988]
Jak słychać Chic...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_jvQQtHC3xBN6mh1rLq5CcsTpuLeLNY8G,w400.jpg)
@bscoop: Kiedyś ciekawiej programowali TB303
- 1
@baniorz_z_modzela: fakt, Acid brzmiał inaczej przed 1990, pewnie nikt jeszcze nie wpadł wtedy, że można go przepuścić przez przester czy pogłos, albo podrobić jego brzmienie w innych syntezatorach. Dla przykładu linia ze "Smack My Bitch Up" od Prodigy powstała na Korgu Prophecy, który nawet nie był analogiem:)
Jak ktoś lubi stare, dobre rejwy to tu jest niezła playlista na Spotify Link do playlisty 519 utworów. 45 godzin i 20 minut.
Manix - I Can't
ALL the classics the other oldskool playlists have, and all the underground tracks they dont! Feat: Force Mass Motion; Nick OD; Basement Records; Ratpack; Phuture Assasins; Altern-8; Renk Records; Rhythm Section; DJ's Unite; Krome & Time; Bizzy B; Suburban Base Records; DJ Seduction; SL2; Prodigy...
Manix - I Can't














Sprzedałem BS2, ale nie żałuję. Monologue jest prosty i ma zasilanie bateryjne. W sumie to taki mocno #acidtechno #acidhouse ten synth jest.
Bardzo się polubiliśmy - zasilanie z baterii. Jam session na kolanach. Sekwencer <3 miodzio. Ten w BS2 był...ehh nie dla mnie.
#produkcjamuzyki #syntezatory