Mircy, macie jakiś stream z C+ Sportu na Ace'a? mam tylko z 2000 kbps, jest piękny w FHD, ale bida go uciągnąć najszybszą neo... coś z mniejszym bitrate'm bym potrzebował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#acestream
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach