No to takie małe podsumowanie od ostatnich kilku tygodni. Wcześniej nie było kiedy odliczyć. Event + skrzynki jasielskie + fragment Krakowskich wałów wiślanych.
929-19=910
#2000keszy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
1028-99=929
szlak bociani w niedzwiedzicach plus okoliczne kesze we wioskach jak i legnickim polu. do tego 6 keszy okolice marczyc i Cieplic plus jedna zagadkavz marczyc i FTF
#2000keszy
a jutro jadę na wulkan koło swierzawy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1139-111=1028
(109 keszy z wpisów od kiedy "przyłączyłem" się do zabawy, oraz 2 z wczoraj - Maślak i skały na Maślaku)
#2000keszy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

746-4=742
Okolice Zapory Pilchowickiej i Maciejowca. Jednemu keszowi dałem nawet FP. Polecam kesza ochkarola poniżej zapory :D
#2000keszy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

788-42=746
wczorajszy wypad w Góry Kaczawskie do Krainy Wygasłych Wulkanów
31 quizów w serii Co wiesz o lesie (było by 33, ale 2 kesze "ukradzione" przy okazji robót leśnych), 10 tradycyjnych (Mała retencja w Różanej oraz Wielisławka) oraz 1 EarthCache.
#2000keszy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

792-4=788
Przedwczoraj w niedzielę wypad z PTTK do niemieckiego Oybina.
Jelenia Góra-Goerlitz-Zittau-Oybin - z JG do Goerlitz Kolejami Dolnośląskimi, Goerlitz-Zittau niemieckie koleje regionalne, Zittau-Oybin kolejką wąskotorową ciągniętą przez lokomotywę parową ze zdjęcia.
Powrót tak samo. Koszt całości 15zł/os. na grupowym bilecie Euro-Nysa (ZVON).
Polecam :)

#2000keszy #geocaching #lokomotywy #kolej #fotografia
pawelJG - 792-4=788
Przedwczoraj w niedzielę wypad z PTTK do niemieckiego Oybina.
J...

źródło: comment_QJkPPfj1oWAUD134wW940lpCHcngb835.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelJG: super, Euro-Nysa to najlepsza oferta w tym regionie, za trzy dni mam koniec roku j wyjeżdżam właśnie w sobotę na trasę Jelenia-Liberec-Görlitz-Jelenia, a wąskotorówkę do Oybina zaliczę sobie w wakacje :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Mała aktualizacja.
795-2=793
Pominięty jeden kesz z Bociana i Chatka Robaczka w Szklarskiej Porębie przedwczoraj
  • Odpowiedz
#2000keszy

1189 - 13 (oc) - 28 (gc) = 1148

Kilka z Warszawy m.in. ten opowiadający o wielkim człowieku Witoldzie Zglenickim, kilka z okolic Grudziądza (Biały Bór, Pokrzywno) i kilka z Grudziądza m.in. kesza który trzeba zdobywać nocą i keszyk gdzie trzeba wygrywać melodię na dzwonkach by odgadnąć wskazówkę, a na deser toruńska panorama.

#geocaching #opencaching #antrosoweszwendanie #eksploracja
antros - #2000keszy

1189 - 13 (oc) - 28 (gc) = 1148

Kilka z Warszawy m.in. ten ...

źródło: comment_uUtLTIxqwZ9LTpMpO9QRtIUnDuRyV6Gr.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kilka sztuk z rowerowej obwodnicy JG
Kilka sztuk ze Szklarskiej Poręby i okolic
Mały wypad w okolice Strzegomia i Jawora. Przy okazji Obóz koncentracyjny Gross rosen
3 sztuki na spacerku w okolicach JG :) Działo się
Polecam ten styl życia
1233-34=1199
#2000keszy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podsumowanie weekendu.
Sobota: Gorlice, Krygowskie zagłębie naftowe - 8 szt
Niedziela: Iwonicz zdrój - 3 szt. (w tym earthcache)

1244-11=1233
#2000keszy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1251-2=1249
W tym jeden zagadkowy z którym męczyłem się kilka razy i podchodziłem do niego a z 6 razy. W nagrodę wyhaczyłem Pwg :)
#2000keszy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach