Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Porażka Trafipark, windykatora firmy APCOA, która zarządza sklepowymi parkingami

Spółka Trafipark znana z windykacji wezwań wystawionych przez APCOA przegrała sprawę. Sąd stwierdził, że nie można od tak domagać się zapłaty od właściciela samochodu. Nie można domniemywać, że właściciel był kierowcą.
z- 162
- #
- #
- #
- #
- #
- #
xcvxcv via Wykop
- 44
@Sangreal: Sprawdzaj sobie w E-sądzie. Ja przegapiłem, po ponad dwóch latach przyszło pismo z e-sądu na adres w którym nie mieszkam z 15 lat. Niestety aktualnie nie mieszkam również w kraju. Dosłownie miesiąc temu, wchodzę na konto a tam zajęcie na ponad 500 pln.
xcvxcv via Wykop
- 1
@xDchybazciebie: Smoków nie było.
@Oko_Spawacza tak, wiem ale dzięki za opisanie. U mnie był tylko problem, że tak jak pisałem nie przebywam w Polsce, list odebrał ktoś inny pod tym adresem i dał do szuflady. Potem sprawdziłem na profilu w e-sadzię, że we wrześniu wpłynęła sprawa. Na podstawie danych z CEPIK'u. Także wiem, że moja wina i można było tego uniknąć ale daje jako przestrogę, że walą sprawę do
@Oko_Spawacza tak, wiem ale dzięki za opisanie. U mnie był tylko problem, że tak jak pisałem nie przebywam w Polsce, list odebrał ktoś inny pod tym adresem i dał do szuflady. Potem sprawdziłem na profilu w e-sadzię, że we wrześniu wpłynęła sprawa. Na podstawie danych z CEPIK'u. Także wiem, że moja wina i można było tego uniknąć ale daje jako przestrogę, że walą sprawę do
źródło: asd
Pobierz- 231
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@xcvxcv: ale wiesz co? Ciągnij to dalej. Nie masz lekko, ale w tym momencie lepiej już iść do tej roboty i ciągnąć to dalej. Spłacisz kredyt to wtedy się zastanowisz jaki następny krok
Może cię to pocieszy może nie, ale powiem że ja też miałem podobnego doła mając 30 parę lat. Wydawało się że jestem w potrzasku, że nie ma wyjścia tylko muszę pracować. Po kilku latach sytuacja się poprawiła.
Może cię to pocieszy może nie, ale powiem że ja też miałem podobnego doła mając 30 parę lat. Wydawało się że jestem w potrzasku, że nie ma wyjścia tylko muszę pracować. Po kilku latach sytuacja się poprawiła.
Moja kuzynka w wieku 30 lat poznala swojego meza, w wieku 35 lat sie pobrała, 2 miesiace temu slub. W wieku 30 lat była nikim, miała 0 na koncie, a teraz z męzem mają wlasny dom, oraz została kierownikiem w pracy itp.
wiec jak widzisz da sie. Nie pracowała na to całe życie, tylko od 30 zaczela i jakas pyklo.
@godzina12_00: Obawiam się że op w przeciwieństwie do twojej kuzynki
Mam do Was ogromną prośbę cumple, stawiam zajebistą pizze za pomoc w rozwiązaniu go :( Otóż mam jakieś dziwne mikroscinki w grach raz na jakiś czas, takie freezy na pół sekundy albo i mniej ale okropnie irytujące. Nie wiem od czego zacząć diagnostykę, ale na pewno temperatury są ok, procesor w stresie ma 81 stopni max. Reszta wporządku
Sprzet to
RTX 5090
Ryzen 7950X3D
64 GB Ram
Sprzet to
RTX 5090
Ryzen 7950X3D
64 GB Ram
xcvxcv via Wykop
- 0
@koronawirus: Sprawdź czy nie masz problemów z napięciem ram. Czy nie za niskie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
xcvxcv via Wykop
- 0
@Adwokat_Diabla: Heh, codziennie odkurzam takim odkurzaczem na emigracji. A najchętniej gdybym miał więcej odwagi walnął samobója. Czy to jakiś znak?...




#wysryw #gry