Ma jakiś dobry człowiek lub wie czy występują jakieś zestawy z kilkoma ml. Najfajniejszych Arabów z danej firmy? Z chęcią bym sobie powąchał takie próbki lattafy czy afnana #perfumy
panowie, wszedłem po same kule z blindem na Paris Corner Killer Oud Lyre Intense, a wydawał się idealny na jesień i zapach jest genialny, idealny klon Lyrica, mimo śmiesznej ceny, bo kosztuje tylko 150 zł/100 ml, to czuć, że to nie jest zwykły arab i róża nie pachnie jak u momo w piwnicy fabryki ulepionej z gówna
najlepszy klon lyrica
jestem pozytywnie zaskoczony i rozejrzę się za innymi flakonami. może testowaliście coś od nich i
#perfumy Jest zagadka do rozwiązania - próbuje oszacować pozostałą zawartość we flakonie. Mancera Instant Crush - waga bez korka: 250g. Z obliczeń mi wychodzi 0 (słownie zero) - przy założeniu gęstości 0,84 ¯\_(ツ)_/¯. Na oko wydaje się, że jest jednak trochę więcej ( ͡°͜ʖ͡°). Gdzie popełniam błąd? Waga nowego bez korka - 350g.
BTW chętnie odsprzedam - produkt zdekodowany (nie pamiętam gdzie kupiłem -
no to flakon inny, też ostatnio tak miałem z lattafą ejaazi że ważyłem ważyłem i nie wychodziło; ostatecznie okazało się że po prostu jest nowy flakon o innej masie ¯\_(ツ)_/¯ zdjęcie poglądowe niby takie same a różne
Słyszeliście o zapachach Emper? Podobno to firma z Zjednoczonych Emiratów Arabskich i kolejne ''Araby'' na rynku, na fragnatice prawie nic nie ma, jest to co na foto i niby dobre parametry
Jak ktoś lubi dymne smrody, to polecam Al Haramain Khuslasat al Oud. Normalnie j---e fajkami, ale w dziwnie przyjemny sposób. Dzisiaj się spsikałem do tyry i bałem się że będzie kapa, ale czułem go delikatnie cały dzień, a raczej nie j---ł dookoła nikomu. Świetna ciekawostka. #perfumy
Bajo jajo. Specjalistą nie jestem i nie znam wielu wynalazków ale z tego co jest popularne i powszechnie dostępne to Leather Oudh jest legancki i Knight. Nie wiem czy memicznego Detour Noira idzie dalej kupić ale w cenie poniżej 0,8zł/ml nic tylko brać. Z takich eksperymentalnych które posiadam i lubię to Al Haramain Khulasat Al Oud ale to trzeba być fanem takich zapachów bo jest dziwny, arabski i trochę syntetyczny zarazem xD.
Komu komu bo idę do domu ¯\_(ツ)_/¯ Odleweczka dla ładnego pana. Odlewam od 5ml co 5ml. Szkła 10,20,50 2,5zł. Wysyłka cebulomat olx (aktualna promka)/ nie olx 13zł.
Acqua di Parma Colonia Leather 2,5 Ajmal Cento 0,75 Alfred Verne Ivory Isle 1,3
Część, pytam tu, pytam tam :) poszukuję mocarzy z bardzo dobrą projekcją (nie jakieś tam 2 lub 3 h bo to za mało :) - ze względu na budżet zostają tylko klony :) Budżet do 150 pln za 100