Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
why_nott

why_nott

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 635
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 612
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 4
why_nott
why_nott 23.10.2022, 14:37:36
  • 0
Kupię montale red vetiver w dobrej cenie w dużej ilości ¯\_(ツ)_/¯ #perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZnUrtem
ZnUrtem
23.10.2022, 14:45:43
  • 0
@why_nott: 3,0 PLN/ml + szkło (3 PLN) - mogiem odlać.
  • Odpowiedz
why_nott
why_nott 22.10.2022, 18:04:26
  • 2
@ganymedziarz_ciemiezca: A ja wiem skąd wy są
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....3
m.....3
konto usunięte 22.10.2022, 18:06:49
  • 0
@why_nott: z podhala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A.....l
A.....l
konto usunięte 20.10.2022, 21:13:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pokażcie arabskiego śmierdziela.
#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 20.10.2022, 23:54:05
  • 4
@Kondzio21: śmierdziela to ty masz jak majtki ściągasz
  • Odpowiedz
why_nott
why_nott 21.10.2022, 00:09:34
  • 0
@Kondzio21:
why_nott - @Kondzio21:

źródło: comment_1666310973un3hSxOoQNXaeQgoHLxXVa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kondzio21
Kondzio21
20.10.2022, 20:20:47
  • 15
Też czujecie ogórki kiszone w Bois Imperial? Dałem kilku osobom do powąchania i wszyscy potwierdzili.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 20.10.2022, 20:22:08
  • 21
@Kondzio21: ogóra to ty kiszisz jak ciocia przyjeżdża(。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Json_
Json_
28.09.2022, 19:40:35 via iOS
  • 0
#perfumy
Czy któryś z Mirków odlewa boisa imperiala po cenie 2,7zł/ml?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 28.09.2022, 19:48:24
  • 7
@Json_: ja mogę
  • Odpowiedz
why_nott
why_nott 28.09.2022, 20:42:58
  • 2
@Hydrant667: da
  • Odpowiedz
why_nott
why_nott 28.09.2022, 22:22:03
  • 0
@DlugPubliczny: mam
  • Odpowiedz
why_nott
why_nott 29.09.2022, 08:30:23
  • 0
@xiyejako: da
  • Odpowiedz
why_nott
why_nott 29.09.2022, 21:05:25
  • 0
@RVP20: można V:
  • Odpowiedz
neurokorba
neurokorba
neurokorba
21.09.2022, 04:26:26 via iOS
  • 0
Ma jakiś dobry człowiek lub wie czy występują jakieś zestawy z kilkoma ml. Najfajniejszych Arabów z danej firmy? Z chęcią bym sobie powąchał takie próbki lattafy czy afnana #perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 21.09.2022, 05:49:41
  • 0
@dyniel: Już coraz mniej V:
  • Odpowiedz
bartan1002
bartan1002
12.09.2022, 23:29:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#perfumy
Jest tu jakiś dobry człowiek robiący odlewki, z dość dużym arsenałem? Tak żeby pomóc dobrać kilka zapachów do testów
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 13.09.2022, 00:20:32
  • 37
@bartan1002: tu sami dobrzy ludzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Krotky_ale_gupi
Krotky_ale_gupi
05.09.2022, 16:58:35
  • 0
Posiada ktoś do odlania Lalique Hommage a l'homme Voyageur?
#perfumy
Krotkyalegupi - Posiada ktoś do odlania Lalique Hommage a l'homme Voyageur?
#perfumy

źródło: comment_16623971051cwaWdpQHswVKSyY5WmOdQ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 05.09.2022, 22:52:20
  • 1
@Krotky_ale_gupi: Od biedy bym miał (・へ・)
  • Odpowiedz
zGdyniMlodyG
zGdyniMlodyG
02.09.2022, 14:25:38
  • 10
panowie, wszedłem po same kule z blindem na Paris Corner Killer Oud Lyre Intense, a wydawał się idealny na jesień i zapach jest genialny, idealny klon Lyrica, mimo śmiesznej ceny, bo kosztuje tylko 150 zł/100 ml, to czuć, że to nie jest zwykły arab i róża nie pachnie jak u momo w piwnicy fabryki ulepionej z gówna

najlepszy klon lyrica

jestem pozytywnie zaskoczony i rozejrzę się za innymi flakonami.
może testowaliście coś od nich i
zGdyniMlodyG - panowie, wszedłem po same kule z blindem na Paris Corner Killer Oud Ly...

źródło: comment_16621286303T20q9CDXslFnf3EwhGBGX.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 02.09.2022, 17:16:06
  • 0
@gdyzgasnieswiatlo: legancka strona areczku
  • Odpowiedz
eric2kretek
eric2kretek
eric2kretek
25.08.2022, 17:41:02
  • 1
Sprzedaje ktos moze flakon lataffa oud for glory z pudelkiem? Moze byc ze sporym ubytkiem
#perfumy
eric2kretek - Sprzedaje ktos moze flakon lataffa oud for glory z pudelkiem? Moze byc ...

źródło: comment_16614492255N16vyjGY8p5jIyEnjTgBT.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 25.08.2022, 18:44:33
  • 1
@eric2kretek:jak chcesz to ci nawet pusty sprzedam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zGdyniMlodyG
zGdyniMlodyG
24.08.2022, 21:36:56
  • 0
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Al-Haramain-Perfumes/Urbanist-Prive-Silver-39018.html

jakieś opinie? @why_nott
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 24.08.2022, 21:42:13
  • 0
ni znam
  • Odpowiedz
ZnUrtem
ZnUrtem
21.08.2022, 16:37:09
  • 1
#perfumy Jest zagadka do rozwiązania - próbuje oszacować pozostałą zawartość we flakonie. Mancera Instant Crush - waga bez korka: 250g. Z obliczeń mi wychodzi 0 (słownie zero) - przy założeniu gęstości 0,84 ¯\_(ツ)_/¯. Na oko wydaje się, że jest jednak trochę więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdzie popełniam błąd? Waga nowego bez korka - 350g.

BTW chętnie odsprzedam - produkt zdekodowany (nie pamiętam gdzie kupiłem -
ZnUrtem - #perfumy Jest zagadka do rozwiązania - próbuje oszacować pozostałą zawartoś...

źródło: comment_1661099808RfPNqdl7SODoawn4Gr5GK2.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 21.08.2022, 17:22:33
  • 1
@ZnUrtem: 350-250=100. 100:0,84=119,1ml. Mi się zgadza V: 1ml różnicy
  • Odpowiedz
why_nott
why_nott 21.08.2022, 17:25:42
  • 1
@ZnUrtem: aaa myslałem że pusty, źle czytam.
  • Odpowiedz
why_nott
why_nott 21.08.2022, 17:31:58
  • 1
no to flakon inny, też ostatnio tak miałem z lattafą ejaazi że ważyłem ważyłem i nie wychodziło; ostatecznie okazało się że po prostu jest nowy flakon o innej masie ¯\_(ツ)_/¯ zdjęcie poglądowe niby takie same a różne
whynott - no to flakon inny, też ostatnio tak miałem z lattafą ejaazi że ważyłem waży...

źródło: comment_1661103101hM4T6JS5xnxjUBeZcx3DiP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pk1bgt
Pk1bgt
26.07.2022, 13:51:30
  • 3
Słyszeliście o zapachach Emper? Podobno to firma z Zjednoczonych Emiratów Arabskich i kolejne ''Araby'' na rynku, na fragnatice prawie nic nie ma, jest to co na foto i niby dobre parametry

#perfumy
Pk1bgt - Słyszeliście o zapachach Emper? Podobno to firma z Zjednoczonych Emiratów Ar...

źródło: comment_1658843489nZGq7lJjUZYDxHrVWSyYbP.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 26.07.2022, 15:12:18
  • 6
@zGdyniMlodyG: nie słyszałem :V trzeba kupić to się zobaczy czy to coś warte
  • Odpowiedz
prodigium
prodigium
25.07.2022, 18:16:06 via Android
  • 12
#perfumy ale ten misiek sługocki j---e tych świrów ostro bez mydła
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 25.07.2022, 18:23:02
  • 6
@prodigium:
why_nott - @prodigium:

źródło: comment_1658773381guMqgqxwlNkqeLP75YpWwI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pk1bgt
Pk1bgt
19.07.2022, 19:13:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Jak wasze kolekcje "Arabów"?
U mnie króluje Armaf, ale nie długo dołączy Afnan i reszta.

#perfumy
Pk1bgt - Jak wasze kolekcje "Arabów"? 
U mnie króluje Armaf, ale nie długo dołączy Af...

źródło: comment_1658258018M552efCT43Szl3XJQ35Rnb.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 20.07.2022, 10:26:10
  • 0
@Pk1bgt: stare zdjęcie ale dużo z tego wciąż mam i kilka nowych doszło:V
why_nott - @Pk1bgt: stare zdjęcie ale dużo z tego wciąż mam i kilka nowych doszło:V

źródło: comment_1658312764JF5oa7gaLsClfE416MriMR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
why_nott
why_nott 20.07.2022, 13:11:07
  • 0
@Pk1bgt: To zależy co kto lubi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
jutrobedzieinaczej
jutrobedzieinaczej
19.07.2022, 18:55:36 via Android
  • 10
Jak ktoś lubi dymne smrody, to polecam Al Haramain Khuslasat al Oud. Normalnie j---e fajkami, ale w dziwnie przyjemny sposób. Dzisiaj się spsikałem do tyry i bałem się że będzie kapa, ale czułem go delikatnie cały dzień, a raczej nie j---ł dookoła nikomu. Świetna ciekawostka.
#perfumy
jutrobedzieinaczej - Jak ktoś lubi dymne smrody, to polecam Al Haramain Khuslasat al ...

źródło: comment_1658256936HFymbepbsIS3foq61FvBf8.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 19.07.2022, 19:10:34
  • 9
@jutrobedzieinaczej:
why_nott - @jutrobedzieinaczej:

źródło: comment_1658257833iAbBuDcOGMv4nXK2Zd0Mrw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Tytyka
Tytyka
16.07.2022, 20:42:12
  • 1
Czy ktoś kojarzy nazwę tego perfumu? Kupiony w Omanie prawdopodobnie i nie wiem czy to jakaś podróbka czy rzeczywiście istnieje taki perfum.
#perfumy
Tytyka - Czy ktoś kojarzy nazwę tego perfumu? Kupiony w Omanie prawdopodobnie i nie w...

źródło: comment_1658004129sMvUA8bhYdO4xr6gamvAtX.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 17.07.2022, 00:22:06
  • 3
Bajo jajo. Specjalistą nie jestem i nie znam wielu wynalazków ale z tego co jest popularne i powszechnie dostępne to Leather Oudh jest legancki i Knight. Nie wiem czy memicznego Detour Noira idzie dalej kupić ale w cenie poniżej 0,8zł/ml nic tylko brać. Z takich eksperymentalnych które posiadam i lubię to Al Haramain Khulasat Al Oud ale to trzeba być fanem takich zapachów bo jest dziwny, arabski i trochę syntetyczny zarazem xD.
  • Odpowiedz
why_nott
why_nott 16.07.2022, 23:55:37
  • 7
Komu komu bo idę do domu ¯\_(ツ)_/¯ Odleweczka dla ładnego pana.
Odlewam od 5ml co 5ml. Szkła 10,20,50 2,5zł. Wysyłka cebulomat olx (aktualna promka)/ nie olx 13zł.

Acqua di Parma Colonia Leather 2,5
Ajmal Cento 0,75
Alfred Verne Ivory Isle 1,3
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott
Autor
16.07.2022, 23:59:17
  • 13
@noadam:
why_nott - @noadam:

źródło: comment_1658015956CrIrbWStxf7MQqQNY7IvDO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Garbaty_Mumolin
Garbaty_Mumolin
Garbaty_Mumolin
16.07.2022, 10:27:27
  • 0
#araby#mocarze#
#perfumy

Część, pytam tu, pytam tam :)
poszukuję mocarzy z bardzo dobrą projekcją (nie jakieś tam 2 lub 3 h bo to za mało :) - ze względu na budżet zostają tylko klony :)
Budżet do 150 pln za 100
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

why_nott
why_nott 16.07.2022, 17:49:10
  • 1
@Garbaty_Mumolin: shuhrah jest pomidorek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • Strona 4 z 9
  • >
  • Samotne araby w twojej okolicy. Zaloguj się i psikaj.
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking