Wpis z mikrobloga

panowie, wszedłem po same kule z blindem na Paris Corner Killer Oud Lyre Intense, a wydawał się idealny na jesień i zapach jest genialny, idealny klon Lyrica, mimo śmiesznej ceny, bo kosztuje tylko 150 zł/100 ml, to czuć, że to nie jest zwykły arab i róża nie pachnie jak u momo w piwnicy fabryki ulepionej z gówna

najlepszy klon lyrica

jestem pozytywnie zaskoczony i rozejrzę się za innymi flakonami.
może testowaliście coś od nich i polecicie? dajcie znać, czy wam się podobały

#perfumy
zGdyniMlodyG - panowie, wszedłem po same kule z blindem na Paris Corner Killer Oud Ly...

źródło: comment_16621286303T20q9CDXslFnf3EwhGBGX.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Również testowałem tego Lyre Intense i jest genialny. Jest mniej różany od Amouage ale jednocześnie bardzi subtelny i bardzo przyjemny w odbiorze dla mnie i otoczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) w takiej cenie idealny na blinda
  • Odpowiedz
@zGdyniMlodyG: no nareszcie jakieś sensowne naganianie na blinda, właśnie dla takich postów mam wykupione premium na mirko. Na olx jest oferta w której sprzedawca pisze o podobieństwie do babskiego Lyrica. Wy piszecie w domyśle o męskim (?) i z mniejszą ilością róży wg @boci4N . Ja znam tylko męskiego i widzę na fragrze, że w męskim akord różany jest niby na 1. miesjcu, a damskim na 3. Czyżby rzeczywiście to był
  • Odpowiedz