Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
trxe
trxe

trxe

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 10
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (4)
  • Komentowane (6)
  • Plusowane (0)
trxe
trxe
trxe 08.06.2018, 06:34:34
  • 1
#iphone #iphone7 #apple #ios
Dlaczego nie mam do pobrania IOS 13 na IPhone 7? Dodam ze dopiero zaaktualizowałem do 11.4 a do 12 nie mam i napisane jest ze mam aktualne oprogramowanie.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....y
konto usunięte 08.06.2018, 06:49:03
  • 7
@trxe: 12 jest jako beta developerska, więc musisz mieć konto deweloperskie 99$/rok lub profil deweloperski z internetu
  • Odpowiedz
bartfto
bartfto
bartfto
08.06.2018, 07:39:14 via iOS
  • 7
@trxe: Generalnie skoro nie wiesz jak działa program beta to nie powinieneś z niego korzystać.
  • Odpowiedz
trxe
trxe
trxe 30.03.2018, 21:17:37
  • 2
#gry #ios #appstore
Szukam gry MMORPG na telefon z iOS. Żeby były klasy postaci, Questy itp. Kamera zza pleców a nie z góry. Przykład takiej gry to Daybreak Legends.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trxe
trxe
trxe 28.03.2018, 06:48:23
  • 2
#youtube #zarobki #zarabianie #reklama
Pytanie na dziś. Ile zarabiają tacy shoterzy albo małe kanały na YT na reklamie ruletek bo te widzi się najczęściej. Ci popularniejszy to czasem coś mówili ile im proponowano i były to tysiące dolarów, a mnie ciekawi ile tacy mniej znaki youtuberzy zarabiają na takim czymś.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trxe
trxe
trxe 27.03.2018, 14:12:26
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

littleblizz
littleblizz
27.03.2018, 14:24:09 via Android
  • 1
@Sweet_acc_pr0sa Kupilem rok temu a3 z 97 za 6k i jedyne co bylo robione to standard: klocki, tarcze, rozrzad i olej a z dodatkowych to tylko chlodnica. Wiec nie wszystko jest gruzem ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
amath
amath
amath
27.03.2018, 14:50:03
  • 1
@trxe: za 5500 nie kupisz dobrego A4, gdzie dobre to - jest trochę do zrobienia ale coś z tego będzie :) pozatym skoro masz 5500 na kupno samochodu to przy A4 koszt utrzymanie cię zje zwyczajnie.

tak więc A3 bym polecił w tej sytuacji :)
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.03.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking