Dostałem taką „etykietę” zwrotu na #aliexpress czekam już na kod od ponad 12h i nadal nie otrzymałem, co mam robić, też tak mieliście kiedyś? #inpost
@tabarok: wejdź normalnie w te zamówienie, potem w zwrot produktów i tam powinna być instrukcja wraz z kodem zwrotu
- 1
Face to face Bojak-Josef a Hubert w tle gada o kartach famę icons, chwilę po też jakieś gadanie, totalnie w------e w zawodników #famemma
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Rozmowa z donkasią
-A Ty kiedyś tam XYZ
-Kiedy?
-No kiedyś tam
-Ale kiedy?
-Nie wiem, teraz Ci tego nie znajdę
-A Ty kiedyś tam XYZ
-Kiedy?
-No kiedyś tam
-Ale kiedy?
-Nie wiem, teraz Ci tego nie znajdę
@tabarok: a to nie on ostatnio się na akopa odpalił bo odpowiadał pytaniem na pytanie? xD topowy zadymiarz xD
- 0
Podali gdzie będzie gala? Bo nie mam jak oglądać #primemma
@tabarok: narazie nie
- 0
Kupiłem bilety na halę, kiedy mogę oczekiwać zwrotu kasy? Ktoś może wie?
#primemma
#primemma
- 2
#primemma Co z biletami jest kupiłem na halę, zwrócą kasę?
- 20
- 1
#primemma dlaczego nowy włodarz siedzi przy stoliku sędziowskim?
źródło: image_picker_1E3B8FB6-C3F6-4694-9950-00A55710A300-2680-0000004372B56268
Pobierz- 0
#primemma przez najmana nie da się oglądać gali, zakrzykuje wszystko że nie da się skupić na walce
- 1
#primemma co oznacza „pęknięta kukułka” ?
- 14
Denis nie grypsował, ale za to Szachta grypsował ale na izbie wytrzeźwień #primemma
@tabarok co na to sprzątak kuźma grypsujący na półotworku?
źródło: image_picker_C9AA8F58-0D45-4183-A3D0-6E280D99B134-3006-0000007529EE7DBF
Pobierz- 4
#primemma To ma być jubileuszowa gala? Jak na razie nie idzie to jakkolwiek w dobrą stronę. Może walki oddadzą, ale niestety nic nie zachęca do wykupienia gali.
- 1
Czy jak mam wykupiony pakiet SERIALE I FILMY Z EVENTS jeszcze z poprzedniej gali i aktywnie opłacam abonament to będę miał dostęp do gali w sobotę? #primemma czy muszę jakoś na nowo kupować?
@tabarok: normalnie będziesz miał
- 4
BigJack pewnie z-----ł highkicka policjantowi i trafił go w kolano ( ͡° ͜ʖ ͡°) stąd areszt
#primemma
#primemma
- 0
O co chodzi z kurierem Nitro?
#primemma
#primemma
@tabarok: nie wiem
- 1
tabarok via Wykop
- 2
@high_testosterone: ja również
źródło: Zrzut ekranu 2026-01-25 o 01.25.10
Pobierz- 2
@tabarok: i już Ci Jarosz odbierze punkt. A jak będziesz pyskował to 20 tysięcy kary.
- 76
Totalnie nie rozumiem fenomenu tego Rado, typowy żulik, wygadany, mający jakiś zasób powiedzonek, chcący być fajnym i w centrum zainteresowania. #primemma
konto usunięte via Wykop
- 22
@tabarok: tak to jest. Wystarczy że menel umie złożyć 2 zdania i już zachwyt jaki to super menel
@tabarok: Ja natomiast rozumiem, stare nagrania z Rado były świetne.
- Madagaskar
Osiągnięcia
Komentator
od 15.11.2018Komentator Rocznica
od 15.06.2025Rocznica Gadżeciarz
od 12.10.2011Gadżeciarz Mikroblogger
od 07.10.2018Mikroblogger Król Wykopaliska
od 07.03.2023Król Wykopaliska















#samochody