Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tabarok
Profil firmowy

tabarok

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31978
  • Znaleziska 6285
  • Mikroblog 25693
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 42
  • Dodane (5242)
  • Komentowane (14644)
  • Plusowane (5807)
tabarok
tabarok 16.05.2026, 16:23:41
  • 0
Potrzebuję namiary jakieś komisy samochodowe w #wroclaw aby można było przyjść z ulicy i pooglądać
#samochody
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
16.05.2026, 17:23:19 via Wykop
  • 8
@tabarok: jeśli nie zamierzasz kupować tylko im porobić koszta i pownosić błota do aut to polecam AAA Auto :)
  • Odpowiedz
zdjecie_z_wenszem
zdjecie_z_wenszem
16.05.2026, 17:26:15 via Wykop
  • 6
@tabarok: aaa auto bielany. wykorzystaj czas handlarza najdłużej jak potrafisz
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 12.05.2026, 11:50:41
  • 0
Dostałem taką „etykietę” zwrotu na #aliexpress czekam już na kod od ponad 12h i nadal nie otrzymałem, co mam robić, też tak mieliście kiedyś? #inpost
tabarok - Dostałem taką „etykietę” zwrotu na #aliexpress czekam już na kod od ponad 1...

źródło: image_picker_7B70E514-BEC3-417C-A29F-9F8D05D39D9D-21335-00000434284F12B8

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sylwek2k
sylwek2k
sylwek2k
12.05.2026, 12:11:40 via Wykop
  • 1
@asdfghjkl:

ciiii ;)
  • Odpowiedz
yebany-spam
yebany-spam
yebany-spam
13.05.2026, 19:07:12 via Wykop
  • 0
@tabarok: wejdź normalnie w te zamówienie, potem w zwrot produktów i tam powinna być instrukcja wraz z kodem zwrotu
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 04.05.2026, 22:19:34
  • 1
Face to face Bojak-Josef a Hubert w tle gada o kartach famę icons, chwilę po też jakieś gadanie, totalnie w------e w zawodników #famemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tabarok
tabarok 04.05.2026, 21:37:36
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xvster
xvster
05.05.2026, 01:06:12 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 29.04.2026, 20:16:28
  • 5
Rozmowa z donkasią
-A Ty kiedyś tam XYZ
-Kiedy?
-No kiedyś tam
-Ale kiedy?
-Nie wiem, teraz Ci tego nie znajdę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
29.04.2026, 20:41:55 via Wykop
  • 0
@tabarok: a to nie on ostatnio się na akopa odpalił bo odpowiadał pytaniem na pytanie? xD topowy zadymiarz xD
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 09.04.2026, 18:25:24
  • 0
Podali gdzie będzie gala? Bo nie mam jak oglądać #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boolProptestingCheatsEnabledtrue
boolProptestingCheatsEnabledtrue
09.04.2026, 18:26:36 via Android
  • 0
@tabarok: narazie nie
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 07.04.2026, 15:35:00
  • 0
Kupiłem bilety na halę, kiedy mogę oczekiwać zwrotu kasy? Ktoś może wie?
#primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tabarok
tabarok
Autor
07.04.2026, 15:41:15 via Wykop
  • 0
@CeZ_: nie
  • Odpowiedz
CeZ_
CeZ_
07.04.2026, 15:43:06 via Wykop
  • 0
@tabarok: no to raczej tam uzyskasz najlepszą odpowiedź
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 31.03.2026, 19:17:17
  • 2
#primemma Co z biletami jest kupiłem na halę, zwrócą kasę?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukasz-luki453
lukasz-luki453
lukasz-luki453
31.03.2026, 19:20:55 via Wykop
  • 0
@tabarok: Zwrócą.
  • Odpowiedz
GenetycznyDominatornik
GenetycznyDominatornik
31.03.2026, 19:34:31 via Wykop
  • 5
@tabarok: co drugą galę im odwołują prime ma to już obcykane
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 22.03.2026, 00:27:41
  • 20
Z tej całej gali #famemma najlepsze jest to że się skończyła, że skończyła się jej promocja, że jutro startuje promocja jedynej słusznej federacji #primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tabarok
tabarok 21.03.2026, 21:15:01
  • 1
#primemma dlaczego nowy włodarz siedzi przy stoliku sędziowskim?
tabarok - #primemma dlaczego nowy włodarz siedzi przy stoliku sędziowskim?

źródło: image_picker_1E3B8FB6-C3F6-4694-9950-00A55710A300-2680-0000004372B56268

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JackDanieIs
JackDanieIs
21.03.2026, 21:16:11 via Wykop
  • 1
@tabarok: bo spal w tym tygodniu z 3h i mu sie p------y miejsca
  • Odpowiedz
maszszluga
maszszluga
21.03.2026, 21:31:38 via Wykop
  • 0
@tabarok: wal go na cipe, ziomek
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 21.03.2026, 21:10:37
  • 0
#primemma przez najmana nie da się oglądać gali, zakrzykuje wszystko że nie da się skupić na walce
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rtp_diov
rtp_diov
rtp_diov
21.03.2026, 21:13:25 via Wykop
  • 0
@tabarok: wprost przeciwnie z nim komentarz jest ciekawy a nie jałowy jak zazwyczaj
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 21.03.2026, 15:50:47
  • 1
#primemma co oznacza „pęknięta kukułka” ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tabarok
tabarok 19.03.2026, 13:36:17
  • 14
Denis nie grypsował, ale za to Szachta grypsował ale na izbie wytrzeźwień #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rad0-pol0
rad0-pol0
rad0-pol0
19.03.2026, 14:25:47 via Wypiek
  • 7
@tabarok co na to sprzątak kuźma grypsujący na półotworku?
rad0-pol0 - @tabarok co na to sprzątak kuźma grypsujący na półotworku?

źródło: image_picker_C9AA8F58-0D45-4183-A3D0-6E280D99B134-3006-0000007529EE7DBF

Pobierz
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 04.03.2026, 21:49:58
  • 4
#primemma To ma być jubileuszowa gala? Jak na razie nie idzie to jakkolwiek w dobrą stronę. Może walki oddadzą, ale niestety nic nie zachęca do wykupienia gali.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eldo1234
eldo1234
eldo1234
05.03.2026, 04:58:48 via Wykop
  • 1
@tabarok: chłopie jak oni Narodowego nie umieli dowieźć pod względem karty, to co jakiś jubileusz xD
  • Odpowiedz
KHRzet
KHRzet
05.03.2026, 09:26:19 via Wykop
  • 0
@tabarok: jak to chyba ich najgorsza karta walk historii
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 04.03.2026, 16:24:43
  • 1
Czy jak mam wykupiony pakiet SERIALE I FILMY Z EVENTS jeszcze z poprzedniej gali i aktywnie opłacam abonament to będę miał dostęp do gali w sobotę? #primemma czy muszę jakoś na nowo kupować?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyChucky93
GoodGuyChucky93
04.03.2026, 16:32:45 via Wykop
  • 1
@tabarok: normalnie będziesz miał
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 28.02.2026, 12:13:41
  • 4
BigJack pewnie z-----ł highkicka policjantowi i trafił go w kolano ( ͡° ͜ʖ ͡°) stąd areszt
#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tabarok
tabarok 28.01.2026, 14:35:57
  • 0
O co chodzi z kurierem Nitro?
#primemma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kurierZwlokK
kurierZwlokK
28.01.2026, 14:36:25 via Wykop
  • 4
@tabarok: nie wiem
  • Odpowiedz
heesecake
heesecake
28.01.2026, 15:00:48 via Wykop
  • 9
@tabarok:
heesecake - @tabarok:

źródło: 06992398-1930-424b-8bf7-a9548e4b6cb2-md

Pobierz
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 25.01.2026, 00:21:28
  • 1
Zachęcam do głosowania
https://www.youtube.com/post/UgkxTqVND1j8KOk3pOlnZWQwuTMG8MYHbdN7

#primemma
tabarok - Zachęcam do głosowania
https://www.youtube.com/post/UgkxTqVND1j8KOk3pOlnZWQ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-25 o 01.21.09

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tabarok
tabarok
Autor
25.01.2026, 00:25:25 via Wykop
  • 2
@high_testosterone: ja również
tabarok - @high_testosterone: ja również

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-25 o 01.25.10

Pobierz
  • Odpowiedz
Tadek_Alcantara
Tadek_Alcantara
25.01.2026, 00:42:20 via Wykop
  • 0
@tabarok: zagłosowane
Tadek_Alcantara - @tabarok: zagłosowane

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 24.01.2026, 16:13:44
  • 2
Fajnie... i otrzymamy dostęp do PPV we wtorek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie polecam OKX czy tam unloq
#primemma
tabarok - Fajnie... i otrzymamy dostęp do PPV we wtorek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie polecam OKX c...

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-24 o 17.12.27

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski
24.01.2026, 16:19:53 via Wykop
  • 1
@tabarok: i już Ci Jarosz odbierze punkt. A jak będziesz pyskował to 20 tysięcy kary.
  • Odpowiedz
high_testosterone
high_testosterone
24.01.2026, 17:12:31 via Wykop
  • 0
@tabarok: @Jobel666x napiszcie do nich na discordzie, dostaniecie przed gala, pzdr
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok 22.01.2026, 01:03:19
  • 76
Totalnie nie rozumiem fenomenu tego Rado, typowy żulik, wygadany, mający jakiś zasób powiedzonek, chcący być fajnym i w centrum zainteresowania. #primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....k
P.....k
konto usunięte 22.01.2026, 08:56:14 via Wykop
  • 22
@tabarok: tak to jest. Wystarczy że menel umie złożyć 2 zdania i już zachwyt jaki to super menel
  • Odpowiedz
UlaniecPopapraniec
UlaniecPopapraniec
22.01.2026, 16:18:44 via Wykop
  • 2
@tabarok: Ja natomiast rozumiem, stare nagrania z Rado były świetne.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 220
  • Strona 1 z 220
  • >
  • Madagaskar

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.11.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.10.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.10.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking