#kiszak Fajnie, ze jesteście widzowie
Tym czasem połowa widzów to pewnie wykopki itd. xD
Tym czasem połowa widzów to pewnie wykopki itd. xD
źródło: image
Pobierz
źródło: obraz_2025-10-08_180836298
PobierzGadżeciarz
od 09.10.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Ci co słowo w słowo powtarzają, jeszcze z błędami ortograficznymi XD jak mozna byc takim minionem bez własnego zdania
źródło: image
Pobierz