#natanek
Natanek nadal w formie. Nadal n------a filmiki :D
Najlepsze są kilkugodzinne tripy z mszy.
https://www.youtube.com/channel/UCR-24Umed2tSmJTrguYt0yQ/videos
Natanek nadal w formie. Nadal n------a filmiki :D
Najlepsze są kilkugodzinne tripy z mszy.
https://www.youtube.com/channel/UCR-24Umed2tSmJTrguYt0yQ/videos















Jestem świeżakiem jeśli chodzi o komiksy z batmanem. Ostatnie czytałem w 93-94 roku. Przeglądałem tag, mam kilka swoich typów, ale przed zakupem wolę zapytać - od czego zacząć dziś lekturę? Co w szczególności polecacie?
Nie ukrywam, że najbardziej kuszą mnie:
-