@thority: ramos do 30 nie umiał bronić i w pierwszym sezonie wylatywał 4 razy za czerwone kartki, a karnych pewnie z 10 zrobił. młody ma czas, chociaż charakter bardziej jak varane, który raczej nie pomoże
Co to za #modameska się zrobiła, że faceci mają brody bez wąsów. Byłem wczoraj na zakupach i bardzo dużo osób widziałem właśnie z taką brodą. W TV też pokazują takich facetów. Przecież to wygląda jak u Czeczena jakiegoś.
Raz jak przystrzygałem sobie brodę to zapomniałem zmienić końcówkę i przejechałem po wąsach. W pracy wszyscy targali ze mnie łacha, że wyglądam jak islamista jakiś.
Oglądałem ostatnio mecz 2013/2014 barca v real, jak patrzę na poziom to tam piłka chodzi i lecą takie podania że głowa pęka :D.
I tu nasuwa się pytanie całkowicie bez hejtu, czy tamte drużyny pokonałyby według was swoich odpowiedników w 2026 roku? Bo mam wrażenie że poziom jakby jest mniejszy.
Zapraszam do szerszej dyskusji serio.
czy drużyny pokonałby swoich odpowiedników z 2026 roku?
@Cztero0404: w 14 to jeszcze ramos nie umiał bronić. Wyleciały w pierwszej połowie, za kasowanie jak w latach 80 i jeszcze karnego zrobił. Skład pewnie z lm, to casillas na bramce, więc bez ramosa nawet viniucus strzeliłby mu z głowy, bo on na 4m bał się wychodzić xddd każdy różny był zagrożeniem. Thibo to 3 poziomy wyżej.
@Cztero0404: no ja tylko Real oglądam i im kibicuje to pamiętam raczej lepiej. no bronił najgorzej z tych odpowiedzialnych za bronienie w Realu. Dawał dużo do przodu, charakter, ale nauczył się bronić w okolicy 30 i wtedy był najlepszy na świecie wg mnie. Przecież mourinho 3 lata wcześniej w kluczowych meczach rzucał go do pomocy, albo na bok obrony, żeby oddalić zagrożenie
Nie wiem czy ktos tu oglądał ten mecz, ale przez ostatnie 30 minut było 6 prób wymuszenia karnego przez graczy #realmadryt xD Oni nawet akcji skończyć nie próbowali tylko szukali tego karnego do końca xD
@thority: Może to też problem motywacji, bo wiedzą, że pewnie i tak wyciągnie, więc odpuszczają. Tak jak z napastnikiem, gdzie jak jest kozak to liczą na niego za bardzo
#fcbarcelona #realmadryt #mecz A oto Álvaro Arbeloa, który bierze na siebie grzechy całego świata, i przyjmuje na barki swoje faule, spalone i nieudane dośrodkowania, aby inni mogli grać bez winy."
@MistrzPatelnii: nawet zabawne. On sobie układa z piłkarzami, bo wie, że kibice na stadionie zrobią swoje i ich gwiazdami zmotywują. nawet, jak mówi, żeby tego nie robili, to na pewno wdzięczny jest
#realmadryt ligowy format to chyba specjalnie zrobili, żeby Realowi nie szło, bo w lidze zaraz będzie 20 lat bez obrony tytułu i tu też nie potrafią się motywować
#realmadryt czułameni to chyba najbardziej przereklamowany gościu jakiego widziałem w Realu i top3 najgorszych transferów. 3 półki niżej niż Casemiro. Ostatnio ważny mecz w superucharze to zapomniał, gdzie grał i odprowadzał przeciwników do pola karnego, żeby sobie strzelali, a potem się jeszcze przewracał
@Bielawski: jak na gościa za prawie stówkę? w zeszłym sezonie to grywał na środku obrony i bronił gorzej niż Marcelo. W tym już napisałem co zawalił. Ważne przynajmniej 3 bramki w ważnych meczach kompletnie jak amator
źródło: 1000007514
Pobierzźródło: 1000007513
Pobierz