Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
raphau

raphau

Dołączył 13 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2072
  • Znaleziska 143
  • Mikroblog 1929
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 13
  • Dodane (129)
  • Komentowane (1118)
  • Plusowane (682)
raphau
raphau 05.02.2020, 19:36:09
  • 6
Jakie miasto takie sensacje ( #konin ). Z tytułu brzmi trochę jak poziom libacji na skwerku we #wroclaw
raphau - Jakie miasto takie sensacje ( #konin ). Z tytułu brzmi trochę jak poziom lib...

źródło: comment_1580931280MgFUAG73Y4xJygrbVaB4Pm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphau
raphau 27.01.2020, 07:40:45
  • 20
Pamiętam, że któryś urzędas twierdził, że likwidacja estakady nie zmniejszy przepustowości. Dzisiaj na lewoskręcie, który jest zamiast estakady zielone zapala się na 5 sekund, tak że trzecie auto wjeżdża już na pomarańczowym. Stąd dzisiaj takie korki na Kazimierza
#wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darth_Gohan
Darth_Gohan
27.01.2020, 07:59:59
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze
27.01.2020, 08:26:10
  • 12
@raphau: no ale jak to, przeciez specjalisci od ruchu drogowego, mpk, buspasow i zycia bez samochodu na wykopie, twierdzili ze nie bedzie korkow i ze to tylko wymysly.
Milion pytan bez odpowiedzi (-‸ლ)
  • Odpowiedz
raphau
raphau 17.01.2020, 10:12:39
  • 1
Czy te wszystkie miejsca parkingowe z kopertą i dopiskiem MWSE zdążą zamalować do końca kwietnia? Czy może koperta z oznaczeniem czegoś co nie istnieje jest nieważna?
#wroclaw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany
17.01.2020, 10:20:38
  • 1
dopiskiem MWSE zdążą zamalować do końca kwietnia


@raphau: nie, bo do końca kwietnia działa MWSE
  • Odpowiedz
raphau
raphau 12.12.2019, 13:56:37
  • 547
Mpk rozwiązuje problemy współczesnego świata


#wroclaw
raphau - Mpk rozwiązuje problemy współczesnego świata

SPOILER
#wroclaw

źródło: comment_5RKKj30MrpvywmvkB9loCYwOSKghUZ8X.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naturmensch
Naturmensch
12.12.2019, 14:01:06
  • 9
@raphau: b. ładny mem
  • Odpowiedz
Great_Cornholio
Great_Cornholio
12.12.2019, 19:35:33 via Android
  • 13
@raphau
Deja vu
I've just been in this place before
Higher on the street
  • Odpowiedz
raphau
raphau 10.12.2019, 21:14:52
  • 1
Nie wiem czemu narzekacie, jest tylko -3,6 C ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

super_tux
super_tux
10.12.2019, 21:18:01
  • 2
@raphau: Not great, not terrible ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
raphau
raphau 17.11.2019, 22:46:23
  • 8
Skoro tak wiele osób tu zagląda to to napiszę: kebab na Dworcowej to nadkebab.
#konin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal0110
michal0110
michal0110
17.11.2019, 22:49:40 via Android
  • 1
@BaronUngern Można, ale jest szansa, że zezgonujesz xD
  • Odpowiedz
Kennyy
Kennyy
18.11.2019, 00:02:39
  • 1
@raphau: Titu > wszystkie kebsy w Koninie
  • Odpowiedz
raphau
raphau 17.11.2019, 11:27:15
  • 21
A może zamiast 500+ na bombelki, przeznaczmy te pieniądze na policję? Kupmy wszystkim kamerkę i za pół roku dajmy 500zł podwyżki. Skończy się gnębienie biednych Mateuszków i Sebastianków, dobrych chłopaków, którzy przecież nic nie zrobili.
#konin #policja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kezcliw
Kezcliw
Kezcliw
17.11.2019, 11:28:58
  • 6
@raphau: i z czego będą żyli ci mateuszki i sebastianki? Myślisz że policjanci nie chcą dostać w końcu tych kamer i przestać się wiecznie tłumaczyć z czegoś czego nie zrobili?
  • Odpowiedz
m.....r
konto usunięte 17.11.2019, 11:35:52 via Android
  • 12
@Desmosedici jak kamera albo dwie w czasie interwencji straci zasilanie wtedy z automatu sprawa rozpatrywana na niekorzyść policji. Nie traciły by wtedy zasilania.
  • Odpowiedz
raphau
raphau 17.11.2019, 00:28:26
  • 4
Po angielsku mają taki fajny zwrot "bring a knife to a gunfight" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konin
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphau
raphau 11.11.2019, 14:23:52
  • 0
Tak w ogóle to wiecie, że w Oleśnicy jest całoroczne lodowisko kryte?
#lyzwywewroclawiu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphau
raphau
Autor
14.11.2019, 10:02:51
  • 1
@TesknieZaKotem: W takim razie przepraszam. Widziałem artykuł w Gazecie Wrocławskiej o tym, że we Wrocławiu nie ma całorocznego lodowiska, a inne mniejsze miasta mają. W tym samym artykule jest napisane, że Wrocławianie muszą jeździć do Oleśnicy lub Opola co wskazuje, jakby tam takie lodowiska były.

Głupi ja, że im uwierzyłem nie weryfikując prawdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TesknieZaKotem
TesknieZaKotem
14.11.2019, 10:48:53
  • 0
@raphau: Haha :) z Oleśnicą to prawda, ale niekoniecznie jeżeli chodzi o całoroczność lodowiska, a bardziej o treningi (bo na Spartanie albo szkoły, albo ślizgawki i kluby nie mają żadnego terminu przydzielonego aby trenować czy grać w hokeja), a i na Oleśnicy tafla lepsza i taniej :)
  • Odpowiedz
raphau
raphau 20.10.2019, 08:38:38
  • 9
Uwaga! Uwaga!
Lodowisko przy Spiskiej startuje już za 3 tygodnie (9 listopada)
#lyzwywewroclawiu #wroclaw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ziuaxa
ziuaxa
20.10.2019, 10:38:15 via Android
  • 0
@raphau chętnie :)
  • Odpowiedz
mab122
mab122
20.10.2019, 11:05:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziuaxa: są tłumy tego 9? Lepiej iść 10?
  • Odpowiedz
raphau
raphau 02.09.2019, 14:45:53
  • 24
Szanuję #wroclaw za to że dba o kierowców i wydziela specjalne buspasy, żeby na wypadek gdy wadliwe mpk się rozkraczy to nie będzie blokować innych uczestników ruchu. Na początku też byłem temu przeciwny i twierdziłem, że to tylko zwiększy korki, ale teraz widzę "bigger picture" i doceniam prosamochodową politykę miasta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphau
raphau 21.08.2019, 15:04:43
  • 13
Codziennie w ratuszu
#wroclaw
raphau - Codziennie w ratuszu
#wroclaw

źródło: comment_wPq8FXkIydNMvrxffFZ3inPuwP49T4mQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphau
raphau 07.08.2019, 12:59:10
  • 0
Czy ktoś wie z filmu #mis gdzie jest ulica z kultowej sceny "Ale moja matka siedzi z tylu"?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphau
raphau 30.07.2019, 11:57:59
  • 0
A mi tam MD zawsze trochę pieprzem smakowało. To gdzie mogę konsolę odebrać? #konkursmd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphau
raphau 29.07.2019, 06:19:50
  • 2
Mirki i Mirabelki! Gdzie stacjonarnie we #wroclaw znajdę cukierkowy zegarek (taki jak z czasów dzieciństwa)?
Zdjęcie poglądowe poniżej:
raphau - Mirki i Mirabelki! Gdzie stacjonarnie we #wroclaw znajdę cukierkowy zegarek ...

źródło: comment_CmOkJfKFiZZl1WaoowXHUXW9lJqIMaCD.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KapitanSoS
KapitanSoS
29.07.2019, 06:26:04
  • 1
@raphau: Selgros
  • Odpowiedz
Darth_Gohan
Darth_Gohan
29.07.2019, 06:36:38
  • 1
@raphau: W Żabce ostatnio widziałem więc niektóre mają na pewno.
  • Odpowiedz
raphau
raphau 06.07.2019, 22:26:24
  • 1
Jako że mamy dzisiaj nocujących gości, to żona poszła uszykować im łóżko do spania. Po chwili tylko słyszę pisk, więc lecę zobaczyć o co chodzi. Okazało się że coś zalęgło się w kanapie. Czy to poważne?

raphau - Jako że mamy dzisiaj nocujących gości, to żona poszła uszykować im łóżko do ...

źródło: comment_Y0C7U1GJfsrEOWc7kF9MQLM0LtxoGHKn.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virlo
virlo
06.07.2019, 22:31:12
  • 2
@raphau: Tak, powinieneś leczyć się na nieśmieszność.
  • Odpowiedz
kierowcaautobusuofficial
kierowcaautobusuofficial
06.07.2019, 22:37:21
  • 1
@raphau: trutke rozsypac
zdechnie po czasie
  • Odpowiedz
raphau
raphau 19.04.2019, 12:04:30
  • 6
#wroclaw są jakieś kody zniżkowe na wynajem mieszkania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efceka
efceka
efceka
19.04.2019, 12:05:57
  • 12
@raphau: Malujesz się pastą na brąz, idziesz do urzedu miasta i mówisz

  • Odpowiedz
raphau
raphau 27.03.2019, 09:37:10
  • 0
4
"Master, your imps army has gathered"
#codziennapyza
raphau - 4
"Master, your imps army has gathered"
#codziennapyza

źródło: comment_j6UD68Rm9Kkca32ltva4zejiFl7yKBRo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raphau
raphau 25.03.2019, 09:34:22
  • 0
Polećcie proszę dobrego weterynarza z północy Wrocławia (najlepiej psie pole)
#wroclaw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rbielawski
rbielawski
rbielawski
25.03.2019, 11:41:10
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

JestemKaspi
JestemKaspi
25.03.2019, 14:08:33
  • 1
@raphau: jesli polnoc to z czystym sercem moge polecic tego:
http://weterynarz-radzi.pl/
  • Odpowiedz
raphau
raphau 22.03.2019, 09:59:36
  • 2
3
#codziennapyza
raphau - 3
#codziennapyza

źródło: comment_pancmOs3KyA861LISOXBd8u24LkjGQN8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 4 z 7
  • >
  • Breslau

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.03.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking