Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
quigoon
quigoon

quigoon

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 85
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
Wyrewolwerowanyrewolwer
Wyrewolwerowanyrewolwer
20.06.2021, 07:02:00
  • 1
Challenge Gdańsk po godzinie - topka bez zaskoczeń.

Btw - ja dobrze pamiętam, że Łukasz na innych zawodach startuje zazwyczaj jako Niemiec?

#triathlon
Wyrewolwerowanyrewolwer - Challenge Gdańsk po godzinie - topka bez zaskoczeń.

Btw ...

źródło: comment_1624172508ScKmKT5j1CPvbPdsC9f6gy.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quigoon
quigoon
quigoon 20.06.2021, 18:26:48
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Orientujesz sie w ogole czemu Wilkowiecki nie wystartowal nawet? Ostanio cos startowal nawet wygrywal, organizatorzy reklamowali jego nazwiskiem Challenge Gdansk
  • Odpowiedz
Wyrewolwerowanyrewolwer
Wyrewolwerowanyrewolwer
28.01.2021, 15:11:43
  • 0
Nasz czołowy trajlonista kraju zostanie tatą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej nie wrzucam bo nie ma sensu + nie ma co rodziny ruszać. Pewnie Szpinak już tam się gotuje przed kamerą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#triathlon
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quigoon
quigoon
quigoon 28.01.2021, 19:06:21
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer: a co tu sie zadzialo xD. Przeciez niedawno RK miak zone ktorw stwka za nim murem. A tu Wlodarczyk? XD
Ogolnie tez poszukuje jakies wiekszego insidu w aferki wokol RK. Ktos cos?
  • Odpowiedz
swcc
swcc
05.01.2021, 20:08:52
  • 18
#mx5

Kupiłem Limonce (NCFL) siostrę :D Dziś dostała zaspawany dyfer, hydro, odetkany "katalizator" i będę się bawił w MX5 drifty. Mój garaż wygląda jak powinien, udało się ( ͡° ͜ʖ ͡°) #miatoza

Jak dostanę, to będę pod #mx5gruz wrzucać koszta i przygody związane z czarną NBFL (2002r)
swcc - #mx5

Kupiłem Limonce (NCFL) siostrę :D Dziś dostała zaspawany dyfer, hydro,...

źródło: comment_1609877252CcyE4WO0gtwALnZiS6bJrd.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quigoon
quigoon
quigoon 06.01.2021, 15:09:56
  • 0
@swcc: pytanie laika. Ile tak oceniasz pi razy oko trzeba wrzucic w taka mazde za 6k zeby byla w stanie solidnym do jezdzenia? Idzie cos wzglednie dobrego za te cene dostac? (Skoro kupiles to pewnie tak)
  • Odpowiedz
Waniv
Waniv
Waniv
22.10.2020, 20:26:47
  • 0
Czy komuś udało się obecnie podpisać umowę na energię z pominięciem tej absurdalnej opłaty handlowej? Strona takiej #energa nie pozwala na taką opcję.
#nieruchomosci #gdansk #energia
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quigoon
quigoon
quigoon 02.12.2020, 19:45:08
  • 0
@Waniv: @darkdancerr
wiem ze to stary post ale jako ze przegladalem wypok zeby cos sie dowiedziec w temacie to faktycznie tak jak bylo mowione przez ten link na koncu w ofertach pojawia sie nam takie cos jak wkleilem. zostawiam dla potomnych moze ktos bedzie to pozniej przegladal. dzieki!
quigoon - @Waniv: @darkdancerr
wiem ze to stary post ale jako ze przegladalem wypok ...

źródło: comment_1606938270JVB6otzJVQfbRb9Am0MKvg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking