@scatty19: Akurat tego nie posiadam, w ogóle ten strim z pezetem też ciężko gdziekolwiek ogarnąć, i era domku z wojtkiem też ciężko złoto totalne to było wtedy strimy 24/7
@scatty19: Prawda, piszesz o tej końcówce już Wojtka pamiętam tego strima wtedy jeszcze pisali po ścianach nicki ludzi i fakt wtedy palili a potem Wojtek niestety powiesił się : /
@poster900: Potwierdzam byłem tą akcją, zrozumcie wykopki że istnieją też normalne zielonki które kiedyś dostały bany za mówienie prawdy na pewnego karła z wioski, a że do starego konta nie mam dostępu bo jak próbuje zweryfikować numer telefonu to mi wywala jakiś błąd to po prostu założyłem nowe konto
@OnKujajor91: Pamiętam te czasy jeszcze wtedy chyba ślepy chodził na strimy i to było przed jak jeszcze go nie złapali za jazdę po pijaku chyba że go złapali i miał już iść siedzieć to jeszcze chodził na strimy
@Klorinim: facet śledzę to z x lat od czasów pierwszego strima Waldemara z 2017 roku po prostu wróciłem tutaj na moment bo widzę że Waldek się pojawił ponownie a myślałem już że nigdy go nie zobaczymy
@prawiczkowe_halucynacje: Ten typ żyje w totalne psychozie, nie wychodzi z tego swojego kurnika który zbudował z ,,charytatywnych strimów" a ty o jakiejś walce piszesz??