Co się stało się z Melinką, że stałe wstawia filmik z antyterrorystami? Zakochała się w jakimś osiłku, czy to jest pogłębiająca się szajba? #kononowicz #patostreamy
@Pierre_Dolony: nie gadam z osobami z wypranym mózgiem. Ojejku jaki slawcio zły, bo nie mozesz ogladac juz jak Major psznie je, on zepsul wszystko chlip chlip :( :(
@Pierre_Dolony: takie piekne było uniwersum Krzysio misio w sweterku i nafurany jajor, ogladaliscię z żądlem w dloni, ale przyszedl okrutny slawcio i wam zabral jakze zacną rozrywkę wysokich lotów jak mi przykro :( :(
#kononowicz Jakbyście nazwali sytuację, w ktorej; Idziecie z kumplem na miasto, pijecie sobie wódeczke, kolega robi sie nieco agresywny zaczepia i mruczy cos do ludzi o pewniaczkach, oprawcach itd.. idziecie dalej przez miasto kolega już mocno zrobiony zaczepia kolejne osoby.. wynika z tego awantura, zostajecie obaleni na ziemię, a ostatnie co widzicie to uciekajacy kumpel ze strachu przez wylądowaniem poraz enty na dolku... Hmmm chyba trochę.. Nietypowo? ( ͡°
#bystrzaktv Elegancki stream taki nie za bardzo z ludźmi xD Prawiczku i Ty jeszcze nam będziesz wmawiał ze odpalasz "bo tajfun chce" ? Człowieku zrozum to w końcu ty bez nich nie istniejesz #patostreamy
#kononowicz Ano właśnie.. naśmiewanie się z mexicana tymczasem przypomnę pewien fragment rozmowy ( ͡°͜ʖ͡°) "Przyszedł pijany, zamknął się w pokoju i cały czas ogląda mecze" Jedni mogą oglądać mecze na rauszu w upojeniu alkoholowym,drudzy nie to nie dobre jest.. typowe... #patostreamy
#kononowicz "mam dobrą wiadomośc, ale nie mogę nic powiedzieć" -Kotula wspomina 4 sek w wywiadzie o Kononowiczu- "Mówilem wam, ja zawsze dowoże, nigdy was nie oklamalem" #patostreamy
#kononowicz Chce się odnieść do protoplasty całego zamieszania związanego ze słusznymi zarzutami względem osób "opiekujących" się zmarłym a wręcz wykończonym/ zamęczonym Krzysztofem Kononowiczem czyli Olgierdano. W pełni go popieram w jego działaniach i stanowisku, które utrzymuje. Jestem pod wrażeniem tego , czego dokonał i jaki jest tego wydźwięk. Od kilku miesięcy słucham też jego lajwów. Ale ostatnio po prostu nie da się tego zdzierżyć. Mam wrażenie, że chyba to wszystko
@Noire87: ŁOluuuś ma osobowość narcystyczną, ma wybujałe ego i stąd ta pycha i buta w wypowiedziach.. szachy 5d, on wszystko ma rozkminione, on ma zawsze racje i wszystko ma pod kontrolą.. gość ma ciężki charakter a o jego impulsywności i wybuchaniu w ciągu sekundy przekonało się wielu.. w tym niestety i najbliżsi
Najlepsze, że content patostreamingowy próbuje robić osoba, która boi się wyjść z domu xD przecież on jak się pokazuje przed kamerą to z miejsca jest spocony, głos się trzęsie, leci jedna paczka fajek na godzinę. Chłop najchętniej by siedział całymi dniami w dziupli i wąchał skarpety wujka żula bezzębnego #bystrzaktv #patostreamy
@lagomorph: wyobraz sobie przez 9 lat siedziec tylko na swojej wiosce, do sklepu jedziesz taryfą, latasz wszedzie w kapturze czy zima czy lato, jak trzeba bylo pojechać spotkać się z dziewczyną to bierzesz ze sobą siwego i tajfuna (XD), Twoj najlepszy przyjaciel to 50 letni wujek alkoholik, ktory naśmiewa sie z ciebie, że boisz się nawet pójść do lasu.. plus 9 lat ponizania sie na patostreamach robi swoje.
#kononowicz Dyżurnet.pl zgloszonko powód: dawanie przestrzeni do szerzenia nienawiści w donejtach, pomawianie osób trzecich, linczowanie osób nie bedacych uczestnikami streama ( pózniej Piotr czy Pawel dostają maile z pogróżkami), straszenie więzieniem, pozwami jednym słowem; PATOSTREAM. M A G I A. #patostreamy
Ognisko itd. Bardzo dobry pomysł ale nie w rogu działki, bez alko " bo będą krzyczeć i sąsiad 100m dalej usłyszy" xd Już nawet nie mogą swobodnie pobiesiadować w ciepły wieczór na własnej działce #patostreamy
@bystrzaktvv: szczekaj szczekaj, niedługo koniec biznesiku polegajacym na szmaceniu wujka i ojca, wykorzystywania alkoholików, jak sama nazwa wskazuje jestes patostreamer szerzysz patologie w internecie, na szczęscie zostaną shoty takie jak latasz w ojszczanym dresie, a streama to już końcówka ;)
@maupagrajewska: przeciez to wkolo to samo; kaszlośmiech, śmianie się z ojca kosno (my rodzin nie tykamy), mam pewne info, ale nie moge powiedzieć, boguś, mielenie wsw i barneja, żałosne donejty baranów i na koniec słuchajcie musimy konczyć
#kononowicz jakieś inne to przedłużenie jest niż te poprzednie zwykle te przedłużenia to były o jakieś parę miesięcy a nie niecały jeden miesiąc może po prostu zabrakło paru dodatkowych rzeczy na mleczne #patostreamy
#kononowicz ten teraz będzie mielił Barneja ku ucieszy wiernym baranom.. przedlużonko wjechalo to trzeba sie na kims wyżyć. Co za toksyczny typ. Dyzurnet.pl i poszlo zgloszonko #patostreamy
1. Nie wolno sprzeciwiać się fekałowi-pryncypałowi Srawuli 2. Nie wolno ani na moment nie być na jego zawołanie 3. Nie wolno byc pod żadnym pozorem zadowolonym z życia, mimo że najprawdopodobniej wcale nie jest znowu takie złe 4. Nie wolno nawet próbować wyłazić z życiowego dołka
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: dokładnie, poza tym... gość, któremu juz chyba rzeczywistość miesza się z japońskimi kreskówkami, wszędzie wrzuca obrazki postaci żeńskich z anime. zaloze się, że ma pokoj w stylu mangozueba czyli plakaty, lalki i inne gadzety z kreskówek, prowadzi jakiś zdymany slowniczek mysląc, ze to jakies błyskotliwe czy śmieszne? Śmie się nazywać Typowym.. M A G I A
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: Dlatego, że nie podoba mi się hipokryzja Olgierdana? Że rozczarowalem sie jego osobą, kiedy zaczeły wychodzić te wszystkie brudy z nim związane? To że kreaował się na krystalicznego jechając mexyka a okazal się wcale nie lepszym gagadkiem? Że nie łykam wszystkiego co mówi jak pelikan? Daj spokój.
#kononowicz #patostreamy
Co to ma być?