Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
poster900
poster900

poster900

Dołączył 2 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2085
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 2085
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
onogero
onogero
21.06.2026, 08:01:27
  • 0
Co się stało się z Melinką, że stałe wstawia filmik z antyterrorystami? Zakochała się w jakimś osiłku, czy to jest pogłębiająca się szajba?
#kononowicz #patostreamy

Co to ma być?

  • Szajba. 69.2% (18)
  • Milość. 11.5% (3)
  • Inne zjawisko paranormalne 19.2% (5)

Oddanych głosów: 26

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 21.06.2026, 08:03:48 via Wykop
  • 1
@onogero: Melinka xDDD
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 21.06.2026, 08:19:50 via Wykop
  • 1
@bellacavem: jaki tag taka Melina :(
  • Odpowiedz
MilaKa88
MilaKa88
21.06.2026, 04:41:29
  • 17
👂👂👂

https://streamable.com/e9wf13

#kononowicz #patostreamy #plakaciara #onanasniszczy
MilaKa88 - 👂👂👂 

https://streamable.com/e9wf13

#kononowicz #patostreamy #plakacia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 21.06.2026, 04:45:35 via Wykop
  • 0
@MilaKa88: Miało coś być, a nic nie ma.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 21.06.2026, 04:48:41 via Wykop
  • 1
@MilaKa88: proszę jaśniej.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 21.06.2026, 04:53:19 via Wykop
  • 0
@ProktoDewastator: O choleeera
  • Odpowiedz
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
20.06.2026, 13:09:39
  • 9
I pryyyyyyyt za prawdę o zielonym. Jak słowo daję, chyba serio zacznę sadzić "Atakuje mnie" jak ktoś po anime jeździć bedzie.

A nie moment... raz ze nie jestem beksa, a dwa że nie jestem nietypowy, to odrzutka murowana.

#kononowicz #patostreamy
MataTatamiWPalacuSzoguna - I pryyyyyyyt za prawdę o zielonym. Jak słowo daję, chyba s...

źródło: 1000042948

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 20.06.2026, 13:20:32 via Wykop
  • 2
@Pierre_Dolony: nie gadam z osobami z wypranym mózgiem. Ojejku jaki slawcio zły, bo nie mozesz ogladac juz jak Major psznie je, on zepsul wszystko chlip chlip :( :(
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 20.06.2026, 13:30:55 via Wykop
  • 1
@Pierre_Dolony: takie piekne było uniwersum Krzysio misio w sweterku i nafurany jajor, ogladaliscię z żądlem w dloni, ale przyszedl okrutny slawcio i wam zabral jakze zacną rozrywkę wysokich lotów jak mi przykro :( :(
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 20.06.2026, 13:32:59 via Wykop
  • 1
@Kubraczek_i_kozaczki: dokladnie.. chyba najbardziej wuglarny czlonek sekty.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 20.06.2026, 21:37:57 via Wykop
  • 1
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: ale co mnie to g---o obchodzi
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 20.06.2026, 13:56:14
  • 7
#kononowicz Jakbyście nazwali sytuację, w ktorej;
Idziecie z kumplem na miasto, pijecie sobie wódeczke, kolega robi sie nieco agresywny zaczepia i mruczy cos do ludzi o pewniaczkach, oprawcach itd.. idziecie dalej przez miasto kolega już mocno zrobiony zaczepia kolejne osoby.. wynika z tego awantura, zostajecie obaleni na ziemię, a ostatnie co widzicie to uciekajacy kumpel ze strachu przez wylądowaniem poraz enty na dolku... Hmmm chyba trochę.. Nietypowo? ( ͡°
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900
Autor
20.06.2026, 14:02:00 via Wykop
  • 2
@ProktoDewastator nie życze niekomu takiego kumpla, który najpierw zaczyna awanture, a pozniej jak tchorz ucieka
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
20.06.2026, 14:05:29 via Wykop
  • 1
@andrenek: uciekal jak tchórz.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
20.06.2026, 14:08:12 via Wykop
  • 0
@ProktoDewastator: Prosze opuscić moj wpis.
  • Odpowiedz
Miroslaw1948
Miroslaw1948
Miroslaw1948
19.06.2026, 17:32:32
  • 5
#bystrzaktv
Elegancki stream taki nie za bardzo z ludźmi xD
Prawiczku i Ty jeszcze nam będziesz wmawiał ze odpalasz "bo tajfun chce" ? Człowieku zrozum to w końcu ty bez nich nie istniejesz #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 19.06.2026, 17:35:00 via Wykop
  • 4
@Miroslaw1948: a Ty byś nie wolał pograć z ruskim w karty niż siedzieć w śmierdzącym kurniku z największą marudą w internecie? xD
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 19.06.2026, 17:42:48 via Wykop
  • 0
@Miroslaw1948: no Lesio np. wolał siedzieć sam na ławce xDDD
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 19.06.2026, 17:29:47
  • 8
#bystrzaktv słowo amazon ocenzurowane haha xD to się nazywa mocna psychika panowie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 19.06.2026, 17:07:09
  • 7
#kononowicz Ano właśnie.. naśmiewanie się z mexicana tymczasem przypomnę pewien fragment rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Przyszedł pijany, zamknął się w pokoju i cały czas ogląda mecze" Jedni mogą oglądać mecze na rauszu w upojeniu alkoholowym,drudzy nie to nie dobre jest.. typowe... #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900
Autor
19.06.2026, 17:17:44 via Wykop
  • 1
@elektryczny_mariusz: "to jakieś stare głupoty"
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 19.06.2026, 08:01:51
  • 2
#kononowicz "mam dobrą wiadomośc, ale nie mogę nic powiedzieć"
-Kotula wspomina 4 sek w wywiadzie o Kononowiczu-
"Mówilem wam, ja zawsze dowoże, nigdy was nie oklamalem" #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900
Autor
19.06.2026, 08:15:59 via Wykop
  • 0
@MilaKa88: a czy możeez zdradzić, kiedy zaczyna odróbki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Predator77
Predator77
18.06.2026, 18:47:52
  • 20
#kononowicz #patostreamy
Predator77 - #kononowicz #patostreamy

źródło: 18010

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 18.06.2026, 19:30:20 via Wykop
  • 0
@Predator77: i tak do lipca ;) jutro stream, bo on coś wie, ale nie powie
  • Odpowiedz
Noire87
Noire87
18.06.2026, 18:49:09
  • 7
#kononowicz Chce się odnieść do protoplasty całego zamieszania związanego ze słusznymi zarzutami względem osób "opiekujących" się zmarłym a wręcz wykończonym/ zamęczonym Krzysztofem Kononowiczem czyli Olgierdano. W pełni go popieram w jego działaniach i stanowisku, które utrzymuje. Jestem pod wrażeniem tego , czego dokonał i jaki jest tego wydźwięk. Od kilku miesięcy słucham też jego lajwów. Ale ostatnio po prostu nie da się tego zdzierżyć. Mam wrażenie, że chyba to wszystko
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 18.06.2026, 19:27:56 via Wykop
  • 3
@Noire87: ŁOluuuś ma osobowość narcystyczną, ma wybujałe ego i stąd ta pycha i buta w wypowiedziach.. szachy 5d, on wszystko ma rozkminione, on ma zawsze racje i wszystko ma pod kontrolą.. gość ma ciężki charakter a o jego impulsywności i wybuchaniu w ciągu sekundy przekonało się wielu.. w tym niestety i najbliżsi
  • Odpowiedz
Predator77
Predator77
18.06.2026, 16:30:15
  • 21
#kononowicz #patostreamy
Skruszony oprawca
Predator77 - #kononowicz #patostreamy
Skruszony oprawca

źródło: 18004

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 18.06.2026, 19:02:40 via Wykop
  • 0
@Predator77: taką wiadomość powinien wystosować ŁOluuuś ( ͡° ͜ʖ ͡°) za tyle lat gnębienia
  • Odpowiedz
lagomorph
lagomorph
18.06.2026, 11:05:20
  • 18
Najlepsze, że content patostreamingowy próbuje robić osoba, która boi się wyjść z domu xD przecież on jak się pokazuje przed kamerą to z miejsca jest spocony, głos się trzęsie, leci jedna paczka fajek na godzinę. Chłop najchętniej by siedział całymi dniami w dziupli i wąchał skarpety wujka żula bezzębnego #bystrzaktv #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 18.06.2026, 11:13:43 via Wykop
  • 14
@lagomorph: wyobraz sobie przez 9 lat siedziec tylko na swojej wiosce, do sklepu jedziesz taryfą, latasz wszedzie w kapturze czy zima czy lato, jak trzeba bylo pojechać spotkać się z dziewczyną to bierzesz ze sobą siwego i tajfuna (XD), Twoj najlepszy przyjaciel to 50 letni wujek alkoholik, ktory naśmiewa sie z ciebie, że boisz się nawet pójść do lasu.. plus 9 lat ponizania sie na patostreamach robi swoje.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 18.06.2026, 09:49:36
  • 3
#kononowicz Dyżurnet.pl zgloszonko powód: dawanie przestrzeni do szerzenia nienawiści w donejtach, pomawianie osób trzecich, linczowanie osób nie bedacych uczestnikami streama ( pózniej Piotr czy Pawel dostają maile z pogróżkami), straszenie więzieniem, pozwami jednym słowem; PATOSTREAM.
M A G I A. #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900
Autor
18.06.2026, 10:39:04 via Wykop
  • 0
@MilaKa88: o dziekuje będe musial dopisac, ze dodatkowo patostreamer ukrywa swoj kanał, a skoro ukrywa.. cos jest na rzeczy. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
18.06.2026, 10:46:25 via Wykop
  • 2
@MilaKa88: kcem tylko sprawiedliwosci.
  • Odpowiedz
Grzechogrinder
Grzechogrinder
Grzechogrinder
18.06.2026, 04:13:00
  • 8
#bystrzaktv

Ognisko itd. Bardzo dobry pomysł ale nie w rogu działki, bez alko " bo będą krzyczeć i sąsiad 100m dalej usłyszy" xd Już nawet nie mogą swobodnie pobiesiadować w ciepły wieczór na własnej działce #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 18.06.2026, 08:33:54 via Wykop
  • 4
@bystrzaktvv: szczekaj szczekaj, niedługo koniec biznesiku polegajacym na szmaceniu wujka i ojca, wykorzystywania alkoholików, jak sama nazwa wskazuje jestes patostreamer szerzysz patologie w internecie, na szczęscie zostaną shoty takie jak latasz w ojszczanym dresie, a streama to już końcówka ;)
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 18.06.2026, 10:21:35 via Wykop
  • 2
@bystrzaktvv: oczywìscie, bo nie moge sie doczekac aż znikniesz z internetu ;)
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 18.06.2026, 10:37:17 via Wykop
  • 5
@bystrzaktvv: nie wszyscy maja takie nawyki jak twoje wyobraz sobie, ze w normalnym swiecie od tego sa kobiety a nie własna ręka prawiczku ;)
  • Odpowiedz
maupagrajewska
maupagrajewska
maupagrajewska
18.06.2026, 09:19:41
  • 3
Będzie ktoś prowadził relacje tekstową, bo nie chce nabijać licznika oglądających temu mitomanowi z antoniuka.

#kononowicz #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 18.06.2026, 09:42:17 via Wykop
  • 0
@maupagrajewska: przeciez to wkolo to samo; kaszlośmiech, śmianie się z ojca kosno (my rodzin nie tykamy), mam pewne info, ale nie moge powiedzieć, boguś, mielenie wsw i barneja, żałosne donejty baranów i na koniec słuchajcie musimy konczyć
  • Odpowiedz
Hubert151
Hubert151
17.06.2026, 17:40:14
  • 7
#kononowicz jakieś inne to przedłużenie jest niż te poprzednie zwykle te przedłużenia to były o jakieś parę miesięcy a nie niecały jeden miesiąc może po prostu zabrakło paru dodatkowych rzeczy na mleczne #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 17.06.2026, 18:07:01 via Wykop
  • 0
@MilaKa88: w lipcu kolejne przedłużenie do września wspomniesz moja slowa ;)
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 17.06.2026, 18:19:15 via Wykop
  • 0
@Pierre_Dolony: nie rozmawiam z tobą nawiedzony typie.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 17.06.2026, 18:23:12 via Wykop
  • 0
@MilaKa88: a dlaczego w ogóle przedłużył? Sprawe zna przecież nie od wczoraj, a jednak postanowił to ciągnąc myślę, że gra na zwłoke
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 17.06.2026, 18:27:59 via Wykop
  • 0
@MilaKa88: i na tym polega dyskusja.. a nie ktos sie rzuca od razu do mnie.. ale taką macie ekipe.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 17.06.2026, 12:40:45
  • 3
#kononowicz ten teraz będzie mielił Barneja ku ucieszy wiernym baranom.. przedlużonko wjechalo to trzeba sie na kims wyżyć. Co za toksyczny typ. Dyzurnet.pl i poszlo zgloszonko #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p10t3r
p10t3r
17.06.2026, 12:57:53 via Wykop
  • 4
@poster900: myśli, że jego ustawa patostreamerska nie obejmuje?
Chory i zawistny człowiek nakręcany przez swoją sponsorkę i sekciarzy.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 17.06.2026, 11:57:38
  • 5
#kononowicz no i jak tam TYPOWI naiwniacy z sekty? Nowak już siedzi? Barany. #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DareKwiecien
DareKwiecien
17.06.2026, 12:04:21 via Android
  • 3
@maupagrajewska: pokaż paznokcie
  • Odpowiedz
wilkolak-strzegomianski
wilkolak-strzegomianski
wilkolak-strzegomianski
17.06.2026, 12:05:43 via Wykop
  • 2

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
15.06.2026, 14:06:12
  • 11
Czego nie wolno nietypowym:

1. Nie wolno sprzeciwiać się fekałowi-pryncypałowi Srawuli
2. Nie wolno ani na moment nie być na jego zawołanie
3. Nie wolno byc pod żadnym pozorem zadowolonym z życia, mimo że najprawdopodobniej wcale nie jest znowu takie złe
4. Nie wolno nawet próbować wyłazić z życiowego dołka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 15.06.2026, 16:09:44 via Wykop
  • 1
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: dokładnie, poza tym... gość, któremu juz chyba rzeczywistość miesza się z japońskimi kreskówkami, wszędzie wrzuca obrazki postaci żeńskich z anime. zaloze się, że ma pokoj w stylu mangozueba czyli plakaty, lalki i inne gadzety z kreskówek, prowadzi jakiś zdymany slowniczek mysląc, ze to jakies błyskotliwe czy śmieszne? Śmie się nazywać Typowym.. M A G I A
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 15.06.2026, 16:25:16 via Wykop
  • 0
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: a fap folder z hentai masz? (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 15.06.2026, 16:36:21 via Wykop
  • 1
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: i on będzie dzielił społecznośc tagu na typowych, nietypowych xD
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 15.06.2026, 18:11:18 via Wykop
  • 1
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: Dlatego, że nie podoba mi się hipokryzja Olgierdana? Że rozczarowalem sie jego osobą, kiedy zaczeły wychodzić te wszystkie brudy z nim związane? To że kreaował się na krystalicznego jechając mexyka a okazal się wcale nie lepszym gagadkiem? Że nie łykam wszystkiego co mówi jak pelikan? Daj spokój.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

Poster

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.01.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking