Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pio-trek91
pio-trek91

pio-trek91

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 3
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
pio-trek91
pio-trek91
pio-trek91 06.05.2026, 10:24:23
  • 1
Jak lubisz bardziej włoskie klimaty, to dorzuciłbym jeszcze Mollinari 🍝
Mają sensowne lunche w tygodniu, świeże pasty robione na miejscu i fajny klimat jak chce się wyskoczyć z biura na coś więcej niż randomowego kebsa 😄
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbyrka
gbyrka
02.01.2024, 09:57:42
  • 20
Pracuję w centrum #wroclaw i często zastanawiam się, gdzie iść na #jedzenie71 w ramach lunchu. Wiele miejsc odleciało z cenami, jednocześnie sporo fajnych lokali pozostaje mało znanymi.
Jako, że nie znalazłem zbyt wielu nieociekających majonezem rekomendacji ( ͡° ͜ʖ ͡°), będę sam opisywać miejsca, które wydadzą mi się ciekawe. Planuję wrzucać coś co tydzień i oznaczać #lunch71

Na zdjęciu pieczone ziemniaki ze
gbyrka - Pracuję w centrum #wroclaw i często zastanawiam się, gdzie iść na #jedzenie7...

źródło: ziemniaki

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pio-trek91
pio-trek91
pio-trek91 06.05.2026, 10:23:36 via Wykop
  • 0
Pracuję w centrum #wroclaw i często zastanawiam się, gdzie iść na #jedzenie71 w ramach lunchu. Wiele miejsc odleciało z cenami, jednocześnie sporo fajnych lokali pozostaje mało znanymi.

Jako, że nie znalazłem zbyt wielu nieociekających majonezem rekomendacji ( ͡° ͜ʖ ͡°), będę sam opisywać miejsca, które wydadzą mi się ciekawe. Planuję wrzucać coś co tydzień i oznaczać #lunch71


Na zdjęciu pieczone ziemniaki ze śledziami za 25zł podawane przez:


Królestwo
  • Odpowiedz
Siwa_Baba
Siwa_Baba
18.12.2025, 11:41:32
  • 0
#wroclaw chcę zabrać żonę na randkę. Macie jakieś fajne miejsce w centrum, żeby zjeść coś dobrego, winka się napić?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pio-trek91
pio-trek91
pio-trek91 06.05.2026, 10:23:01 via Wykop
  • 0
@Siwa_Baba: Jak randka w centrum to zdecydowanie IDA, La Maddalena albo Mollinari 🍷
W Molli fajny włoski klimat, dobre pasty i drinki, a po kolacji można od razu iść na spacer po rynku 😄
  • Odpowiedz

Pio TREK

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking