Pracuję w centrum #wroclaw i często zastanawiam się, gdzie iść na #jedzenie71 w ramach lunchu. Wiele miejsc odleciało z cenami, jednocześnie sporo fajnych lokali pozostaje mało znanymi.
Jako, że nie znalazłem zbyt wielu nieociekających majonezem rekomendacji ( ͡° ͜ʖ ͡°), będę sam opisywać miejsca, które wydadzą mi się ciekawe. Planuję wrzucać coś co tydzień i oznaczać #lunch71
Na zdjęciu pieczone ziemniaki ze
Jako, że nie znalazłem zbyt wielu nieociekających majonezem rekomendacji ( ͡° ͜ʖ ͡°), będę sam opisywać miejsca, które wydadzą mi się ciekawe. Planuję wrzucać coś co tydzień i oznaczać #lunch71
Na zdjęciu pieczone ziemniaki ze


Mają sensowne lunche w tygodniu, świeże pasty robione na miejscu i fajny klimat jak chce się wyskoczyć z biura na coś więcej niż randomowego kebsa 😄