Wpis z mikrobloga

#wroclaw chcę zabrać żonę na randkę. Macie jakieś fajne miejsce w centrum, żeby zjeść coś dobrego, winka się napić?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Siwa_Baba: jest pare fajnych miejsc pod nasypem(mercado <3), blizej rynku to masz mlodą polske i baabe, IDE kuchnie i wino, miedzy mostami/most (bardzo warto), wierzbowa15 ponoc dobra, ale nie bylem, no i masz tonę dobrych pizzerii (jak oliwa i ogien czy vaffanapoli)
  • Odpowiedz
@Siwa_Baba: Jak randka w centrum to zdecydowanie IDA, La Maddalena albo Mollinari 🍷
W Molli fajny włoski klimat, dobre pasty i drinki, a po kolacji można od razu iść na spacer po rynku 😄
  • Odpowiedz