#emigracja no to wreszcie moja pierwszy encounter z Ukraińcami... jeden właśnie szczał pod Biedronka, n------y z kumplami, fajno...
patchupdate via Wykop Mobilny (Android)
Komentarz usunięty przez autora
Komentator
od 18.07.2019
Rocznica
od 01.08.2025
Gadżeciarz
od 01.08.2017
Mikroblogger
od 07.10.2018
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#ufc