Od jakiegoś miesiąca lubiałem wejść sobie w niedzielę, późnym wieczorem, na kanalik JuTup @PureVenom - 15 min. spędzone na karcie społeczności resetowało głowę na nowy tydzień jak nic innego. Czasem nawet można było spotkać kobaltowego księcia Kinszasy w komentarzach - pohukiwał raz w suahili, raz w kikongo.
Wchodzę dzisiaj, a tam od 6 dni cisza. Dziwne, bo przez ostatnie tygodnie produkował się codziennie. Ktoś coś wie? Turnus w Choroszczy czy po
Wchodzę dzisiaj, a tam od 6 dni cisza. Dziwne, bo przez ostatnie tygodnie produkował się codziennie. Ktoś coś wie? Turnus w Choroszczy czy po











źródło: IMG_3857
Pobierz