no to teraz sie posmiejemy z barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°) przegrac z osasuna XDDDDDDDDDDD jeszcze ten ich dzik w----------y do lasu
#mecz
#mecz
źródło: comment_1665920446OoYLmxnkyWW024lb6RGU5G.jpg
Pobierz
źródło: comment_1663062682Qiqf8tnosRhgaZe4cLPTET.jpg
Pobierz
źródło: comment_1656449711kIqhjI7b74gtnbfvxytMbl.jpg
PobierzRocznica
od 03.08.2025
Gadżeciarz
od 02.08.2018
Mikroblogger
od 12.06.2019
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#mecz