#kryptowaluty
mireczki jaką giełdę polecicie? z poloniexa uciekłem, cryptopia wydaje mi się trochę dziecinna, mam na bittrexie część środków i szukam drugiej giełdy aby rozdzielić zarobki z jednego tradingu od drugiego
uprzedzam, nie mam zamiaru trzymać tam wielkich ilości
mireczki jaką giełdę polecicie? z poloniexa uciekłem, cryptopia wydaje mi się trochę dziecinna, mam na bittrexie część środków i szukam drugiej giełdy aby rozdzielić zarobki z jednego tradingu od drugiego
uprzedzam, nie mam zamiaru trzymać tam wielkich ilości














https://steemit.com/@marcon13
#steemit
Witam Pana, nie znam się na steemit, nie jestem ekspertem, ale chciałbym Panu pomóc:
Wąskie grono odbiorców, jak ktoś szuka tej informacji to znajdzie na innych stronach, jak ktoś trafi na taką informację na steemit to nie skorzysta, brak obrazków (dobra jest jeden),