Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
luczyk

luczyk

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6720
  • Znaleziska 29
  • Mikroblog 6691
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 28
luczyk
luczyk 25.04.2026, 21:44:49
  • 7
#latwogang Czy tylko ja jestem jakimś dziwadłem, że nie kumam tego spuszczania się na bohaterstwie osób z rakiem? Nazywanie ich wojownikami etc?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
25.04.2026, 21:45:59 via Wykop
  • 4
@luczyk: wojownikiem to jest menel pod Żabką co ma kaca i tylko 50 groszy na przetrwanie
  • Odpowiedz
Ian825
Ian825
Ian825
25.04.2026, 21:51:08 via Wykop
  • 2
@luczyk: Wolalbym aby ludzie wplacili na zwierzątka niz ludzi.
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk 25.04.2026, 21:36:50
  • 0
#latwogang Na 100 milionów powtarzają karnego Błaszczykowskiego.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adom007
Adom007
25.04.2026, 21:27:54
  • 1
#latwogang
dobrze że zakończył rozmowę bo czułem że chciała mówić o swoich zainteresowaniach
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 25.04.2026, 21:29:09 via Wykop
  • 1
@Adom007: I o tym jak do wszystkiego doszła sama. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk 25.04.2026, 21:20:59
  • 14
#latwogang JEZUUUU. TO JEST FESTIWAL POZERSTWA, PRÓŻNOŚCI i samouwielbienia.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
Autor
25.04.2026, 21:23:33 via Wykop
  • 0
@Chrystus: Tak, FOMO silniejsze. O 23 odpaliłem. Przyznaję się do słabości.
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk 25.04.2026, 21:22:38
  • 5
#latwogang Babka pomaga wszystkim co się porusza po tym świecie. XDDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr
25.04.2026, 21:20:38
  • 193
zaraz jakiś wykopek wystalkuje tę typę co się tak flexuje sukcesem i okaże się że ma sporo za uszami xDD za każdym j-----m razem #latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 25.04.2026, 21:21:42 via Wykop
  • 90
@StdPtr: Im ktoś więcej głośno krzyczy jaki to jest wspaniały i uczciwy, to tym bardziej mu nie ufam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Yaman99
Yaman99
Yaman99
25.04.2026, 21:10:15
  • 3
#latwogang
ten stream jest w zwyklym mieszkaniu w bloku? ciekawe co sasiedzi czuja xd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 25.04.2026, 21:12:14 via Wykop
  • 0
@Yaman99: W studiu TV Republika
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk 25.04.2026, 21:06:54
  • 2
#latwogang Podobno na 100 milionów Izrael oddaje Krala.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
Autor
25.04.2026, 21:09:38 via Wykop
  • 0
@jobaki: Przynajmniej mądrzej wykorzystają niż ta Fundacja xd
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk 25.04.2026, 21:05:18
  • 26
#latwogang Ta babka prezentuje sobą wszystkie możliwe aspekty próżności.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 25.04.2026, 20:57:40
  • 28
#latwogang "Ja mam załamanie nerwowe, jak Britney Spears" - kręcenie beki z chorób psychicznych podczas "poświęcania się" dla akcji z rakiem... To jest właśnie poziom tych "celebrytów".
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
Autor
25.04.2026, 21:02:22 via Wykop
  • 3
@johny-kowalski: Dlatego napisałem, że taki jest poziom tych "celebrytów". Pi****lą bzdury bez pomyślunku.
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
25.04.2026, 20:57:44
  • 2
ja tam w ogóle tego nie oglądam tylko czytam tag xD
#latwogang

Oglądasz transmisję?

  • Tak 53.3% (48)
  • Nie, czytam tylko tag 46.7% (42)

Oddanych głosów: 90

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 25.04.2026, 20:58:59 via Wykop
  • 2
@matixrr: Ja odpaliłem na chwilę ze względu na FOMO, ale już czuję duży niesmak.
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777
25.04.2026, 20:03:11
  • 6
#latwogang
Fit loversa miałem kiedyś "przyjemność" poznać w mojej ówczesnej pracy jakieś 8 lat temu. Bardzo słaby, wywyższający się typ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 25.04.2026, 20:05:59 via Wykop
  • 0
@Klima777: Mi wystarczył fragment jakiegoś progranu w TVN w którym występował z żoną, żeby zapamiętać ich ksywy i móc unikać jak ognia.
  • Odpowiedz
Ridez
Ridez
25.04.2026, 18:09:48
  • 1
Jest gdzieś informacja czy 100% idzie na dzieciaki czy może część na koszta administracyjne fundacji?
#latwogang
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 25.04.2026, 18:12:07 via Wykop
  • 1
@Ridez: @Influ3nD Nie takie rzeczy dawało się poukrywać xd
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32
25.04.2026, 17:53:53
  • 3
#latwogang
ciekawe czy roxie wegel wolalaby byc z taka gwiazda internetu patecem, albo innym chadem a tego kevina kopnac za prog xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 25.04.2026, 18:08:42 via Wykop
  • 0
@kocurrek32: Przeraża mnie, że ludzie myślą o tworzeniu związków, sugerując się takimi kategoriami.
  • Odpowiedz
ShadyTalezz
ShadyTalezz
24.04.2026, 23:59:18
  • 1039
Friz dosłownie chwali się na filmach, że unika podatków poprzez np. fundacje rodzinną, bierze 4 miliony dotacji na jakiś g---o rozwój AI(już to k---a widzę xD) - ja podatki płacę uczciwie wszystkie i teraz ten przygłup przychodzi na streama, wrzuca ułamek tego ile zarabia na unikaniu podatków na zbiórkę podczas gdy m.in przez jego optymalizacje NFZ ma dziurę w budżecie na miliardy złotych a cała ta zbiórka nie zebrała nawet równowartości 1/10
ShadyTalezz - Friz dosłownie chwali się na filmach, że unika podatków poprzez np. fun...

źródło: HGtIyoZacAAClj4

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 25.04.2026, 04:41:49 via Wykop
  • 8
@ShadyTalezz: Jak masz dobrego doradcę podatkowego i finansowego i obcykanego prawnika, to w tym systemie będziesz mnożyć swój kapitał nawet bez podejmowania ryzyka inwestycyjnego. Wystarczy dojść do dobrej kasy i być dobrym kombinatorem. Z przedsiębiorczością w pozytywnym tego słowa znaczeniu ma to raczej niewiele wspólnego. Ten 1% najbogatszych wpłaca do "społeczeństwa" najniższy stosunek swojego majątku, jednocześnie przyjmując pośrednio lub bezpośrednio najwięcej.
  • Odpowiedz

1120

Naukowczyni Kornelia Wieczorek i jej (pseudo)naukowy stand-up

Naukowczyni Kornelia Wieczorek i jej (pseudo)naukowy stand-up

Cringe na kilometry

SkrajnieZdegustowany
z
x.com
dodany: 23.04.2026, 13:48:50
  • 131
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    standup
luczyk
luczyk 23.04.2026, 18:48:07 via Wykop
  • 1
@macias-mackowiak: Śmiejesz się z narodu debili, a sam nie wiesz, że ministrów nie wybiera naród. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AbaddonLincoln
AbaddonLincoln
22.04.2026, 18:46:30
  • 10
Jak po dzisiejszym Flèche Wallonne unikać porównań do pewnego Słoweńca? Ano właśnie, luczyk niczym Seixas rzuca rękawicę naszemu Pogowi… ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

326 @luczyk (1. SEIXAS Paul, 5. SKJELMOSE JENSEN Mattias, 48. MAISONOBE Sam, 49. MARTI SORIANO Pau, 68. WITHEN PHILIPSEN Albert, 99. DINHAM Matthew, DNF DOCKX Aaron, DNF ADRIA OLIVERAS Roger)
158 @Ostatni_Piwniczanin (4. COSNEFROY Benoit, 9. GREGOIRE Romain, 44.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 22.04.2026, 19:45:30 via Wykop
  • 2
@AbaddonLincoln: I pomyśleć, że jakbym dał Schmida na 3 lata, a nie 2, to zrobiłbym prawie 500 punktów na jednodniówce :o
Boli mnie jednak ten Mauro.
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk 19.04.2026, 15:32:29
  • 7
#fantasycycling Gdy już liczysz hajs za wygraną w AGR, a przyjdzie taki Piwniczanim i się przed Ciebie wpi****li ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niemniej zaskakująco dobry wynik mojej drużyny. Przed wyścigiem brałbym z pocałowaniem rączek.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaddonLincoln
AbaddonLincoln
19.04.2026, 15:36:52 via Wykop
  • 3
@luczyk: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
AbaddonLincoln - @luczyk: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

źródło: Screenshots_2026-04-19-17-35-23

Pobierz
  • Odpowiedz
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
19.04.2026, 11:43:26
  • 10
Ale bedzie blamaz w następnych europejskich pucharach, Gornik, Płock, Zagłębie, ludzie święty xD dawać jeszcze GKS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 19.04.2026, 12:10:13 via Wykop
  • 0
@bardzospokojnyczlowiek: Lech przynajmniej będzie rozstawiony. Pozostałe ekipy nie. I będzie weryfikacja w 3 rundzie eliminacji LKE, gdy dostaną jakiegoś europejskiego średniaka. Legia awansowała do LM tylko dlatego, że miała dobry ranking klubowy i farta w losowaniu. Nasze kluby, które ostatnio nabił ranking zostaną z niczym. A "przypadkowi" wejdą do kwalifiakcji, gdzie od 3 rundy już na pewno będą nierozstawieni.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19
  • Strona 6 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.09.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 22.07.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking