Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
luczyk

luczyk

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6720
  • Znaleziska 29
  • Mikroblog 6691
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 28
luczyk
luczyk 11.04.2026, 14:21:57
  • 1
#mecz Fornalczyk to jest kur*a geniusz je***ny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 11.04.2026, 14:16:15
  • 0
#mecz Czy fornalczyk ma iq ameby, że bije te długie piły na pałę skoro na 50 prób nie udaje mu się ani jedna?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapppa111
Kapppa111
11.04.2026, 14:23:59 via Android
  • 0
@luczyk: tak
  • Odpowiedz
Narqs
Narqs
11.04.2026, 14:10:50
  • 0
Jedyna chyba na razie różnica po zmianie trenera to że Czapeczka sie śmiesznie odklejał na konferencjach, za to z Vuko dalej stypa na boisku i jeszcze teraz poza nim #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 11.04.2026, 14:12:25 via Wykop
  • 0
@Narqs: Nie no. Za Vuko nie są w stanie przeprowadzić jednej sensownej akcji w pozycyjnym
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk 11.04.2026, 14:11:39
  • 5
#mecz Widzew tak zaangażowany w strzleeni bramki, że za Bergierem nikt nie poszedł do pomocy. Pajacyki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 11.04.2026, 14:05:02
  • 0
#mecz Rób zmiany ty serbski sabotazysto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 11.04.2026, 13:56:19
  • 0
#mecz Zdejmij tego Fornalczyka. O nic więcej nie proszę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 11.04.2026, 13:50:53
  • 6
#mecz Żadnych zmian. Oznacza to, że piłkarze realizują wizję gry wielkiego trenera Vukovica xs
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 11.04.2026, 13:34:40
  • 3
#mecz 135 minut bez celnego strzału w meczach u siebie...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manioza
Manioza
11.04.2026, 13:31:45
  • 7
#mecz komentator nie bierze jeńców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 11.04.2026, 13:32:32 via Wykop
  • 2
@Manioza: i slusznie
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk 11.04.2026, 13:32:17
  • 0
#mecz Czy ta banda ***** nie potrafi zagrać płaskiego dośrodkowania w punkt? Na 10 prób ja sam jeden miałbym 4-5 udanych a wyżej okręgówki nie pierdnąłem. Jeszcze ze stojącej piłki....jprdl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 11.04.2026, 13:18:47
  • 0
#mecz Z taką grą w pozycyjnym nie ma szans na utrzymanie. I w sumie bardzo dobrze. Może nastąpi czystka i mądrzejsze zarządzanie kasą z odcięciem chciwych agentów z układami.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 11.04.2026, 13:17:45
  • 0
#mecz Weźcie mi tego Fornalczyka z oczu...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 11.04.2026, 13:02:04
  • 0
#mecz Nie mogę patrzeć na te wrzutki Fornalczyka...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 10.04.2026, 16:56:22
  • 8
#fantasycycling Niby powinienem się cieszyć z rewelacyjnej dyspozycji Seixasa. Ale mój wrodzony pesymizm i czrnowidztwo nakazuje mi wku**nie się na słabiutką formę Skjelmose i Van Wildera. Obaj kosztowali mnie prawie 1600 cqpoins i obawiam się, że to co bombelek Paul zarobi to ta dwójka roztrwoni....
Plus jeszcze famtastyczni Baudin i Tejada, których miałem na finalnej shortliście a wybrałem Adrię i Castrillo na sam koniec bo tak mi się lepiej
luczyk - #fantasycycling Niby powinienem się cieszyć z rewelacyjnej dyspozycji Seixas...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
Autor
11.04.2026, 05:01:32 via Wykop
  • 3
@Ejszyn: A to już nie Twoja wina, że chłopaki nie jeżdżą. Tak też poza Benootem to są kolarze "za darmo". Ja natomiast podjąłem decyzję, że będę licytować Poole'a, który przeszedł poważną chorobę i nie wiadomo czy i kiedy wróci do dobrej dyspozycji. 440 na 3 sezony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Analiza wsteczna zawsze skuteczna, ale jak potem patrzę na moje wybory i decyzje, to mam ochotę
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk
Autor
11.04.2026, 09:02:18 via Android
  • 1
@Ejszyn: Obaj mamy łeb do interesów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
07.04.2026, 19:46:59
  • 1
#mecz z upływem sezonu Arsenal jest coraz gorszy, przecież jak Barca ich weźmie na karuzelę to w 20 minut będzie po dwumeczu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 07.04.2026, 19:48:29 via Wykop
  • 0
@dodi-lukebakio: Barca ma autostradę do finału. Zdziwię się, jeśli nie wygrają LM w tym roku.
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk 10.04.2026, 15:57:16 via Wykop
  • 0
@Vinizius: Poczekajmy na rewanż.
  • Odpowiedz
AlteredState
AlteredState
09.04.2026, 09:33:45
  • 10
- Thibau Nys witam, kiedy ty wsiądziesz na rower w tym sezonie
- Witam, chyba nigdy

https://x.com/LidlTrek/status/2032453882849182031

702 CQ punkty - drugi najwyższy kontrakt w zespole ( ͡° ʖ
AlteredState - - Thibau Nys witam, kiedy ty wsiądziesz na rower w tym sezonie
- Witam...

źródło: thibau

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 10.04.2026, 03:54:44 via Wykop
  • 0
@AlteredState: Szkoda chłopaka. Pamiętam, że wygrałeś ze mną licytację o niego.
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
09.04.2026, 16:52:42
  • 0
#mecz
Mam nadzieję że za rok Rakow spadnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 09.04.2026, 16:54:05 via Wykop
  • 0
@heremorie: Dlaczego?
  • Odpowiedz
luczyk
luczyk 09.04.2026, 16:53:46
  • 0
#mecz Racovitan zrobił wszystko by Jirka oddał strzał. Ciekawe czy coś stawiał u Azjatów xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 08.04.2026, 20:20:38
  • 8
#mecz Niesamowite jak dominującą drużyną jest Barcelona. Grają w 10tkę, dostali bramkę przed przerwą a i tak jadą z Atletico jak z trampkarzami. Największym problemem FCB jest brak wyrachowania i takiego genu zwycięzcy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaTamNieWiem
JaTamNieWiem
08.04.2026, 20:21:56 via Wypiek
  • 0
@SlodkiSarmata tylko nie ma całej reszty
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
08.04.2026, 20:22:06 via Wykop
  • 1
@luczyk: Ale jest fajna, koleżeńska atmosfera a w takim realu gwiazdorzenie i aktorstwo
  • Odpowiedz
WaiKo
WaiKo
08.04.2026, 19:45:28
  • 48
ten sam sie zaczepil noga i niby faul ja p------e XDD
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk 08.04.2026, 19:45:50 via Wykop
  • 6
@WaiKo: Ja bym nawet dał czerwoną Simeone.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 19
  • Strona 8 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.09.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 22.07.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking