Jedyna chyba na razie różnica po zmianie trenera to że Czapeczka sie śmiesznie odklejał na konferencjach, za to z Vuko dalej stypa na boisku i jeszcze teraz poza nim #mecz
#mecz Czy ta banda ***** nie potrafi zagrać płaskiego dośrodkowania w punkt? Na 10 prób ja sam jeden miałbym 4-5 udanych a wyżej okręgówki nie pierdnąłem. Jeszcze ze stojącej piłki....jprdl
#mecz Z taką grą w pozycyjnym nie ma szans na utrzymanie. I w sumie bardzo dobrze. Może nastąpi czystka i mądrzejsze zarządzanie kasą z odcięciem chciwych agentów z układami.
#fantasycycling Niby powinienem się cieszyć z rewelacyjnej dyspozycji Seixasa. Ale mój wrodzony pesymizm i czrnowidztwo nakazuje mi wku**nie się na słabiutką formę Skjelmose i Van Wildera. Obaj kosztowali mnie prawie 1600 cqpoins i obawiam się, że to co bombelek Paul zarobi to ta dwójka roztrwoni.... Plus jeszcze famtastyczni Baudin i Tejada, których miałem na finalnej shortliście a wybrałem Adrię i Castrillo na sam koniec bo tak mi się lepiej
@Ejszyn: A to już nie Twoja wina, że chłopaki nie jeżdżą. Tak też poza Benootem to są kolarze "za darmo". Ja natomiast podjąłem decyzję, że będę licytować Poole'a, który przeszedł poważną chorobę i nie wiadomo czy i kiedy wróci do dobrej dyspozycji. 440 na 3 sezony ( ͡°͜ʖ͡°) Analiza wsteczna zawsze skuteczna, ale jak potem patrzę na moje wybory i decyzje, to mam ochotę
#mecz Niesamowite jak dominującą drużyną jest Barcelona. Grają w 10tkę, dostali bramkę przed przerwą a i tak jadą z Atletico jak z trampkarzami. Największym problemem FCB jest brak wyrachowania i takiego genu zwycięzcy.