Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko119
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
idefikx

idefikx

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3846
  • Znaleziska 72
  • Mikroblog 3774
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 33
idefikx
idefikx 25.08.2024, 13:57:24
  • 2
#f1 karlik meksikano zaraz wydyma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robeeert-zakolnica
robeeert-zakolnica
25.08.2024, 13:57:47 via Wykop
  • 2
@idefikx: moczopijano sam siebie dyma
  • Odpowiedz
idefikx
idefikx 25.08.2024, 13:55:07
  • 9
#f1 matko bosko oguriada
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

idefikx
idefikx 25.08.2024, 13:30:26
  • 1
#f1 Lando zajedzie opony a max sobie ciśnie swoim tempem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

idefikx
idefikx 25.08.2024, 13:27:25
  • 3
#f1 uu Lando chyba nieprzepisowa deska będzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

idefikx
idefikx 25.08.2024, 13:18:39
  • 0
#f1 brawo karlik wyprzedziłes kosiarkę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
25.08.2024, 13:19:32 via Android
  • 0
@idefikx takim tempem to zaraz wyprzedzi Red Bulla
  • Odpowiedz
idefikx
idefikx 24.08.2024, 13:43:17
  • 6
#f1 no cóż
idefikx - #f1 no cóż

źródło: temp_file384859694028862281

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

674

W UK inżynierowie wchodzą do losowych domów

Pokaż treści 18+

W UK inżynierowie wchodzą do losowych domów

W Wielkiej Brytanii inżynierowie wchodzą do losowo wybranych domów i chwalą się tym w mediach społecznościowych

atpl77
z
x.com
dodany: 23.08.2024, 18:46:41
  • 99
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
  • #
    polityka
idefikx
idefikx 23.08.2024, 23:27:09 via Wykop
  • 1
@Oxo_Rq: za prawdę nie powinno być
idefikx
idefikx 21.08.2024, 12:47:36
  • 183
#heheszki #humorobrazkowy #ghostoftsushima
idefikx - #heheszki #humorobrazkowy #ghostoftsushima

źródło: temp_file8466203586060540193

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wielbiciel_storm_iron
wielbiciel_storm_iron
21.08.2024, 12:57:14 via Wykop
  • 3
@idefikx: o można robić polską wersję
  • Odpowiedz
MariacziZKariaczi
MariacziZKariaczi
21.08.2024, 13:16:46 via Wykop
  • 28
@idefikx: UWAGA
  • Odpowiedz
idefikx
idefikx 20.08.2024, 11:14:06
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

idefikx
idefikx 20.08.2024, 09:46:42
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
20.08.2024, 09:55:34 via Wykop
  • 16
@programista3k: jedyna kariera jaka ja czeka to niebieska karta albo samotna matka ;)
  • Odpowiedz
programista3k
programista3k
20.08.2024, 09:59:44 via Wykop
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

idefikx
idefikx 15.08.2024, 19:46:03
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

idefikx
idefikx 12.08.2024, 12:06:23
  • 486
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theOstry
theOstry
12.08.2024, 12:12:18 via Wykop
  • 83
@idefikx: niemieckie i polskie xD są w alternatywnej rzeczywistości, w której Polska wybrała demagoga faszystowskiego, oddała Gdańsk, zrobiła autostradę przez przesmyk, zajęła Litwę, Łotwę, Estonię i Słowację.
  • Odpowiedz
ChochlikLucek
ChochlikLucek
12.08.2024, 12:38:18 via Wykop
  • 177
@theOstry: Brzmi jak rozgrywka w grze Hearts of Iron 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
idefikx
idefikx 05.08.2024, 11:08:29
  • 0
#krakow #foodporn #jedzenie
Knajpy warte odwiedzenia? Wilczy Dół na pewno będzie testowany
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cyberspace
cyberspace
cyberspace
05.08.2024, 12:31:10 via Wykop
  • 1
@idefikx: ZAZIE Bistro
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
06.08.2024, 15:31:08 via Wykop
  • 1
@idefikx: Wilczy Dół jak ktoś lubi klimat średniowiecznego fantasy to taki must have. Byłem bardzo wiele razy, zawsze wychodziłem zadowolony.

A z takich miejsc z charakterem gdzie się nie zawiedziesz to na szybko: Restobar Forty Kleparz, Kolanko No 6, Nami Beef and Reef (ale miejsca przy akwarium trzeba rezerwować tak tydzień wcześniej), Gruzińskie Chaczapuri, Molám, ORZO, jak chcesz coś bardzo fancy to Bottiglieria 1881
  • Odpowiedz
idefikx
idefikx 05.08.2024, 09:42:50
  • 15
#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu
idefikx - #heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu

źródło: temp_file203692301775250510

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imargam_2137
imargam_2137
03.08.2024, 20:38:17
  • 139
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

idefikx
idefikx 03.08.2024, 20:39:53 via Wykop
  • 0
@imargam_2137: to czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
idefikx
idefikx 03.08.2024, 16:20:30
  • 0
#wieliczka trasa turystyczna czy górska na pierwszy raz? bo nie wiem co wziąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sprynek
sprynek
03.08.2024, 16:22:18 via iOS
  • 0
@idefikx turystyczna
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
08.08.2024, 22:47:42 via Wykop
  • 0
@idefikx: dużo fajniejsza jest górnicza, ale turystyczna jest lepsza na pierwszy raz
  • Odpowiedz
idefikx
idefikx 01.08.2024, 13:04:46
  • 3
#f1 no i mamy zastępstwo za hamiltona
idefikx - #f1 no i mamy zastępstwo za hamiltona

źródło: temp_file2445066691119125534

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrBarrel
DrBarrel
01.08.2024, 13:09:10 via Android
  • 14
@idefikx Na 2026 Kimi w Mercu, Max w Mercu, a Gekon w--------a do Williamsa za Albona
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K
01.08.2024, 13:10:51 via Wykop
  • 2
@idefikx: czemu tego ogóra wyforsowali? Kto za to zapłacił?
  • Odpowiedz
idefikx
idefikx 01.08.2024, 12:53:15
  • 18
#f1 brawo hornier
idefikx - #f1 brawo hornier

źródło: temp_file4383967182047854609

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

idefikx
idefikx 01.08.2024, 12:34:40
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

350

Nie żyje Krzysztof Banaszyk. Znany aktor miał 54 lata

Nie żyje Krzysztof Banaszyk. Znany aktor miał 54 lata

Nie żyje Krzysztof Banaszyk. Aktor teatralny, filmowy, serialowy i głosowy zmarł w wieku 54 lat.

idefikx
z
polsatnews.pl
dodany: 01.08.2024, 10:23:52
  • 77
  • #
    wiedzmin
  • #
    dubbing
  • #
    kultura
  • #
    polska
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • Strona 14 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.07.2024

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 07.02.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking