#thetraitors Paweł wchodzi obu zdrajcom w dupska bo wie, że jeśli zostaną we 3 jest w stanie dogadać się z izdą bo jest do tego zdolna i w ostatnim momencje wyskoczyć na prowadzenie. Innej szansy już w tym programie nie ma. Te lamenty że ja dziś odpadnę i przepraszam Kasiu po czy na nią głosuje to dowód że to ostry gracz.
pycha kroczy przed upadkiem, ale z taką selekcją lojalnych bakalii, to chyba nie ma co liczyć na jakąkolwiek refleksję, analizę, łączenie faktów #thetraitors
W drugim sezonie strasznie mnie irytowała naiwność i niewidzenie podstawowych faktów u lojalnych. Ten się zaczął lepiej pod kątem kminienia, ale szybko poziom się wyrównał w dół a do tego nadmiar patologii. W złym kierunku idzie ten program #thetraitors
@wieprzowina: wyrównał się, bo zabrali najtęższą głowę (Wojtka), który w-----ł kolejną tęgą głowę (swoją babę). Reszta lojalnych, co zostali, to albo debile, albo ananasy, które przyszły tu tylko po rozgłos