Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gracz21
gracz21

gracz21

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3090
  • Znaleziska 49
  • Mikroblog 3041
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:17:37
  • 29
#thetraitors królowa tego zamku XDDDDDD . Zayebcie mnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21
Autor
03.05.2026, 19:21:32 via Wykop
  • 6
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: idiotami rozgrywać nie sztuka
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
03.05.2026, 19:17:42
  • 55
Pov: Kasia po odpadnięciu
#thetraitors
ruskizydek - Pov: Kasia po odpadnięciu
#thetraitors

źródło: temp_file6978270985762676994

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:18:11 via Wykop
  • 2
@ruskizydek: OliwAI as well
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:16:49
  • 11
#thetraitors Snorlax ma mózg?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:15:57
  • 9
#thetraitors Izunia ma wszystkich w garści, ja p------e
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:15:10
  • 9
#thetraitors cud na stole, uratowali Pawełka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mooher
Mooher
03.05.2026, 19:08:10
  • 2
#thetraitors Paweł wchodzi obu zdrajcom w dupska bo wie, że jeśli zostaną we 3 jest w stanie dogadać się z izdą bo jest do tego zdolna i w ostatnim momencje wyskoczyć na prowadzenie. Innej szansy już w tym programie nie ma. Te lamenty że ja dziś odpadnę i przepraszam Kasiu po czy na nią głosuje to dowód że to ostry gracz.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:11:47 via Wykop
  • 2
@Mooher: dogadać się poza programem chyba tylko
  • Odpowiedz
Mag_999999
Mag_999999
Mag_999999
03.05.2026, 19:10:39
  • 51
#thetraitors ty się maciusiu prześlizgałeś z odcinka na odcinek, a nie byłeś neutralny xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:11:23 via Wykop
  • 15
@Mag_999999: Snorlax jak Szwajcaria ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mag_999999
Mag_999999
Mag_999999
03.05.2026, 19:05:32
  • 4
#thetraitors iza się pod autobus wpieprzyła teraz, i może wpieprzyć wojtka tym ruchem. Słaby ruch izy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:07:42 via Wykop
  • 26
@Mag_999999: a niby kto miałby to zauważyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
smalu
smalu
03.05.2026, 19:03:14
  • 21
pycha kroczy przed upadkiem, ale z taką selekcją lojalnych bakalii, to chyba nie ma co liczyć na jakąkolwiek refleksję, analizę, łączenie faktów
#thetraitors
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:03:59 via Wykop
  • 13
@smalu: Kto tam ma to robić? Snorlax czy nieomylna Wiola czy Paweł, któremu brakuje już koksu?
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:06:59 via Wykop
  • 2
@smalu:
gracz21 - @smalu:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
ntctorment
ntctorment
ntctorment
03.05.2026, 19:03:33
  • 41
#thetraitors Wiola, Maciej i Paweł to najglupsze osoby w historii wszystkich edycji xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:04:20 via Wykop
  • 37
@ntctorment: Dorzuć dyra sprzed sezonu. Tworzyliby piękny kwartet
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:06:03 via Wykop
  • 0
@ntctorment: To raczej do zbyt rozgarniętych również nie należał z taką taktyką
  • Odpowiedz
wieprzowina
wieprzowina
03.05.2026, 19:03:27
  • 38
W drugim sezonie strasznie mnie irytowała naiwność i niewidzenie podstawowych faktów u lojalnych. Ten się zaczął lepiej pod kątem kminienia, ale szybko poziom się wyrównał w dół a do tego nadmiar patologii. W złym kierunku idzie ten program
#thetraitors
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 19:05:24 via Wykop
  • 4
@wieprzowina: wyrównał się, bo zabrali najtęższą głowę (Wojtka), który w-----ł kolejną tęgą głowę (swoją babę). Reszta lojalnych, co zostali, to albo debile, albo ananasy, które przyszły tu tylko po rozgłos
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 18:58:36
  • 2
#thetraitors jaka cisza xDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agaaa_
agaaa_
03.05.2026, 18:56:50
  • 38
#thetraitors a jehowa twarz nieskalana rozumem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 03.05.2026, 18:57:56 via Wykop
  • 4
@agaaa_: gdyby tylko miała większy posłuch byłaby dyrem tej edycji
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21 01.05.2026, 18:42:13
  • 5
#farma "Proszę schować b--ń białą"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 01.05.2026, 18:41:31
  • 1
#farma Aksel się n-----ł
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vansvarovsky
vansvarovsky
01.05.2026, 18:43:41 via Wykop
  • 1
@gracz21: rumiankiem
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21 01.05.2026, 18:40:25
  • 1
#farma CICHY ZABÓJCA XDDDDDDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qba_89
Qba_89
01.05.2026, 18:41:27 via Android
  • 1
@gracz21: Puszczanie Bączura?
  • Odpowiedz
xorm199
xorm199
xorm199
01.05.2026, 18:39:56
  • 2
#farma Mam nadzieję że jak Karolina wygra to sobie kupi stanik bo to już trochę niesmaczne
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 01.05.2026, 18:40:16 via Wykop
  • 1
@xorm199: nie, złamie sobie kark saltem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21 01.05.2026, 18:39:31
  • 8
#farma wrażliwa znowu płacze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_PL
Pepe_PL
Pepe_PL
01.05.2026, 18:40:18 via Wykop
  • 1
@gracz21: płacze bo złamała serce
  • Odpowiedz
gracz21
gracz21
gracz21 01.05.2026, 18:35:44
  • 7
#farma Nie Aga, Ty dalej jesteś larwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gatorro
Gatorro
Gatorro
30.04.2026, 19:17:45
  • 5
#farma ale na cateringu farma nie popłynęła....... pasztetowa i ogórki 😁
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21 30.04.2026, 19:24:44 via Wykop
  • 0
@Gatorro: nie zrobili zadania tygodnia to majo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 19
  • Strona 5 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking