Mirki bylem na badaniach wzroku na prawko na tira i mam taka wade wzroku, że swiatlo mnie za mocno oślepia. Zauważyłem to juz jak jeździłem samochodem po wzroku, slabo widze zakrety i mocno swiatla z naprzeciwka mnie oslepiaja, lekarz powiedział żeby kupic okulary antyrefleksykne. Udac sie do okulisty czy do optyka zeby dobrał czy po prostu kupic na allegro? Okulista na nfz pewnie dlugie kolejki, mial ktos moze taka sytuacje? #medycyna
#zycietruckera #heheszki
Tak wiem, znowu obróciło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_1631775330C9ycJIcSzlgq6F8zJhSJMb.jpg
Pobierz