#eurowizja Macedonia oficjalnie wraca za rok i Magyar potwierdził, że pracują nad powrotem Węgrów, fajnie, szkoda tylko, że Belgia pewnie out, im więcej krajów tym lepiej
Wytłumaczy mi ktoś, co takiego było w finale, że Belgia miała 12 punktów od naszego jury w półfinale, a finale tylko 6 punktów. Można to wytłumaczyć, że doszli inni wykonawcy, ale czemu Izrael awansował?
#eurowizja
#eurowizja
dezereter16 via Wykop
- 0
@Pomorski_Wilk: Belgia wokalnie miała jedną z najlepszych jurorskich przed półfinalem, posypała się trochę dopiero później, coś jak Litwin
- 4
dezereter16 via Wykop
- 0
@LukaszTV: Magyar jest za, więc to kwestia czasu, tyle, że pewnie Belgia zrezygnuje, więc dalej 1:1
dezereter16 via Wykop
- 0
- 1
dezereter16 via Wykop
- 0
@Warcomx: północ jakos
#eurowizja EBU nie pozwoliło Czechowi powtarzać
dezereter16 via Wykop
- 0
#eurowizja i tak mu dobrze poszło nawet patrząc na to, że wczoraj nie potrafił próby skończyć przez zapalenie krtani
#eurowizja kamera się z-----a, tego nie było w półfinale, powinni powtarzać imo
#eurowizja jakim k---a sposobem kamera może się s--------c na takim evencie to ja nie wymysle juz
@dezereter16: wygląda jakby dostała laserem prosto w sensor
@dezereter16: pewnie wykryła flagę Palestyny
Serbia trochę rozkręciła tę stypę, jak nie lubię rocka czy metalu czy walenia w bęben to spoko. Dawać jakaś techniawe XD
#eurowizja
#eurowizja
dezereter16 via Wykop
- 1
@MinisterKoryto: za 40 minut dopiero Szwecja
#eurowizja dzień dobry, dobry, bo Delta Goodrem wygrywa dzisiaj cały konkurs
@dezereter16: 480 punktów od jury it's over
#eurowizja Wygrywa Australia, kto wtedy przejmuje organizację?
dezereter16 via Wykop
- 1
@toDoList: drugie miejsce
dezereter16 via Wykop
- 2
@OstatniZnak: dzwonią do wielu krajów w razie w, rok temu polska tez dostala taki telefon
- 0
Kto zdobędzie najwięcej głosów od jurorów krajowych/widzów i dlaczego żymianie będą z przodu w obu konkurencjach?
#eurowizja #k------a
#eurowizja #k------a
dezereter16 via Wykop
- 0
@winsxspl: jury z reguły u-------a Izrael akurat
- 17
#eurowizja ten Cypr w finale to jest k---a kryminał
@dezereter16: znając życie będzie wyżej u jury od Polski xdd
znając życie będzie wyżej u jury od Polski xdd
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: nie no, już bez przesady
Ktoś się może orientuje? Słyszałem że ta Australijka jest lokalnie bardzo znana #eurowizja
dezereter16 via Wykop
- 1
@Przychlast: no to jest bardzo duże nazwisko tam









źródło: IMG_3585
PobierzJak będzie to edycja all stars to moim zdaniem za wcześnie, jeszcze tak z 2 edycje zwykłe by mogli zrobić przed all stars.
Jak będzie castin na 4 edycję to będę się szykował, gorzej niż monika czy maciek wypaść się nie da.