Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cinu4

cinu4

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 55203
  • Znaleziska 1306
  • Mikroblog 53897
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 31

486

81 lat temu doszło do kulminacji ludobójstwa na Polakach na Wołyniu

Pokaż treści 18+

81 lat temu doszło do kulminacji ludobójstwa na Polakach na Wołyniu

11 lipca 1943 r. ukraińscy nacjonaliści dokonali ataku na polskich mieszkańców 150 miejscowości na Wołyniu. W sumie w la

dzejes
z
dzieje.pl
dodany: 13.09.2025, 05:22:49
  • 42
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    zbrodniarzewojny
cinu4
cinu4 13.09.2025, 18:10:06 via Wykop
  • 4
@wykoppltakastronazobrazkami: powtórzę i miliard razy "Wołyń" jeśli będzie potrzeba. Mam to gdzieś, że ci piana z pyska leci antypolaku.
odgrzybiacz
odgrzybiacz
12.09.2025, 19:11:04
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 12.09.2025, 20:17:30 via Wykop
  • 3
@deeprest: ojciec chciał bo wychować na porządnego człowieka. Szkoda, że jak poszedł na uniwerek to się zdemoralizował.
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
12.09.2025, 17:28:17
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 12.09.2025, 18:50:51 via Wykop
  • 3
@greedy_critic: jaka strona polityczna taki męczennik.
  • Odpowiedz
Cernold
Cernold
09.09.2025, 18:54:03
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 09.09.2025, 20:08:08 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

277

Dlaczego nowe piosenki to chłam

Dlaczego nowe piosenki to chłam

Im jesteśmy starsi, tym mniej nowych piosenek nam się podoba - nasz muzyczny gust staje się bardziej osobisty i nostalgiczny.

Zylet
z
rmf24.pl
dodany: 09.09.2025, 15:09:13
  • 243
  • #
    muzyka
cinu4
cinu4 09.09.2025, 19:54:57 via Wykop
  • 121
@Cernold: jaki ściek na obrazku. Zerzygałbym się na to i obsrał. J----e ameby tego słuchają, już chyba disco polo bardziej szanuję.
cinu4
cinu4 07.09.2025, 18:42:42
  • 3
Powinna być minuta ciszy dla Ziela
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
07.09.2025, 18:28:20
  • 4
#f1 leżę sobie w łóżku przytulając poduszkę, i wyobrażam sobie że przytulam Miśka i pocieszam go po ciężkim wyścigu. czy psycha siadła?
#nocnemyslidodiego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 07.09.2025, 18:31:09 via Wykop
  • 7
@dodi-lukebakio: ja tak też mam tylko z Robertem
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
07.09.2025, 14:36:50
  • 35
#f1 XD Norris odrobił UWAGA 3 punkty do Oskara - bardzo się opłacało xD



RitmoXL - #f1 XD Norris odrobił UWAGA 3 punkty do Oskara - bardzo się opłacało xD 

S...

źródło: IMG_3265

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 07.09.2025, 14:41:27 via Wykop
  • 9
@RitmoXL: defacto odrobił 6 punktów tym manewrem.
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 07.09.2025, 14:33:04
  • 24
Oskarek australijski będzie tego żałował, o ile już nie żałuje. Prędzej czy później i tak zaczną się brudne gierki a punktów już mu nie wrócą.
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....a
konto usunięte 06.09.2025, 08:39:54
  • 12
Wniebowzięcie św. Lewisa od Opon #f1
l.....a - Wniebowzięcie św. Lewisa od Opon #f1

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 06.09.2025, 09:49:43 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
06.09.2025, 08:42:43
  • 9
#f1 Nowy wygląd aplikacji F1 jest absolutnie tragiczny. Dosłownie zepsuli wszystko, jest mniej przejrzyście, większe lagi xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 06.09.2025, 09:08:56 via Wykop
  • 0
@dodi-lukebakio: kurde coś mi to przypomina.
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
05.09.2025, 20:01:58
  • 18
e?
#f1
johnkashtan - e?
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 05.09.2025, 20:27:46 via Wykop
  • 5
@johnkashtan: baby nie noście ciężkich kolczyków ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11
05.09.2025, 18:17:00
  • 27
#f1 !!
CPerez11 - #f1  !!

źródło: 1000008973

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 05.09.2025, 18:20:03 via Wykop
  • 5
@C_Perez_11: była kiedyś taka jedna wariatka na tagu. Jesteś niom?
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 05.09.2025, 18:22:24 via Wykop
  • 4
@C_Perez_11: a czyli to ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 05.09.2025, 19:05:47 via Wykop
  • 1
@C_Perez_11: a tak tak. Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kojot się uwziął na ciebie
  • Odpowiedz
wojtas_mks
wojtas_mks
05.09.2025, 18:27:55
  • 3
Zastanawiam się ile w historii F1 było zespołów jak tegoroczny Red Bull, które okupowały ostatnie miejsca, a miały potencjał na podia i wygrywanie. Wystarczyłoby żeby w RB jeździł np. Tsunoda i jakiś junior, a myślelibyśmy że ogóry kompletne

#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 05.09.2025, 18:32:07 via Wykop
  • 3
@wojtas_mks: nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek był taki rozstęp pomiędzy dwoma kierowcami jednego bolidu. Chyba że jakaś prehistoria typu lata 50. czy 60. Wtedy wiadomo nie było takiej profesjonalizacji.
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
03.09.2025, 16:12:52
  • 12
#f1 Kiedyś poważne (w teorii) analizy na tagu a teraz naczelny komentator na polityka xd upadek
dodi-lukebakio - #f1 Kiedyś poważne (w teorii) analizy na tagu a teraz naczelny komen...

źródło: 1000009772

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 03.09.2025, 19:20:14 via Wykop
  • 0
@dodi-lukebakio: leję z tego bo wiem, że trolluje a ludzie się w-------ą xD

Kojot i poważne analizy? ha
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 03.09.2025, 19:38:33 via Wykop
  • 0
@dodi-lukebakio: on uwielbia atencje a tu już mało ludzi
  • Odpowiedz

1261

"Dziś w nocy Niemcy napadły na Polskę". Pierwsze strony gazet z 1 września 1939

Pokaż treści 18+

"Dziś w nocy Niemcy napadły na Polskę". Pierwsze strony gazet z 1 września 1939

Gdy o świcie 1 września 1939 roku armia niemiecka zaatakowała terytorium Polski, poranne wydania dzienników były już gotowe. Pierwsze wiadomości o agresji Niemiec wydrukowano dopiero w gazetach popołudniowych. W pierwszych dniach wojny prasa pełniła funkcję [...]

Bobito
z
polskieradio24.pl
dodany: 01.09.2025, 11:35:06
  • 93
  • #
    wojna
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    niemcy
  • #
    drugawojnaswiatowa
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
cinu4
cinu4 01.09.2025, 14:39:06 via Wykop
  • 5
@Wydrwij_Wykpij: wygraliby, szło im bardzo dobrze. Bitwa nad Bzurą została przegrana z kretesem.
cinu4
cinu4 01.09.2025, 14:42:14 via Wykop
  • 32
Mało kto wie, że 1 września oprócz Niemiec napadła nas też Słowacja. Na zdjęciu bratający się słowaccy i niemieccy żołnierze witani owacyjnie przez Ukraińców w Komańczy.
cinu4 - Mało kto wie, że 1 września oprócz Niemiec napadła nas też Słowacja. Na zdjęc...

źródło: image_2025-09-01_164204160

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

127

Odszedł z Konfederacji i związał się z kobietą po korekcie płci.

Pokaż treści 18+

Odszedł z Konfederacji i związał się z kobietą po korekcie płci.

Dawid Szóstak, działacz Konfederacji i Ruchu Narodowego, pożegnał się z partią. "Teraz chcę postawić na to, co jest najważniejsze" - mówi w wywiadzie dla "Wyborczej". Decyzja ta związana jest z jego nowym związkiem z modelką Michaliną Manios, która do 18. roku życia żyła jako chłopiec. XDDDD

Epikur_Z_Samos
z
rmf24.pl
dodany: 31.08.2025, 14:18:53
  • 105
  • #
    heheszki
  • #
    bekazprawakow
cinu4
cinu4 31.08.2025, 15:55:30 via Wykop
  • 2
No i co? Jak jest ładny/ładna to w przypływie podniecenia można zapomnieć że jest chłopem i ładować w dupsko.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cinu4
cinu4 31.08.2025, 16:05:39 via Wykop
  • 2
@morisson-kaspini-jakub: kija może nie ale coś innego.
cinu4
cinu4 31.08.2025, 15:58:37
  • 17
Fred już w domu, to był trudny dzień.
#f1
cinu4 - Fred już w domu, to był trudny dzień.
#f1

źródło: image_2025-08-31_175831753

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4
Autor
31.08.2025, 16:00:02 via Wykop
  • 3
@wypok_wypok: nie to Fred

  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
31.08.2025, 15:18:47
  • 21
A pamiętajcie jak @milosz1204 i @chianski ostro walili konia na początku sezonu 2022 do rzekomo pewnego tytułu Leclerca i Ferrari? Piękne to były czasy, a teraz całe Ferrari ssie mocniej niż najlepszy chiński odkurzacz z bazaru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #wykolejonyhypetrainferrari
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 31.08.2025, 15:48:54 via Wykop
  • 2
@MrRedz: ciężko nie zapomnieć. Znafcy twierdzili, że Leclerc jest równie albo nawet bardziej utalentowany od Maxa.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 24
  • Strona 5 z 24
  • >
  • Defetysta Nonkonformista

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.01.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking