Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cinu4

cinu4

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 55733
  • Znaleziska 1311
  • Mikroblog 54422
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 32
cinu4
cinu4 28.05.2026, 12:21:45
  • 0
Myślałem, że młodsza ta Maja ale może to późno dojrzewająca tenisistka i jeszcze coś z niej będzie. Nie znam się ale wydaje mi się, że ci utytułowani praktycznie zawsze od młodziaka błyszczeli.
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2-aminopirydyna
2-aminopirydyna
28.05.2026, 12:26:12 via Wykop
  • 1
@cinu4: ją kontuzje regularnie dotychczas hamowały
  • Odpowiedz

2608

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
cinu4
cinu4 28.05.2026, 12:18:13 via Wykop
  • -2
Wykop to jest zawsze "I oppose the current thing" o ile Konfa nie ma tego samego zdania.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cinu4
cinu4 26.05.2026, 13:34:43
  • 0
Jest bardziej antypatyczna tenisistka od tej Coco? Jakby wiecznie podirytowana była.
#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4
Autor
26.05.2026, 14:51:37 via Wykop
  • 3
@michalxd21: fakt zapomniałem o atencjuszce co nie chce atencji
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 24.05.2026, 11:55:51
  • 27
A jak Max pójdzie do Renault Clio Cup to będę oglądał Renault Clio Cup k---a jego mać!
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4
Autor
24.05.2026, 12:10:19 via Wykop
  • 3
@JuzefCynamon: ci kibice to co najwyżej rodziny kierowców.
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
24.05.2026, 11:50:16
  • 18
#f1 trzeba zmieniac zasady, bo przegrywamy
iselilja - #f1 trzeba zmieniac zasady, bo przegrywamy

źródło: 1000046478

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 24.05.2026, 11:53:56 via Wykop
  • 84
@iselilja: Max jest w tej chwili większy od f1, pójdę tam gdzie pójdzie Max bo jest jedynym powodem dlaczego wciąż oglądam to g---o opakowane ładnym złotkiem.
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 24.05.2026, 11:56:38 via Wykop
  • 7
@JuzefCynamon: ciekawe, takich jak ja jest wielu. Ma pozycję żeby szantażować FIA i Liberty i on wie o tym.
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 24.05.2026, 12:02:39 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: przecież nie odejdzie w środku sezonu
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 24.05.2026, 12:07:32 via Wykop
  • 6
@JuzefCynamon: po co odejść od razu skoro można najpierw poszantażować. To co ty nazywasz "jajami" to byłby idiotyzm.
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 23.05.2026, 21:11:17
  • 9
Kimi z tą pocieszną mordą mi nie pasuje do złowieszczej aury Mercedesa.
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
24.05.2026, 05:58:48 via Wykop
  • 0
@cinu4:
Baby face killer
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 23.05.2026, 21:03:35
  • 16
"Nie będzie pole position dla Dżordża Russella."
#f1
cinu4 - "Nie będzie pole position dla Dżordża Russella."
#f1

źródło: image_2026-05-23_230331209

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 23.05.2026, 20:33:02
  • 10
Pozwólcie Schumiemu odejść do domu Ojca.
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piospi
Piospi
23.05.2026, 20:33:28 via Wykop
  • 3
@cinu4: pozwójciam
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj
23.05.2026, 20:35:42 via Wykop
  • 8
@cinu4:

Michael uspokój się, Robert też cierpiał
nathsaknhoj - @cinu4: 
 Michael uspokój się, Robert też cierpiał

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 05.05.2026, 09:13:53
  • 11
#f1 .
cinu4 - #f1 .

źródło: image_2026-05-05_111421686

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
05.05.2026, 09:19:33 via Wykop
  • 13
@cinu4: xddddddd kompromitacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RitmoXL - @cinu4: xddddddd kompromitacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_8679

Pobierz
  • Odpowiedz
wrth
wrth
05.05.2026, 09:56:03 via Wykop
  • 1
@cinu4: ale to w 100% wina ferrari trust me bro
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 03.05.2026, 19:25:24
  • 16
Ja już gotowy na wyścig
#f1
cinu4 - Ja już gotowy na wyścig
#f1

źródło: image_2026-05-03_212507220

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piospi
Piospi
03.05.2026, 19:29:58 via Wykop
  • 3
@cinu4: deszcz o 23:30
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 14.04.2026, 16:56:19
  • 4
Nr 2 p----------a lewaczka detected.
#1z10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
14.03.2026, 22:05:55
  • 4
Nie odbędą się w Kwietniu, czyli jest szansa że jeszcze wrucą w tym roku? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#f1
Piotr_Rupik - Nie odbędą się w Kwietniu, czyli jest szansa że jeszcze wrucą w tym rok...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
cinu4
cinu4 14.03.2026, 22:09:28 via Wykop
  • 1
@Piotr_Rupik: tak, w miejsce Monzy i Spa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 09.03.2026, 13:06:59
  • 10
Czarny pan wchodzi w okres post-Redbull Vettela jeśli chodzi o jego postrzeganie. Mianowicie staje się coraz bardziej lubiany. Nie wiem czy to przez koniec pajacowania czy po prostu ludzie mu współczują bycia w Ferrari. A może obie opcje?
#f1
cinu4 - Czarny pan wchodzi w okres post-Redbull Vettela jeśli chodzi o jego postrzega...

źródło: image_2026-03-09_140655760

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4
Autor
09.03.2026, 13:14:32 via Wykop
  • 1
@cinu4: czy lubisz Hamiltona?
cinu4 - @cinu4: czy lubisz Hamiltona?
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
21.02.2026, 16:00:23
  • 5
#mediolan2026 matko boska, Holendrzy to zaraz wparują na podium medalowe tym swoim łyżwiarstwem xD. Oby Lollobrigida nie pokpiła
Atomus - #mediolan2026 matko boska, Holendrzy to zaraz wparują na podium medalowe tym...

źródło: 1000005816

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 21.02.2026, 16:02:08 via Wykop
  • 1
@Atomus: kraj bez zimy na podium śmiechu warte
  • Odpowiedz
PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
21.02.2026, 15:56:46
  • 442
Natalia Czerwonka: To nie mój dystans, więc tak se przejechałam, nie ma o czym mówić.
A w ogóle inne zawodniczki się przepychają, ścigają, o co chodzi w ogóle?

Polski mental na igrzyskach xDDD

#mediolan2026
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 21.02.2026, 15:59:14 via Wykop
  • 179
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Gruboklates
Gruboklates
Gruboklates
16.02.2026, 16:12:29
  • 3
#skoki #mediolan2026 Cholera pomyliłem skocznie... to nie tu dzisiaj :(
Gruboklates - #skoki #mediolan2026 Cholera pomyliłem skocznie... to nie tu dzisiaj :(

źródło: 1000025408

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 16.02.2026, 16:22:14 via Wykop
  • 3
@Gruboklates: największy bubel w historii skoków (bo zakładam że to Oslo)
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 15.02.2026, 21:53:22
  • 2
Czy łyżwiarze figurowi są piękni bo są łyżwiarzami czy są łyżwiarzami bo są piękni?
#mediolan2026
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
15.02.2026, 21:54:26 via Wykop
  • 0
@cinu4: pierwsze jeśli chodzi o ciało, drugie jeśli chodzi o twarz
  • Odpowiedz
jeseje
jeseje
jeseje
15.02.2026, 21:55:00 via Wykop
  • 1
@cinu4: chyba jak spędzasz całe życie na robieniu ładnych rzecz sztuki itp to ryj się może trochę wyprostować, taką moja robocza hipoteza
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
15.02.2026, 20:47:56
  • 12
ale zesrańsko w komentarzach, że eurosport wrzucił taki post. Że to potężny hejt itd

jakiś wykop effect by sie przydal
#mediolan2026 #skoki
okoboji - ale zesrańsko w komentarzach, że eurosport wrzucił taki post. Że to potężny...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-15 o 21.46.45

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 15.02.2026, 20:53:01 via Wykop
  • 6
@okoboji: o kurde XDDDDD to już jest jakaś psychoza
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4 15.02.2026, 17:13:44
  • 6
Jakbym miał możliwość klepnięcia w dupe Leerman to złamałbym sobie rękę.
#mediolan2026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arturro94
arturro94
15.02.2026, 16:38:53
  • 2
N
#mediolan2026
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4 15.02.2026, 16:39:05 via Wykop
  • 1
@arturro94: i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24
  • Strona 8 z 24
  • >
  • Defetysta Nonkonformista

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.01.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia