Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bonbeque
bonbeque

bonbeque

Dołączył 11 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 923
  • Znaleziska 72
  • Mikroblog 851
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
sieczus
sieczus
29.01.2017, 12:17:44
  • 1938
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque 30.01.2017, 09:25:48
  • 0
@Testorino: Coś więcej? Przecież koleś nie jest już gówniakiem żeby się z powodu patoli w domu zabijać.
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 30.01.2017, 11:43:50
  • 0
@Jainapl: > > nawet w dorosłym życiu

Otóż to, raczej spodziewałbym się takiego czynu, kiedy osoba jest uzależniona od osób tworzących tę patolę. Człowiek dorosły może z patoli uciec. Więc dorosły rzadziej niż gówniak, tylko o to chodzi.

A tak naprawdę chodzi o to czy Pan Paweł ma się dobrze, bo byłoby bardzo przykro, gdyby to co pisze @Testorino było prawdą. Ja osobiście nie wierzę, ale nie mam jak
  • Odpowiedz
biuna
biuna
biuna
11.11.2016, 09:32:17
  • 10
Cieszę się, że wygrałam kupon na 50$. :D
Odkurzaczu chodź do mnie. <3
Mam nadzieję, że będzie w przyszłym tygodniu, bo sprzedawca ma magazyn w Polsce. :D
#aliexpress
biuna - Cieszę się, że wygrałam kupon na 50$. :D 
Odkurzaczu chodź do mnie. <3
Mam ...

źródło: comment_pTfyFN9N1JEk2ERcSzqwB25kLr07PTWB.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque 11.11.2016, 15:01:34
  • 0
@biuna: odkurzałbym
  • Odpowiedz
PlanetPlus
PlanetPlus
10.11.2016, 19:21:21
  • 14
@PlanetPlus: #dziensingla #aliexpress #alitydzien #1111
20%Cashback tylko z #planetplus! Szczegóły oferty pod jakże niebanalnym linkiem:
PlanetPlus - @PlanetPlus: #dziensingla #aliexpress #alitydzien #1111 
20%Cashback ty...

źródło: comment_nyk0pTaumCnfCyVUXxwKzuUhceE2nTTV.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque 10.11.2016, 20:24:49
  • 1
@trollasek: @Szczepan45: @PlanetPlus: Ja również cashback za telefon dostałem. Koło stówy. Inna rzecz że planetplus troche nieprofesjonalne podejście w dyskusji prezentuje tu.
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 05.11.2016, 13:51:04
  • 2
Hej,

za Chiny ( ͡º ͜ʖ͡º) nie mogę zmienić ROMu w Redmi 3. Poradników jest milion, również na mirko. I już przestaję ogarniać.

Mam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
05.11.2016, 14:55:47
  • 0
UPDATE

W miflash wyskakuje mi teraz

error:FAILED (remote: device is locked. Cannot flash images)

Próbuje
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
05.11.2016, 16:41:33
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
volvap
volvap
08.10.2016, 03:39:11
  • 1650
volvap

źródło: comment_LyKDPigM59tqSBqxpYDXNgRbauQlmv5K.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque 08.10.2016, 09:08:18
  • 12
no elo
bonbeque - no elo

źródło: comment_c5YyhRDkJQ7EdhqEluHDyYLSmLfVpnJt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 08.10.2016, 09:12:47
  • 14
@damian: @kmarciniak: @vect0r:

dystrybutor paliwa
bonbeque - @damian: @kmarciniak: @vect0r: 

dystrybutor paliwa

źródło: comment_UZIxxRMJBzxl217iC4EEUXUIPFbRINOz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Seraphinus
Seraphinus
18.06.2016, 11:06:05
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque 20.06.2016, 11:36:42
  • 0
@Seraphinus: jak oceniasz tego pszeniczniaka taniego z Kauflandu?
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 22.06.2016, 12:17:22
  • 1
@pawelJG: dokładnie, też tak uważam
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 09.06.2016, 15:21:24
  • 4
Wybieram się w kilka osób na wyprawę szlakiem #greenvelo z (Kętrzyna) Węgorzewa do Białowieży wkrótce. Może ktoś dobrze zna i poredzi czego unikać, albo jakie poboczne miejsca/trasy zaliczyć. Jedziemy na MTB z sakwami, namiotami.

#rowerowybialystok #rower troche #mazury #suwalki #wegorzewo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
10.06.2016, 10:23:47
  • 0
@faramka: @oko_strusia: Dzięki, cenne informacje, właśnie o takie chodziło. Na pewno skorzystamy z nich bo w zasadzie jedziemy w ciemno. W geocaching sie nie bawimy, póki co. Relacji jako takiej raczej nie będzie, ale kto wie. Wyruszamy już dziś, pociągiem z Torunia do Kętrzyna, gdzie zanocujemy i jutro rano w drogę do Węgorzewa, chcemy zahaczyć o Wilczy Szaniec, choć nie wiadomo, czy da się w ogóle wejść na
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
10.06.2016, 10:26:31
  • 0
@faramka: słyszałem że dzierżawca zbankrutował
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 16.05.2016, 09:29:58
  • 3
Czy to oznacza, że zostałem ukarany za brak modlitwy to Matki Boskiej Bezvatowskiej?

#xiaomi #redmi3 #aliexpress
bonbeque - Czy to oznacza, że zostałem ukarany za brak modlitwy to Matki Boskiej Bezv...

źródło: comment_XVkqECVGBwB71fCoG1xfwDXbApSmTGZ9.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
16.05.2016, 09:42:47
  • 1
@leszek_SK: No i na trackingu Poczty mam już

Zatrzymanie przesyłki w cle 2016-05-16 10:17 WER Pruszcz Gd.

(╯︵╰,)
  • Odpowiedz
pawel-staniszewski
pawel-staniszewski
pawel-staniszewski
25.04.2016, 17:18:48
  • 1
#xiaomi #redmi3 Podzielcie się "najlepszymi" zdjęciami wykonanymi Redmi 3
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque 26.04.2016, 21:49:29
  • 0
@GryfnySzac: kamienie tez do malowania?
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 23.04.2016, 20:29:57
  • 1
Zapraszam do zaproszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie do jakiegoś trackera, gdzie kinematografia polska. Uroczyście przyrzekam seedować uczciwie.

#torrent #torrenty #polishsource #polishtracker
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cesarz_Polski
Cesarz_Polski
24.04.2016, 06:14:47 via iOS
  • 0
@bonbeque: zapraszam
  • Odpowiedz
restofme
restofme
21.04.2016, 19:01:04
  • 257
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque 22.04.2016, 10:26:24
  • 0
@restofme: Jesteś polskie StopXam (StopADouchebag), kolesie w Moskwie i Petersburgu scigaja malczików i dziewuszki co p----------ą furami po chodnikach. A jest to tam nagminne.

https://www.youtube.com/channel/UCQMs9pijXYAdqvkEMJyCM4g
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 21.04.2016, 08:18:44
  • 3
Mirki, wklejam jeszcze raz bo znowu dostępne.

#redmi3 dark grey w sklepie Fantacy na #aliexpress za 135$

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-3-Full-Metal-Snapdragon-616-Octa-Core-Dual-SIM-2G-RAM-16G-ROM/609089_32595241665.html
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
21.04.2016, 21:55:59
  • 0
@krisStarling: znowu niedostepny dark grey, co do mobilnej, nie wiem
  • Odpowiedz
Pavlus
Pavlus
20.04.2016, 20:36:44
  • 28
#aliexpress #kuponyaliexpress #chinskiecuda

Dawno nic nie pisałem o wyszukiwarce kuponów a kilka rzeczy się pozmieniało. Więc zapraszam do przejrzenia zmian.
Obecna wersja to: v0.6.68-beta i już coraz bliżej finalnej wersji.

http://kupony.chinskiecuda.pl
Pavlus - #aliexpress #kuponyaliexpress #chinskiecuda

Dawno nic nie pisałem o wyszu...

źródło: comment_tz71MvWn0S9vLH9eOwAAQ8aBXtR8p8uL.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque 20.04.2016, 21:15:48
  • 0
kilka przedmiotów udało mi się dobrze kupić :)


@Pavlus: co żeś kupił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 20.04.2016, 09:05:20
  • 1
#redmi3 dark grey w sklepie Fantacy na #aliexpress za 135$

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-3-Full-Metal-Snapdragon-616-Octa-Core-Dual-SIM-2G-RAM-16G-ROM/609089_32595241665.html
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
20.04.2016, 11:26:30
  • 0
@Dezynwoltura: no ja żem kupił, faktycznie teraz niedostępny
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
20.04.2016, 11:30:34
  • 0
@Dezynwoltura: jeżeli wyślo i wejdzie bez VATu, a #planetplus da cashback to będzie cebula życia za 108$ ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
20.04.2016, 13:26:12
  • 1
@Dezynwoltura: Co ciekawe, jak dodasz np. szkło albo silikon to dalej mozesz wybrac dark grey ($137.99 z silikonem).
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
20.04.2016, 13:40:41
  • 0
@Dezynwoltura: 98.5% pozytywnego feedbacku na ponad 60k ocen, od 2011, chyba joo
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
20.04.2016, 17:02:42
  • 0
@LowcaAndroidow: no VAT 23%, brak innych opłat
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 20.04.2016, 11:50:00
  • 1
#powerbank #18650 #aliexpress #convoy

Hej Mircy, polećcie.

Szukam ładowarki na 2 ogniwa.

Jako
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
20.04.2016, 13:25:18
  • 0
@Dezynwoltura: 2,5$ a ładne opakowanie, wyświetlacz z wskazaniem naładowania, jako ładowarka ajednocześnie ratunkowy powerbank. Dalej uważam, że spoko, gdyby się nie zjarało (w momencie podłączania pod ładowarkę od telefonu, chyba udało mi się zetknąć plus z minusem, podejrzewam).
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
20.04.2016, 13:35:02
  • 0
@Dezynwoltura: sorewicz, myślałem że to do mnie
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 18.04.2016, 20:13:14
  • 1
Kupon za przypisanie karty 8$ jest jeszce aktualny? Nie moge info żadnego znaleźć na ten temat.

#kuponyaliexpress #aliexpress
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dezynwoltura
Dezynwoltura
18.04.2016, 21:12:04
  • 1
@bonbeque: Aktualnie nie ma, trzeba czekać na następną promocję.
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 15.04.2016, 21:19:53
  • 1
Mirki, wybieram się ze znajomymi w czerwcu rowerami do Białowieskiego Parku Narodowego i jego części białoruskiej. Chcemy skorzystać z bezwizowego ruchu. Jeszcze niedawno odnośniki do wniosku na stronach BPN były zdechłe ale widzę że teraz działa.

Ma ktoś doświadczenia w tym temacie? Samego podróżowania po parku na Białorusi, noclegu, problemów? Będę wdzięczny za protipy.

#bialorus #rower #bialystok
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
15.04.2016, 21:28:01
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
15.04.2016, 21:33:53
  • 0
@dixvi: kumpel dzwonił do konsulatu już krótko po tym jak to wprowadzili rok temu niecały. Beka, bo babka w konsulacie na dzieńdobry mu zaczęła wrzucać, że ciągle wydzwania. Z formalnościami raczej już problemu nie ma bo na http://bezvizy.npbp.by/pl/ można już złożyć wniosek. Chodzi mi o doświadczenia i praktyczne porady już jak się na tamtą stronę dostaniesz.
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque 04.04.2016, 20:52:03
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
04.04.2016, 21:28:03
  • 0
@moki: próchnicy nie było
edit: no i dzięki za odpowiedź
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
05.04.2016, 17:40:43
  • 0
@keep_calm_and: rzeczowe argumenty
  • Odpowiedz
bonbeque
bonbeque
bonbeque
Autor
05.04.2016, 18:30:25
  • 0
@keep_calm_and:i w tym celu 3 posty, no kunwa, faktycznie. Ja się tu pytam o poradę i opniię, z założenia popartą argumentami. Jak masz takową, to jakakolwiek by nie była, chętnie. Jak nie masz albo nie masz zamiaru tlumaczyc, to po cholere strzepisz paluszki?
  • Odpowiedz
kruprz
kruprz
31.03.2016, 05:19:28
  • 11
#bgegghunt #banggood

Niech te niewykorzystane kupony spoczywają w pokoju... (╥﹏╥)
kruprz - #bgegghunt #banggood

Niech te niewykorzystane kupony spoczywają w pokoju....

źródło: comment_K8k8YhjutQwDcn2JFDCCzQtqkJLkYDs4.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque 31.03.2016, 07:31:38
  • 0
@moderator_chaosu: i kupon -20% na drona dziala wciaz
  • Odpowiedz
Poxy
Poxy
30.03.2016, 20:18:07
  • 1
Można teraz dorwać jakieś kody na #banggood żeby przycebulić?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonbeque
bonbeque
bonbeque 30.03.2016, 21:39:45
  • 0
i jeszcze givingassistant


@matiwoj11 @kruprz : na tarantule wchodzi givigassistant tez? kusza, wlasnie zamowilem bez, ile?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 3 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.04.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking