Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
blk01

blk01

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5729
  • Znaleziska 141
  • Mikroblog 5588
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 53
P.....r
P.....r
konto usunięte 30.09.2022, 11:23:13
  • 423
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 30.09.2022, 15:32:09 via Mikroblog+
  • 2
@Pigeoncatcher ja go przygarnę, gdzie się zgłosić?
  • Odpowiedz
blk01
blk01 20.09.2022, 15:41:33 via Mikroblog+
  • 8
#pokazpsa #postmemizm
blk01 - #pokazpsa #postmemizm

źródło: comment_1663688492ln0dezAsiYopgtEnnEuVDx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 18.09.2022, 05:19:13 via Mikroblog+
  • 696
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01
Autor
18.09.2022, 06:18:43 via Mikroblog+
  • 2
@kopek ja mam w bloku i źle nie ma
  • Odpowiedz
blk01
blk01
Autor
18.09.2022, 06:27:40 via Mikroblog+
  • 7
@kopek wytrzymuje, przez większość czasu śpi. Taki niewymagający egzemplarz się trafił. Przecież prawie każdego nie ma w domu przez 9h dziennie, a ludzie mają psy.
  • Odpowiedz
blk01
blk01
Autor
18.09.2022, 06:48:59 via Mikroblog+
  • 0
@kopek (╥﹏╥) mój nie szczeka
  • Odpowiedz
blk01
blk01
Autor
18.09.2022, 06:53:01 via Mikroblog+
  • 5
@kubson1069 shiba inu aka #doge #piesel
  • Odpowiedz
blk01
blk01
Autor
18.09.2022, 08:01:38 via Mikroblog+
  • 0
@Glar ja go parę lat temu wynajmowałem xD
  • Odpowiedz
blk01
blk01
Autor
18.09.2022, 08:24:22 via Mikroblog+
  • 0
@Glar na Legnickiej xD
  • Odpowiedz
blk01
blk01
Autor
18.09.2022, 11:28:52 via Mikroblog+
  • 1
@WarmWeather właśnie nie miałem psa przez 30 lat bo alergia... Przypadkowo okazało się że na shiby mam znikome uczulenie i oto jest Luffy ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
blk01
blk01
Autor
18.09.2022, 11:44:58 via Mikroblog+
  • 1
@WarmWeather no przy innych rasach też mnie dusi, a koty to mnie potrafią zabić :p Shiby i Akity jakoś mnie mocno nie uczulają. Jak sierść fest gubi przez 2-3 miechy to wietrzyć trzeba i pilnować żeby nie właził na łóżko, i jakiś odkurzacz robót 2 razy dziennie puscic. W razie czego podratować się jakimś inhalatorem raz na 2 miesiace, bo nie warto rezygnować z piesa. Głupi byłem że 10 lat temu
  • Odpowiedz
NewBlueSky
NewBlueSky
21.08.2022, 05:48:17
  • 98
Może tu ktoś miał podobne myślenie.

Od dziecka muszę mierzyć się z tym, że jestem lepszy od innych ludzi. Mój sposób patrzenia na rzeczywistość, analiza rzeczywistości, moja pewność siebie [w zasadzie wszystko się nakręcało samo, czym bardziej rozumiałem swoją lepszość, albo to, że inni są gorsi tym bardziej moje ego rosło] przewyższa zwykłego szarego człowieka. Zawsze dochodziłem do lepszych wniosków niż inni (zupełnie logicznych, nieszablonowych, zwracam uwagę na coś więcej niż największa oczywistość
  • 503
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 21.08.2022, 09:32:40 via Mikroblog+
  • 1
@NewBlueSky stygmat xD
  • Odpowiedz
blk01
blk01 20.08.2022, 10:56:39 via Mikroblog+
  • 183
Ten przebiegły typ tylko czeka aż wyjdę z sypialni, żeby niezwłocznie wskoczyć mojej narzeczonej do łóżka #pokazpsa
blk01 - Ten przebiegły typ tylko czeka aż wyjdę z sypialni, żeby niezwłocznie wskoczy...

źródło: comment_1660992999JouBDoHm1UodZ051hMY5zs.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beesly
Beesly
20.08.2022, 11:28:39 via iOS
  • 218
@blk01: no cóż… z takim wyglądem ma niestety 100% szans na powodzenie
  • Odpowiedz
Dzikus_Z_Detroit
Dzikus_Z_Detroit
20.08.2022, 11:54:10 via iOS
  • 41
@blk01: Widać, ze coś kombinuje :D
  • Odpowiedz
blk01
blk01 20.08.2022, 05:40:32 via Mikroblog+
  • 6
#dragonball #dragonballsuper było nas 4 na seansie, skandal. #wroclaw
blk01 - #dragonball #dragonballsuper było nas 4 na seansie, skandal. #wroclaw

źródło: comment_16609740314KGkNt0DwjfToTyH25Czdc.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....m
s.....m
konto usunięte 20.08.2022, 06:59:26
  • 9
@bydloszarewegierskie: zajebiście wygląda właśnie, pierwszy raz CGI w anime zrobiono na tak wysokim poziomie
  • Odpowiedz
Karhun
Karhun
20.08.2022, 08:10:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Richard_Bachman
Richard_Bachman
17.08.2022, 14:50:34 via Android
  • 63
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 353
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 17.08.2022, 18:13:01 via Mikroblog+
  • 0
@Richard_Bachman klekle
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
24.07.2022, 07:55:55
  • 945
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 24.07.2022, 14:16:18 via Mikroblog+
  • 0
@JanDzbanPL niech ginie
  • Odpowiedz
polock
polock
05.07.2022, 07:40:47 via Android
  • 15
Pozdro z Harrachova mirki :)
#czechy #skoki
polock - Pozdro z Harrachova mirki :)
#czechy #skoki

źródło: comment_1657006847eOK0bMyCTtRMCInnHOi1zu.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 23.07.2022, 05:57:58 via Mikroblog+
  • 0
@polock co roku bardziej zarasta (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
19.07.2022, 13:15:27
  • 42
Ile ludzie wpie.....ją tego cukru? Nagle zaczęła się panika i kupowanie w sklepach po kilka kilogramów. I potem ta otyłość i choroby to pewnie przez geny. Pół roku temu zrezygnowałem ze słodzenia. Cukier nadal jem np. w keczupie, ale jak kupiłem kilogramową paczkę cukru kilka ładnych miesięcy temu, to tak sobie stoi, bo prawie do niczego go nie używam. Serio, co wy z tym cukrem robicie (poza słodzeniem kawy i herbaty)?

#
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 19.07.2022, 17:56:53 via Mikroblog+
  • 5
@Promilus nawet mi 1kg starcza na pół roku a ważę 130kg xD
  • Odpowiedz
szaman136
szaman136
18.07.2022, 10:37:32 via Android
  • 74
Miraski pocie ze mną kompot, #babiagora zdobyta, najwyższy szczyt na #gsb jeszcze tylko 400 km do przejścia i fajrant ( ͡º ͜ʖ͡º)

W oddali widać #tatry

#gory #podrozujzwykopem #podroze
szaman136 - Miraski pocie ze mną kompot, #babiagora zdobyta, najwyższy szczyt na #gsb...

źródło: comment_16581406521DzZlJP5MclvBQeR6opgt3.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 18.07.2022, 16:18:15 via Mikroblog+
  • 0
@szaman136 a z Gówniaka zdjęcie gdzie?
  • Odpowiedz
bobiczek
bobiczek
07.07.2022, 13:40:21
  • 5594
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 07.07.2022, 18:35:08 via Mikroblog+
  • 0
@Radiativ migruje przy 26
blk01 - @Radiativ migruje przy 26

źródło: comment_1657218908xkJy0wzc2QoHFgSSkgF2LO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
DerMirker
DerMirker
29.06.2022, 13:40:00
  • 117
Najpiękniejszy samochód w historii świata cz.4 i ostatnia

Poszukiwania bordowego i umytego Sportwagona trochę mi zajęły, ale wreszcie go znalazłem i mogę domknąć czteroczęściową sagę o najpiękniejszym samochodzie w historii homo sapiens. Dzisiaj tylko oglądamy autko, w poprzednich odcinkach napisałem już wszystko o tym cudzie stworzonym ręką człowieka.

Póki rząd światowy dopuszcza jeszcze silniki diesla, pozostaje tylko rozejrzeć się za dobrze utrzymanym egzemplarzem 2.4 JTDm i nawijąć kolejne tysiące kilometrów.
DerMirker - Najpiękniejszy samochód w historii świata cz.4 i ostatnia

Poszukiwania...

źródło: comment_1656509700Zffnphb9LccH0MHTfO6vts.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 29.06.2022, 17:58:32 via Mikroblog+
  • 0
@DerMirker mmmmm alsunia
  • Odpowiedz
Szakaron_Makaron
Szakaron_Makaron
19.06.2022, 21:15:20
  • 5
Co się jara? Wroclawski park przemyslowy, słup dymu na 50m
#wroclaw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 19.06.2022, 21:22:59 via Mikroblog+
  • 0
Prądu nie mam w okolicy
  • Odpowiedz
T.....e
T.....e
konto usunięte 27.05.2022, 17:54:44
  • 128
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 28.05.2022, 01:04:12 via Mikroblog+
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
fan_comy
fan_comy
22.05.2022, 05:18:55 via Android
  • 1895
U znajomego w firmie wprowadzili BIO BREAKi (siku/kupa/szybka kanapka lub batonik), o które muszą pytać swoich TMów XD poziom upodlenia pracowników w niektórych korpo to jest coś co nie śniło się najbardziej autorytarnym kierasom z januszexów
#zalesie #heheszki #pracbaza
fan_comy - U znajomego w firmie wprowadzili BIO BREAKi (siku/kupa/szybka kanapka lub ...

źródło: comment_1653196735vCKCpHAmHceXf0i0EaHaJV.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blk01
blk01 22.05.2022, 06:58:10 via Mikroblog+
  • 2
@fan_comy nie wierzę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 19
  • Strona 9 z 19
  • >
  • blinkey29@gmail.com

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.05.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking