Czy ktoś kojarzy jak w 2005 roku w Polsce przyjęty był World of Warcraft? To w sumie peak moich lat interesowania się grami, ale o WoWie to praktycznie nie słyszałem. Według GPT gra niby była bardzo popularna nawet u nas, ale ciężko jest mi uwierzyć aby w czasach powszechnego piractwa i braku jakiegokolwiek przyzwyczajenia ludzi do płacenia za cokolwiek wirtualnego znalazło się dużo osób, które najpierw zapłaciłyby pełna cenę za pudełko z
@Clefairy: Słyszało się, nawet bardzo się chciało grać, ale miesięczny(!) abonament był przeszkodą dla praktycznie każdego. Grało się w Tibijkę bez pacca i CS 1.6 tak ładnie zwanego non-steam ( ͡°͜ʖ͡°)
Oficjalna nazwa duetu CCGG to... autofister ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) W sumie to mi też przypomniało o pewnym wywiadzie które dały jakiś czas temu, to mój ulubiony fragment z niego (✌゚∀゚)☞
@DeXuXix: Olałem? W 2022 się nie znaliśmy, W 2023 się ledwo znaliśmy (wtedy kiedy był śp. Bobu), w 2024 szkoda, że nie pojechałem, ale wtedy była jakaś drama nad dramą podobno na pyrkonie (Luki) i przez to był średni, w 2025 wynikła drama pomiędzy mną, a pewnym osobnikiem i gdyby nie to, to bardzo żałuje, że mnie nie było (ale to było albo ja - albo on na pyrkonie i
@DeXuXix: Sorki Dexu, do Ciebie kompletnie nic nie mam i nie miałem, po prostu dostałeś rykoszetem ¯\(ツ)/¯
Wiesz, nie chce spraw wywlekać tutaj, szczególnie po takim czasie... Ale wiesz na przykład o tym, że po moim wyjściu z tego serwera kompletnie nikt mi nie wysłał zaproszenie na niego? xDDD
Powiem tak ja sie dowiedzialem od innych co sie stalo bo mnie zablokowales po pewnym
Patrząc czy się nie zduplikuje zauważyłem że wrzucałem już ten art w listopadzie, czyli już ponad pół roku wrzucam arty tego typu |૦ઁ෴૦ઁ| Chyba będzie trzeba poszukać nowego motywu do wrzucania ¯\(ツ)/¯
#f1 Ciekawe co by sobie pomyślał ten tag z 2021 roku jakby się dowiedział że 5 lat później (prawie) cały tag będzie kibicować w wyścigu oponiarzowi ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
#l-------------j, a ulańce d--a cicho ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: Wakacyjny odcinek
Pobierz