Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Suarez to taka ciota że szok, widac ze Barcelona,... co chwila dostaje piorunem i pada nieżywy #mecz
b4rt via Android
- 3
Lewy dzisiaj nic
#mecz
#mecz
#mecz oni juz myslami po gwizdku dzisiaj 50 mecz adasia jako trenera. Bedzie biba
b4rt via Android
- 2
Szkoda Lewego reszta to patałachy
#mecz
#mecz
- 3
#mecz karzeł nawet się nie spocił xD
b4rt via Android
- 14
Obstawiłem Argentynę, ale kij im w ryj za takie zachowanie. Brawo Chorwacja, trójasa im wpie***lcie #mecz
konto usunięte via iOS
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
b4rt via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
b4rt via Android
- 4
OTaMenda #mecz
#mecz pff i że niby p----ś ala brodaty drwal to najlepszy piłkarz w dziejach?
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
b4rt via Android
- 0
@Rafi66 ja się tylko z tym niefartem Cionka nie zgodzę, to nie jest postawa obrońcy do wybicia piłki - zewnętrzna strona łydki... Reszta w punkt ;)
PS. Tylko mnie Szpaku tak wqrwia z tym usprawiedliwianiem? Dawać Tomaszewskiego do studia! :D
PS. Tylko mnie Szpaku tak wqrwia z tym usprawiedliwianiem? Dawać Tomaszewskiego do studia! :D
b4rt via Android
- 0
@Rafi66 haha taaa :D jak wygramy 2 kolejne to wchodzimy dalej! :D
b4rt via Android
- 2
Pazdan głowa do góry, jedyny który dziś coś grał
#mecz
#mecz
Sam ojciec cyberpunku Gibson przemówił i powiedział że mu się nie podobało.
#e3 #gry #cyberpunk #cyberpunk2077
#e3 #gry #cyberpunk #cyberpunk2077
b4rt via Android
- 0
b4rt via Android
- 0
@Justycjariusz miałem na myśli Gibsona ;)
b4rt via Android
- 1
@b4rt: pewnie wejdzie z opóźnieniem
Jak tak czytam komentarze o akcji Ramos-Salah to się nie dziwię, że dopiero ostatnio Marciniak się wybił oraz, że nasza piłka jest jaka jest.
Niedługo to pewnie będą pisać o złym Templariuszu, który prawie zamordował biednego Mameluka.
Szkoda Salaha, ale to była walka bark w bark, złapał Ramosa, potem Sergio nie chciał go puscic i doszło do upadku. Z drugiej strony gdyby chciał zabrać rękę to pewnie Salah oberwalby w twarz.
#
Niedługo to pewnie będą pisać o złym Templariuszu, który prawie zamordował biednego Mameluka.
Szkoda Salaha, ale to była walka bark w bark, złapał Ramosa, potem Sergio nie chciał go puscic i doszło do upadku. Z drugiej strony gdyby chciał zabrać rękę to pewnie Salah oberwalby w twarz.
#
b4rt via Android
- 5
Osiągnięcia
Komentator
od 19.06.2016Komentator Rocznica
od 28.03.2026Rocznica Gadżeciarz
od 20.10.2011Gadżeciarz Mikroblogger
od 15.01.2017Mikroblogger










#mecz