NEONET leci w kulki

Cześć Mirki i Mirabelki, Muszę się Wam wyżalić i jednocześnie zapytać o radę, bo poziom absurdu w wykonaniu sieci Neonet przekroczył już wszelkie granice. Sprawa ciągnie się od niemal miesiąca, a ja czuję, że odbijam się od ściany.
z- 0
- #
- #
- #