@ruwpaw: jak by nagrywano 100 odcinków w ciągu roku to w sumie możliwe, ale niestety teraz nagrywają sezonami po ok. 20 na każdy sezon wiosenny i jesienny i ciężko to widzę.
Ktoś wie ile lat ma Natalia - asystentka Ibisza z teleturnieju? Czy jest to ta sama osoba ze starej wersji teleturnieju? Czy to ona przynosiła gotówkę w Grze w Ciemno? #awanturaokase #polsat #teleturniej #pytanie #telewizja
@stefan_1971 ja się urodziłem w tym samym roku kiedy powstały pierwsze odcinki starej wersji tego teleturnieju. Swoja drogą na archive.org zachowała się stara wersja.
@Expik92 tak o to chodziło sens taki że w trakcie licytacji pytania często zapominam co jest licytowane zwłaszcza jeśli trwa dłużej niz 10 przebić. Warto dodać, że np. jest napis czarna/złota skrzynka lub jeden na jeden.
Czy zgadzacie się ze mną, że największym minusem edycji 2002-2005: - chaos w licytacjach często prowadzący lub uczestnicy nie słyszeli kto ile daje do puli - sceny z Świat według kiepskich w kategorii polskie seriale (osobiście nie przepadałem za tym serialem) - brak prawidłowej odpowiedzi na ekranie
Czy to prawda że jeżeli chodzi o stare odcinki teleturnieju Awantura o Kasę to nagrano ich więcej niż 208 i nagle wstrzymano emisję, a tych kolejnych nigdy nie wyemitowano? Bo krążą takie teorie i plotki i chciałbym się dowiedzieć czy to prawda.
@_anomim2002: podczas ostatniego odcinka normalnie zarówno Ibisz w studio jak i późniejsza postprodukcja myślała że będa normalnie jedyna opcja to wystalkować ostatniach mistrztów na FB i zapytać
ewentualnie była to przerwa midsezonowa i potem w trakcie niej gdy już emitowano ją i zobaczyli spadli tylko pomogło to im podjąć tą decyzje, zwyczajnie awantura się wtedy ludziom przejadła a nie znudziła, powinni zrobić przerwy, odświeżyć co nie co i nie zmieniać
Czy są gdzieś jeszcze do ściągnięcia wszystkie odcinki obecnej Awantury o Kasę? Jeden Mirek wrzucał fajnie na iceyfile wszystko ale zapisany link kieruje już do głównej strony więc pewnie usunięte albo udostępnianie zostało wyłączone.
@eSUBA94: chore trochę, że Polsat blokuje te stare odcinki sprzed 20 lat, a nigdzie oficjalnie nie chce ich udostępnić np. na PolsatBoxGo. Moim zdaniem bezsens.
Myślicie że nowa edycja przebije ilością odcinków starą? (było ich 208)