#awanturaokase mistrzowie jaka chamówa...
_anomim2002 via Android
- 1
@Lawsonik: chodzi pewnie o to, że zdobyli 50k praktycznie za darmo
- 5
_anomim2002 via Android
- 2
@jaroty: słaby bardzo
#awanturaokase Edward Warchocki płakał jak oglądał
#awanturaokase ja myślałem że luneta
#awanturaokase piszczie na socialach ibisza, aby wbijał do streama łatwo gang.
#awanturaokase wcale nie wyglądało to na ustawke z tymi kartami
źródło: 1000020352
PobierzCzy tylko mi on przypomina Pashe Biceps?
- Tak tylko tobie 82.6% (19)
- Mi też przypomina 17.4% (4)
_anomim2002 via Android
- 0
@revoolution: No w sumie on wygląda jak takie połączenie Pashybiceps i Artura Bińkowskiego
#milionerzy Dopiero wróciłem, działo się coś przez 6 minut?
_anomim2002 via Android
- 1
@piotr-glabik: w sumie 3 pytania
#awanturaokase 2 i 3 maja nie będzie odcinka Awantury o Kasę, jest to spowodowane tym że Polsat pewnie nie będzie chciał tracić oglądalności na finał Pucharu Polski i dlatego że ludzie wyjeżdżają na majówki. Można sprawdzić sobie w programie tv na ten dzień.
_anomim2002 via Android
- 1
@krzysztofswierkowski2004: szkoda troche czyli wychodzi na to, że sezon wiosna 2026 skończy się 24 maja
#awanturaokase
Przed chwilą w #polsat leciał spoiler, że w tym tygodniu będzie rekordowe pytanie w puli za 53 000zł
Przed chwilą w #polsat leciał spoiler, że w tym tygodniu będzie rekordowe pytanie w puli za 53 000zł
@piotr-glabik: @_anomim2002 3-4 złe odpowiedzi będą przed tym. Wolę mistrzów co coś wiedzą, niż dorzucam do puli 10k PLN, jest w puli 53k PLN, a wyścig żółwi trwa...
Nie ma żadnego tagu do śledzenia akcji? #latwogang #bedoes2115 #polskirap #rak #polskiyoutube #cancerfighters
https://www.youtube.com/watch?v=UNAqqHIPbWA
https://www.youtube.com/watch?v=UNAqqHIPbWA

_anomim2002 via Android
- 0
@kontointernetowemoje: wiadomo gdzie on nadaje z jakiego miasta? Chciałbym do niego pojechać i łeb sobie ogolić.
_anomim2002 via Android
- 1
@Obierator: przecież 100% puli ze zbiorki przejdzie na tą fundację. Więc co ty chcesz?
#thefloor niby już 7 sezon, ale szkoda że produkcja nie wprowadziła jeszcze pomiaru stresu uczestników irl.
@_anomim2002: może będę na nagraniach niedługo to się dowiem xd
@piotr-glabik: dlatego napisałem może xd
#thefloor Coraz głupszych ludzi biorą do tego "programu"
_anomim2002 via Android
- 1
@piotr-glabik: na tym polega show biznes, że nie trzeba być mądrym żeby przetrwać w castingu
Oddajcie muzyczkę przy 1 na 1!!!
#awanturaokase
#awanturaokase
_anomim2002 via Android
- 0
@Cygan12345: ktoś pisał, że podobno przez prawa autorskie nie ma
_anomim2002 via Android
- 0
@Lawsonik: może właściciel nie chciał sprzedać
#awanturaokase prawie 300k chyba rekord programu
_anomim2002 via Android
- 2
@NieJanek: prawdziwa drużyna G.O.A.T.Ó.W
- 12
#awanturaokase Ciekawe czemu nie pokazał co było w drugiej skrzynce? Tak to chętnie pokazywał ale wiadomo co było w drugiej skrzynce ¯\(ツ)/¯
_anomim2002 via Android
- 1
@piotr-glabik: pewnie ogórek kiszony
- 2
_anomim2002 via Android
- 2
@kyuz: może dlatego że oni jako jedyni od 2024 grali 10 odcinków
- 18
#awanturaokase Dziękuję za wspólne oglądanie, życzę miłego wieczoru, Pozdrawiam serdecznie wszystkich oprócz Ibisza, bo mnie wku rwia ostatnio
_anomim2002 via Android
- 1
@carlosRK88: mnie w-----l w sumie tylko raz ale w jednym z poprzednich sezonów gdy jedna z drużyn wrzuciła do puli 3500 a i tak dał im upomnienie za bierność
- 12
W nowej edycji brakuje minireportaży które dostawali mistrzowie jeśli długo grali. W nowej edycji jedyną drużyną mistrzowską która dostała swój minireportaż byli ajonmajdeny.
#awanturaokase
#awanturaokase
_anomim2002 via Android
- 1
@NieJanek: warto dodać że od 2024 ten montaż stał się dużo bardziej dynamiczny niż w starej wersji
anomim
Osiągnięcia
Gadżeciarz
od 20.02.2025Gadżeciarz Mikroblogger
od 02.06.2025Mikroblogger Rocznica
od 03.01.2026Rocznica






a pamiętacie u Magicznego streamy?
"Na 2tys. donatów ciekawostka o Boxdelu"
xDDDDDDDD