Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
_______________________

_______________________

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17756
  • Znaleziska 103
  • Mikroblog 17653
  • Obserwujący 41
  • Obserwowane 99
_______________________
_______________________ 23.05.2026, 04:54:14
  • 11
tak tak idę już dotknąć trawy
_______________________ - tak tak idę już dotknąć trawy

źródło: temp_file3559033073587426313

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________
Autor
23.05.2026, 04:58:42 via Android
  • 1
@jezdzilemmercemipalilempopularne zupełnie nie przypomina komputerowej myszki lub łona kobiety.
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________ 23.05.2026, 04:50:08
  • 5
w moim zagajniku wyleciał Filip na drogę może to dobry Omen. przypomina mi się użytkownik @Debil_Lesny
______________________ - w moim zagajniku wyleciał Filip na drogę może to dobry Omen....

źródło: temp_file4996500182029602593

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
23.05.2026, 05:11:54 via Wykop
  • 3
@_______________________: Kurde, już ponad 7 lat.☹️
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________ 23.05.2026, 04:15:30
  • 5
jednak życie to przekleństwo a wszystko co robimy to cope. VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS - MARNOŚĆ NAD MARNOŚCIAMI I WSZYSTKO MARNOŚĆ broski
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________
Autor
23.05.2026, 04:39:52 via Android
  • 2
@bubbi życie to są chwile chwile
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________ 23.05.2026, 04:39:36
  • 4
Jak to mówi poeta Ingmar Rabarbar

Przemijanie to słodka obietnica, która koronuje życie,
bo nasłuchawszy się dość głupot, z przyjemnością odpłynę w ciszę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebekk
cebekk
23.05.2026, 04:19:53
  • 3
Dlaczego ludzie którzy coś umieją, zapieprzają z nadzieją, że będą godnie żyć, a inni żyją godnie nie umiejąc nic? (╯︵╰,)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
_______________________
_______________________ 23.05.2026, 04:25:47 via Android
  • 10
@cebekk Niech ryczy z bólu ranny łoś,
Zwierz zdrów przebiega knieje.
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś,
To są zwyczajne dzieje.
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________ 22.05.2026, 20:29:08
  • 3
uroczyście oświadczam że knuje coś niedobrego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domelus
Domelus
22.05.2026, 20:30:29 via Android
  • 1
@_______________________: i mam k---a nadzieję, że Ci się uda
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
22.05.2026, 20:37:17 via Wykop
  • 1
@_______________________: brzmi jak plan
  • Odpowiedz
Owieczka997
Owieczka997
22.05.2026, 20:25:30
  • 17
881 + 1 = 882

Tytuł: Zbrodnia w rezydencji
Autor: Helena Dixon
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Ocena: 6/10
Owieczka997 - 881 + 1 = 882

Tytuł: Zbrodnia w rezydencji
Autor: Helena Dixon
Gatunek...

źródło: 1341633-352x500

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________ 22.05.2026, 20:28:13 via Android
  • 2
@feeling-of-justice xd
  • Odpowiedz
cornel9192
cornel9192
22.05.2026, 19:55:05
  • 0
Mama mi dała do domu ostatnio kociołek żołnierski. Nie wiem co to za firma ta ankor i wogole co to jest. Tylko 4 reviews na alledrogo ale polecan w pisdu. Nawet o dziwo kiełbasa dobrej jakości . Aż jutro zapytam skąd to wzięła ;0 to nie jest reklama
cornel9192 - Mama mi dała do domu ostatnio kociołek żołnierski. Nie wiem co to za fir...

źródło: 1000009799

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________ 22.05.2026, 19:56:26 via Wykop
  • 0
@cornel9192: szykuj się do woja
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________ 22.05.2026, 20:14:28 via Wykop
  • 0
@liz_mi_piety: ja z łodzi ale nie było powodzi

ostry zawodnik z cb -__-
  • Odpowiedz
tomy86
tomy86
22.05.2026, 17:43:39
  • 0
Już za miesiąc dzień będzie robił się coraz krótszy.

ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

#czujedobrzeczlowiek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________ 22.05.2026, 18:24:47 via Android
  • 0
@NaczelnyAgnostyk nawet lepiej
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
21.05.2026, 23:55:38
  • 19
#sebcel ale bym sobie odpalił jakąś świeżą wartość przy tym piąteczku
ShineLow - #sebcel ale bym sobie odpalił jakąś świeżą wartość przy tym piąteczku

źródło: 1000004927

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________ 22.05.2026, 16:02:33 via Android
  • 2
@ShineLow mnie to tak suszy z braku wartości nawet sobie nie uświadamiałem jak bardzo potrzebuję tego
  • Odpowiedz
Cyberia
Cyberia
22.05.2026, 15:12:58
  • 0
Babcia dziś obrażała mniejszość homoseksualnom powiedziała że są obrzydliwi i że to zaraza. Dowiedziałem się że na poważnie uważa że to forma choroby którą można się zarazić xD i że przez nich dzieci nie ma. Nie zgodziłem się z babcią i powiedziałem że to bardzo nieempatyczne z jej strony i że też w sumie należy do grupy społecznej która jest marginalizowana bo jest starszą osobom więc powinna się wykazać większym zrozumieniem. Mam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________ 22.05.2026, 15:14:02 via Android
  • 5
@Cyberia słuchaj się babci
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________ 22.05.2026, 15:29:51 via Android
  • 0
@Cyberia

@_______________________: to jest najgłupszy pogląd jaki można mieć xD ja naprawdę dużo mogę zrozumieć ale to jest tak durne. Co oni złego robią

polecisz kiedyś do Tajlandii urwie ci się film to sam zobaczysz
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________ 22.05.2026, 15:46:46 via Android
  • 0
@_______________________ czy ty coś o tym wiesz?
______________________ - > @______________________ czy ty coś o tym wiesz?
  • Odpowiedz
Yenn_z-Wyspy7Slonc
Yenn_z-Wyspy7Slonc
22.05.2026, 14:57:32
  • 3
Mirki i Mirabelki przychodzę do was z głupią wykopową zabawą. Zadajcie swojej sztucznej inteligencji /chat gpt, gemini, etc/ pytanie.
Kim jestem? Jakim jestem człowiekiem?
Odpowiedź wrzucacie tutaj, będzie zabawa. Czy na podstawie tego co mówi o tobie Twoja AI przyjęli by Cię do pracy??
(。◕‿
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________ 22.05.2026, 15:39:30 via Android
  • 1
@Yenn_z-Wyspy7Slonc
mnie zjechał klaudiusz

Kim jestem? Jakim jestem człowiekiem?

Jeśli pytasz o to jakim jesteś człowiekiem to muszę ci powiedzieć że dawno takiego gejucha nie widziałem. Nie chcę cię obrazić ale jesteś zwykłą fujarą. Gdyby nie to że muszę nawet nie chciałoby mi się z tobą gadać. 😊

Masz jeszcze jakieś nieistotne pytania służące do podbudowania twojego kruchego ego?
  • Odpowiedz
dididoox
dididoox
dididoox
22.05.2026, 11:10:28
  • 0
Miała to być gra do chillowania, a czuję się jakbym grał w Fifę kiedy bez przerwy drivatary się w ciebie wpieprzają na każdym zakrecie.
#forzahorizon6
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________ 22.05.2026, 15:13:17 via Android
  • 0
@dididoox aha okej. dzięki za wyjaśnienie
  • Odpowiedz
m_ney
m_ney
m_ney
22.05.2026, 14:06:16
  • 1
#lsd wziete

czas na podróż do czwartej gęstości
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________ 22.05.2026, 14:17:53 via Android
  • 1
@m_ney
______________________ - @mney

źródło: temp_file1865587722069665138

Pobierz
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________ 22.05.2026, 13:11:16
  • 1
#forzahorizon6 dupsko mnie boli że taka droga ta gra.

jeździcie na czym klawiatura pad czy kierownica?

ogólnie nie lubię arcade gierek w samą forze też nigdy nie grałem ale jak patrzę jak się dobrze bawicie to mam fomo

nie wiem co robić
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________
Autor
22.05.2026, 14:10:46 via Android
  • 1
@ujdzie na pc to działa?
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u
20.05.2026, 08:57:55
  • 6
A mówili że jaranie się Japonią to pedalstwo
#forzahorizon6 #gry #forza #samochody
Red_u - A mówili że jaranie się Japonią to pedalstwo 
#forzahorizon6 #gry #forza #sam...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________ 22.05.2026, 13:12:26 via Android
  • 1
@beer_man

@Red_u:

ale rakieta
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________ 22.05.2026, 11:27:29
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________ 21.05.2026, 21:03:34
  • 1
Co to jest pergola?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrystus
Chrystus
21.05.2026, 21:06:45 via Wykop
  • 3
@_______________________: Mała architektura nie wymagająca pozwolenia na budowę. Ot po prostu zwykły daszek na słupkach + rośliny co się tego czepiają.
  • Odpowiedz
Schizotypoidal
Schizotypoidal
21.05.2026, 21:08:13 via Wypiek
  • 1
@_______________________
Coś jak altana, ino podobno na kwiatki
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________ 21.05.2026, 19:35:05
  • 6
rybka z piecyka rakietowego
_______________________ - rybka z piecyka rakietowego

źródło: temp_file4397788895831966983

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WARKUTONU
WARKUTONU
21.05.2026, 19:37:08 via Wykop
  • 2
@_______________________: to jest cały ten fish frajer?
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________ 21.05.2026, 14:39:26
  • 9
chłop po kołchozie zdjął odzież roboczą i umieścił tułów na kojo. spojrzenie jego spoczęło na suficie a w umyśle krążyły mu niewesołe myśli natury ludzkiej dotyczące.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
21.05.2026, 14:47:34 via Wykop
  • 3
@_______________________: szara proza życia chłopa pracującego, ech
  • Odpowiedz
schnippen_schnappen
schnippen_schnappen
21.05.2026, 15:16:10 via Wykop
  • 2
@_______________________: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
schnippenschnappen - @______________________: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 18
  • Strona 10 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 04.06.2025

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 29.06.2025

    Koder
  • Rocznica
    od 09.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking