Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Verdundrinovsky
Profil firmowy

Verdundrinovsky

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2454
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 2446
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 0
William2290
William2290
21 godz. i 4 min temu
  • 16
#kononowicz Ej, boguś @BogumilStorch bo widzę że zapiekło i w swoim poscie skasowałeś komentarz @Verdundrinovsky to wrzucam w osobnym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak ktoś ma, to może wrzucic filmik jak bogus robił live i w trakcie logowania na wykop autouzupełnienie mu konto do bezpravkano wstawiło. Filmik zrobili chyba diskoradziaki zanim się zeszmacili
https://streamable.com/jmzrmw
#patostreamy #patodziennikarz
William2290 - #kononowicz Ej, boguś @BogumilStorch bo widzę że zapiekło i w swoim pos...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 21 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 7
@William2290: Dziękuje ci dobry człowieku

A jak ktoś ma, to może wrzucic filmik jak bogus robił live i w trakcie logowania

ja to mam gdzieś
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 21 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 15
@William2290: https://streamable.com/x9gqu9
Verdundrinovsky - @William2290: https://streamable.com/x9gqu9
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 23 godz. i 47 min temu
  • 35
#kononowicz #sradek
Jak myślicie, górska kobra dokarmia Tigera Benzo fevexem i on to popija później piwem tyskie? Trochę mu się schudło, chyba nawet bonzo wyglądał lepiej na kilka dni przed śmiersią. On ma tylko dwa tryby w tym cielsku: Za gruby, za chudy. Nic pomiędzy. #patostreamy
Verdundrinovsky - #kononowicz #sradek 
Jak myślicie, górska kobra dokarmia Tigera Ben...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Verdundrinovsky
Verdundrinovsky
Autor
23 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 3
@krzysztof_suchodolski: Może bieda i to tym razem nie umysłowa. Całe szczęście mieli kupione działki z fotowoltaiką bez możliwości podłączenia, to przynajmniej będą mogli w--------ć panele fotowoltaiczne które zamówili za wczasu
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky
Autor
23 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 4
@panDario: tzw. Rysy gangstera, morda sfela
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky
Autor
23 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 2
@krzysztof_suchodolski: Za krótkie wakacje. Boguś był sponsorem głównym półrocznych wakacji na Karaibach, to teraz mleczne cioty muszą coś zasponsorować.
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky
Autor
22 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 3
@chomik_idiota: z wyjątkiem tego co robili swojej córce, to nie mają.

Kobra wkładająca swojej córce palce w tyłek, to nadal coś co jest dla mnie abstrakcją. Ciekawe jak się zakończyła sprawa sądowa koberki za to co robiła.
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky
Autor
21 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 2
@pawel-bombowiec:
Verdundrinovsky - @pawel-bombowiec:
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky
Autor
21 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
@pawel-bombowiec: ale o czym?
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155
23 godz. i 13 min temu
  • 16
#kononowicz #patostreamy #stomatologia #ecpu

Premiera w Tychach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DarthRevan155 - #kononowicz #patostreamy #stomatologia #ecpu

Premiera w Tychach ( ͡°...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 23 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 4
@PasztetDuda: Właśnie to jest dobry temat. Zbierał dondżejty na kamerę i PROfesjonalne prowadzenie wywiadów. Ciekawe czy spełnił cel na który zbierał, czy wydał to na chlanie.
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 22 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 2
@DarthRevan155: Miód na moje oczy, że maupa dalej fika.
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 22 godz. i 30 min temu
  • 14
#kononowicz Zamówiłem pre-order GTA VI, podobno w wersji premium dostajemy pojazd wzrorowany na Skodzie Felicji - Bum-Mer Phezvelizione - pakiet ubranek "stright out of hobok" a do tego jedna dodatkowa misja gdzie gramy jako Raphaello Cosnosi - były prezes wielkiej korporacji zieloni Leonida. #patostreamy
Verdundrinovsky - #kononowicz Zamówiłem pre-order GTA VI, podobno w wersji premium do...

źródło: obraz_2026-06-26_221404813

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrowa94
mrowa94
22 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 7
@Verdundrinovsky: zdymana wersja demo, mapa w niej wygląda jak dywanik w ulicę montowany często w przedszkolach lub szkołach podstawowych, a w misji w zamawianiem jedzenia dostępny jest tylko ziemniaczano-mączny odgrzewany szajs na najtańszym tłuszczu roślinnym...
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
20 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@Verdundrinovsky: you just had to follow the damn hobok CWL
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 22 godz. i 57 min temu
  • 5
#bonzo Tiger gdzie pracujesz?

Anota, nigdzie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopeeee
nopeeee
10 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 2
@Verdundrinovsky: akat nie twoja broszka tego typu
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky wczoraj, 15:34:00
  • 7
#kononowicz

Hehehe to co? Wchodzę do akcji? Trzeba brać się za wycieranie podłóg... szmatą

- Sprzatacz kibli z nietypowymi fantazjami
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Verdundrinovsky
Verdundrinovsky
Autor
23 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@DarthRevan155: S----------y się myjką ze schodów jak Tiger XD
  • Odpowiedz
ZygmuntX19
ZygmuntX19
wczoraj, 14:21:18
  • 6
#kononowicz kto wbija jutro na koncert do sedziszowa? #patostreamy
ZygmuntX19 - #kononowicz  kto wbija jutro na koncert do sedziszowa? #patostreamy

źródło: D1A2458A-2B9E-4979-8737-6F22FED0EA01

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 23 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 1
@gr0m1t:
Verdundrinovsky - @gr0m1t:
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky wczoraj, 13:29:55
  • 19
#kononowicz @BogumilStorch dlaczego przerobiłeś screeny rozmów ze mną? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
wczoraj, 13:30:56 via Wykop
  • 11
@Verdundrinovsky: A T A K U J E M N I E !!!!!!!!!!!
  • Odpowiedz
ProktoDewastator
ProktoDewastator
wczoraj, 13:33:26 via Android
  • 9
@Verdundrinovsky: bo jest bardzo słabym osobnikiem z kruchutkim ego.
  • Odpowiedz
JK74
JK74
28.12.2025, 08:52:36
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 28.12.2025, 08:56:15 via Wykop
  • 2
@JK74: Na facebooku w tym samym momencie też wrzucał "Jabłonka przypomina mi o dzieciństwie".
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 28.12.2025, 09:47:00 via Wykop
  • 1
@Buhaj_bej: Byłeś wizjonerem tworząc swój nick.

Boguś Bej, ojej
  • Odpowiedz
SpecyficznyZapachSzkolnej
SpecyficznyZapachSzkolnej
SpecyficznyZapachSzkolnej
28.12.2025, 09:18:20
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 28.12.2025, 09:21:00 via Wykop
  • 2
@SpecyficznyZapachSzkolnej: Ciekawe co będzie następne? Przerabianie przez Bogusia maili w Ai? A... no tak... to już było
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 28.12.2025, 09:22:28 via Wykop
  • 2
@Tatrapiwo123: Tzw. Tychański Hattrick
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 28.12.2025, 09:12:56
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Verdundrinovsky
Verdundrinovsky
Autor
28.12.2025, 09:18:27 via Wykop
  • 4
@krzysztof_suchodolski: Niee, dodał kilka nowych. Myslałem że Pryciarz nie wali w weekendy, ale widać że jednak świątek piątek, czy niedziela, Bogumiła prytę wpierdziela.
  • Odpowiedz
Verdundrinovsky
Verdundrinovsky 27.12.2025, 09:51:32
  • 65
#kiszak tyle było płaczu, że walka w wiedźminie 3 jest za prosta, bo to kliknie 2 przycisków i że zrobione pod ludzi z niskim IQ. A przychodzi snakeiter, odpala DMC i n--------a jeden przycisk, ginąc w trakcie tego procesu jakieś 40 razy, po czym pazuje grę i mówi że walka jest z-----a bo trudna i że nie będzie już w to grać. Nie dogodzisz im.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorniti
Gorniti
27.12.2025, 09:57:36 via Wykop
  • 31
@Verdundrinovsky: i to tłumaczenie, że grał po raz pierwszy xD abstrahując, że był jakoś w połowie gry

Darł jape jak nastolatek przed fortnajtem xD wyzywał, że gra jest z-----a i zrzucał na nią odpowiedzialność XD z tego ludzie sie śmieją, nikt nie oczekuje od nowego gracza znajomości całej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Infex
Infex
27.12.2025, 10:59:17 via Wypiek
  • 26
@Verdundrinovsky czyli Snejki to każual ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Skuciata Renata

  • Boguś odchodzi z tagu, bo został mi niecały miesiąc do powrotu i POTĘŻNEGO wgniatania tego przygłupa z Tych w ziemię. Boguś się obsrał ze strachu że znowu będzie publicznie wyjaśniany, więc udaje że ucieka.

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 20.07.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 27.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking