#motoryzacja #samochody Jak to jest ze sprzedażą auta za granicę. Czy po sprzedaży na normalną umowę kupna sprzedaży nie będą się czepiać w wydziale komunikacji?
@TiMat: nie mają się o co czepiać, trzeba wpisać dane z paszportu najlepiej i po sprawie. jak już coś ma być nie tak to kupujący to odczuje przy próbie wyjazdu z kraju lub rejestracji u siebie.
Miał ktoś taki błąd na fb że macie zaobserwowany profil na nowej rolce a jak klikacie przestań obserwować to i tak zaraz powraca do obserwacji? #facebook
źródło: obraz
Pobierz